Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kapsle, etykiety, podstawki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • maryk
    Member
    • 01-2006
    • 55

    kapsle, etykiety, podstawki

    Spotkanie osobiście
    To co w temacie mam na wymianę. Chciałbym to wymienić wyłącznie na kapsle ( których nie mam). Narazie nie mam ochoty ani kasy aby wymieniać listownie, tylko interesuje mnie osobiste spotkanie
    26(wieczór), 27,28( tylko do 17). 05. 2006 będę w Żywcu na torach LKS Łucznik ( na zawodach sportowych)
    Jakby ktoś chciał się wymienić osobiście to wiadomość na PW
    Co jakiś czas będę pisał tu w jakich miastach będzie możliwa wymiana.
    Mój mail: m.ryba@op.pl gg: 5329296

    Na chęć wymiany czekam do piątku, później wyjeżdżam (oczywiście brak ofert oznacza że nie biorę niczego ze sobą, bo po co dźwigać))
  • maryk
    Member
    • 01-2006
    • 55

    #2
    w przyszłości (wakacje i później)będę w Czorsztynie (niedaleko Zakopanem i Nowego Targu), Rzeszowie, Krakowie, Pielgrzymce( to niepewne), Kielcach, Prudniku, Żywcu
    Może jest ktoś co by chciał się wymienić :0

    Comment

    • grzeber
      Senior
      • 05-2002
      • 2867

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika maryk
      w przyszłości (wakacje i później)będę w Czorsztynie (niedaleko Zakopanem i Nowego Targu), Rzeszowie, Krakowie, Pielgrzymce( to niepewne), Kielcach, Prudniku, Żywcu
      Może jest ktoś co by chciał się wymienić :0
      Sporo kolekcjonerów będzie w połowie czerwca w Żywcu, w połowie lipca w Człuchowie, w drugiej połowie sierpnia w Ciechanowie i na początku września w Grodzisku Wielkopolskim. Jeśli chcesz się wymienić to wpadaj .
      pozdrawiam
      www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎