Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Meantime, Meantime Pale Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Viktor
    Senior
    • 04-2002
    • 617

    Meantime, Meantime Pale Ale

    Zakupione w E'Leclerc za 7,35 zł / 0,33 l / 4,7 % - ładna buteleczka ( zastrzezony disign).
    Piwo barwy złoto-miodowej, mętne, lekko kwaskowe, zapach drożdzowo -owocowy.
    Piana biała , szybko znika, silna goryczka palonego słodu. Piwo refermentuje w butelce - moc drobnych bąbelków. Etykiety samoprzylepne ,ale dobrze "odchodzą" - szkoda , że kapsel pusty. Na dnie butelki osad drożdżowy. Warto spróbować.
  • Sven
    Senior
    • 09-2003
    • 1211

    #2
    Ja swoje zakupilem w ASDZIE w Liverpool

    Zgadzam sie z przedmowca, jedyna roznica to taka, ze ja wyczulem w tym piwie duzo smakow cytrynowych i ogolnie orzezwiajacych.
    Bardzo smaczne i warte polecenia.
    Celia, cerevisia et conventus.

    Comment

    • antoś
      Senior
      • 12-2005
      • 213

      #3
      Piana drobnoziarnista,bardzo trwała,zapach bardzo intensywny,owocowy,słodki,słabe wysycenie,ale tutaj to nie wada.kolor bursztynowy,mętny,w smaku dominuje słodko-gorzkość z jakby gruszkowym posmakiem,smakowite.Butla 0,33 z ładną samoprzylepną etykietą,która daje się łatwo zdjąć.

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10384

        #4
        Piwko:
        Attached Files
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        • yoxik
          Senior
          • 10-2012
          • 427

          #5
          Pite po terminie

          Piana średnia zdobi szkło. Kolor bursztyn lekko zmętniony. Aromat cytrusy, cytrynowy. Smak pełnia słodowa przy zachowaniu lekkości i wysokiej pijalności , lekko kwaskowe, orzeźwiające, cytrynowe. Alkoholu nie czuć, goryczka wyraźna nie za wysoka. Bardzo dobre.
          Również tutaj
          https://www.instagram.com/adam_slodowy_to_ja/

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎