Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Namysłów, Wrocek Mocny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Namysłów, Wrocek Mocny

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • remfire
    Senior
    • 03-2004
    • 1334

    #2
    Informacje o tym piwie pojawiły sie juz prawie rok temu. Nikt go jednak nie oceniał, nie komentował ani nie wspominał że gdzieś się pojawiło. W moich okolicach Wrocek jest dostępny od kilku miesięcy , ale gdy pytam o Wrocka Mocnego patrzą na mnie ze zdziwieniem w oczach. Zastanawiam sie więc czy to piwo wogóle pojawiło się w sprzedaży , czy pozsostało w fazie zamierzeń Namysłowa ? Czy ktoś wie jak to to jest naprawdę z tym piwem ?

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remfire
      Informacje o tym piwie pojawiły sie juz prawie rok temu. Nikt go jednak nie oceniał, nie komentował ani nie wspominał że gdzieś się pojawiło. W moich okolicach Wrocek jest dostępny od kilku miesięcy , ale gdy pytam o Wrocka Mocnego patrzą na mnie ze zdziwieniem w oczach. Zastanawiam sie więc czy to piwo wogóle pojawiło się w sprzedaży , czy pozsostało w fazie zamierzeń Namysłowa ? Czy ktoś wie jak to to jest naprawdę z tym piwem ?
      Oczywiście, że jest w sprzedaży. Osobiście piłem, a ponadto miałem w sprzedaży. Puszka i butelka zwrotna.
      blog.kopyra.com

      Comment

      • smakosz_laki
        Junior
        • 07-2007
        • 19

        #4
        We Wrocławiu go nie ma?!

        Wiecie co, zainteresowany nazwą piwka (jestem z Wrocławia) i mocą (pijam WYŁĄCZNIE mocne piwa) sięgnąłem do własnej pamięci i NIE ZNALAZŁEM tam takiego browarka. Czyżby we Wrocławiu nie można go było kupić?!

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎