Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Warka, Królewskie Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23791

    Warka, Królewskie Mocne

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Kulek
    Junior
    • 07-2006
    • 7

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Kolorek niczego sobie [4]
    Piana: Cuś tam się pieni [4]
    Zapach: Prawidlowy ale nic szczególnego [3.5]
    Smak: Osobiscie nie lubie tak mocnego piwa ale z mocnych średnia [3.5]
    Wysycenie: Daje rade [4]
    Opakowanie: Niestety nie piłem z butli Legia Mistrz 2006 bo bym dał 5. [3.5]
    Uwagi:

    Moja ocena: [3.6]
    ---------------
    Ocena usunieta z rankingu.
    Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
    Art, Admin

    ---------------

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: jasnobursztynowe, klarowne [4.5]
      Piana: lekkie ecru, śrenie babelki, opada dośc szybko, nie osadza sie na szkle [2.5]
      Zapach: dominujaca słodycz [3.5]
      Smak: zupełnie inne Królewskie niz z Bydgoszczy czy Warszawy, tu dominuje słodycz podobna do tej z Warki Strong, słodowy posmak pomieszany lekkim moge powiedzieć misiowatym smakiem [3]
      Wysycenie: do gazu doczepić sie nie mogę, odpowiedni [5]
      Opakowanie: sztandarowy wzór jak na Krolewskim, firmowy kapsle, tylko druk jakiś taki mierny, jakby szli po kosztach [4]
      Uwagi: Akurat wczoraj piłem to piwo i niestety resztkę wylałem, ogólnie złe nie jest ale nie na mój gust, ta słodkawość po prostu mi przeszkadzała

      Moja ocena: [3.35]
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Scriptus
        Senior
        • 04-2006
        • 189

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Słomkowy, troche za jasny na stronga, bardziej, jak pils, inaczej, klarowny, ładny. [4]
        Piana: Niezbyt obfita pianka, ale drobnoziarnista, choć szybko sie zsiadła do kożuszka, to jednak nie zostawia śladów na szkle, a kożuszek się nie rwie [4]
        Zapach: Słodowy, landrynkowy, brak chmielowego, typowego dla piwa akcentu. [4]
        Smak: Po prostu słodkawy, taka lemoniadka, goryczkowy posmak głęboko ukryty w tle, pojawia się dopiero po przełknięciu piwa [4]
        Wysycenie: Nasycenie OK, bąbelki się cały czas unoszą utrzymując ładny biały kożuszek [4]
        Opakowanie: dość stylowe, podoba mi się, choć samo piwo, to podróbka czegoś, czego już nie ma i nie będzie [4.5]
        Uwagi: Cóż, likwidacja starych browarów jest jak obwodnica w Dolinie Rospudy, Królewskiego już nie ma i nie będzie. To Królewskie z Warki mozna wypic chyba tylko, żeby powspominać...

        Moja ocena: [4.025]
        Nic lepszego od Brackiego :)

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎