Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jabłonowo, Ogniste Polskie 10

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23793

    Jabłonowo, Ogniste Polskie 10

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • jaro109
    Member
    • 11-2004
    • 71

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: bursztynowy, samo piwo klarowne i dość miła dla oka barwa. [4]
    Piana: dostosowuje się do poziomu opakowania. pomimo moich starań uzyskałem na starcie efemeryczny dywanik, który błyskawicznie zdematerializował się.... [1.5]
    Zapach: dość intensywny - wszakże to mocne - słodowy z nutkami owocowymi? [3.5]
    Smak: dość mocno wyczuwalny alkohol, który dominuje i przebija pozostałe składniki. [3]
    Wysycenie: po szybszym zamieszaniu herbaty czasami uzyska się większe. [2.5]
    Opakowanie: zostawiłem sobie w zapasie jeszcze jedynke i mam nadzieję, że użyję jej wtedy gdy piwo będzi rozlewane do woreczków foliowych.... 1,5pkt za paskudnego peta i naiwnie ognistą etykietę. [1.5]
    Uwagi: miałbyć kupiony Jubilat z GABa ale pani w osiedlowym sklepiku oświadczyła, że ów nie sprzedaje się i zaprzestano go zamawiać po czym poleciła mi Ogniste. drugi raz ciężko będzie mnie skusić na powtórkę....

    Moja ocena: [2.975]

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Zwykły kolor mocnego piwa. Za jasny jak na takie parametry. [3]
      Piana: Piana ograniczyła się tylko do maleńkich resztek na samym początku, właściwie w czasie nalewania. [1.5]
      Zapach: Nieprzyjemny słód z alkoholem, ale najgorszy jest bardzo mocny zapach PETa. Plastikowy zapach zabija wszystko inne i powoduje, że piwo pachnie jakby dolano do niego czegoś sztucznego. Zawsze wyczuwałem zapachy plastiku w piwach z PETa, przeważnie za bardzo mi nie przeszkadzało. Tu jednak stężenie zostało poważnie przekroczone. [2]
      Smak: Słaby smak słodowy, mocny alkohol i wręcz uniemożliwiający picie posmak PETowy. Krzyżówka niedobrego alkoholu z bardzo mocnym plastykowym smakiem prawie uniemożliwia picie tego piwa. Podobnie jak przy zapachu, nigdy nie spotkałem się z tak mocnym plastikowym smakiem. Gdyby nie PET, piwo smakowało by jak słabe piwo z kieliszkiem kiepskiej wódki. Nie daję 1, bo rezerwuje ją dla piwa, którego nie będę mógł wypić. [1.5]
      Wysycenie: Bardzo słabe. Tylko początkowo właściwie go czuć. [2]
      Opakowanie: Takie sobie. Graficznie właściwie nie jest tak źle. Nazwa i te płomienie przywodzą trochę na myśl Palone Okocimia. Ot taka marketowa przeciętność. Plus za firmową zakrętkę i firmowego tłoczonego PETa. Nawet ekstrakt podany jest. Samo opakowanie PET potraktowałem, że to takie ma być. Tanie i praktyczne. Nie odejmowałem punktów. [3.5]
      Uwagi: Moim zdaniem najgorsze piwo na rynku. Kiepskie piwo z kieliszkiem wódki i przesiąknięte PETem. Pijałem różne Super Mocne z Jabłonowa, w tym w PETach, ale nigdy tak nie było czuć plastyku. Albo producent butelek coś zmienił, albo moje piwo w sklepie było trzymane w złych warunkach. Ale ma to piwo jedną zaletę. Pijąc je bolało mnie gardło, już od jakichś 2 dni. Po wypiciu, na drugi dzień obudziłem się bez śladu infekcji. Zaiste ogniste to piwo jest.

      Moja ocena: [1.875]
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      • piowen
        Senior
        • 09-2007
        • 207

        #4
        Pijąc je bolało mnie gardło, już od jakichś 2 dni. Po wypiciu, na drugi dzień obudziłem się bez śladu infekcji. Zaiste ogniste to piwo jest.
        Jeżeli gardło wyleczyło, to miej się na baczności, niechybnie jakieś skutki uboczne będą
        "Nie każde piwo to Żywiec "- całe szczęście.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎