Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwosz - grafik poszukiwany

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19165

    Piwosz - grafik poszukiwany

    Browar Stary Kraków poszukuje osoby, której zamiłowanie do piwa jest nie mniejsze niż zdolności graficzne. Cel stworzenie etykiety nowego krakowskiego piwa (lub jeśli ktoś woli do obecnego). Szczegóły wkrótce...
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
    Browar Stary Kraków poszukuje osoby, której zamiłowanie do piwa jest nie mniejsze niż zdolności graficzne. Cel stworzenie etykiety nowego krakowskiego piwa (lub jeśli ktoś woli do obecnego). Szczegóły wkrótce...
    Może połączcie w jakiś sposób krakowskośc z lotnictwem. W końcu macie piękne Muzeum Lotnictwa. A dla mnie taka etykieta to będzie rarytas
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19165

      #3
      Mam już pewną koncepcję co do tego pomysłu, ale zobaczymy... jest to jakiś argument

      Comment

      • kalifat
        Senior
        • 10-2004
        • 1168

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
        Może połączcie w jakiś sposób krakowskośc z lotnictwem. W końcu macie piękne Muzeum Lotnictwa. A dla mnie taka etykieta to będzie rarytas
        Wystarczy zrobić fotkę na Balicach i z głowy



        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
        poszukuje osoby, której zamiłowanie do piwa jest nie mniejsze niż zdolności graficzne
        Prezesie, a w lajboCKowie to graficy, piwosze, pożarnicy a jednocześnie pasjonaci wafli bawarskich to wymarli?
        bla bla bla

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19165

          #5
          jeśli masz na myśli ergie-go to pytaj jego! jak będę miał czas to i sam coś wyprodukuje :P

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kalifat
            Wystarczy zrobić fotkę na Balicach i z głowy
            Najpierw trzeba przemyśleć co się będzie chciało fotografować. Gdyby np miało powstać jakieś piwo białe, to można by zrobić zdjęcie "Bielika" (jakiś czas temu tak trochę wstydliwie stała jego makieta pod płotem)
            Pomocne mogą być tu materiały:
            "BIELIK"
            oraz
            Muzeum Lotnictwa Polskiego
            Gdyby miało powstać Ale to jest i Spitfire, można wreszcie sfotografować któryś samolot rolniczy (bardzo ciekawy odrzutowy PZL M-15 Belfegor)
            Last edited by adam16; 21-06-2006, 17:36.
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19165

              #7
              Prawda jest taka, że zarówno jeśli idzie o potencjał Relakspola (co jakiś czas zmieniają wzory) jak i Stary Kraków, który nie ukrywa, że chce poprawić swoje błędy liczymy na szerszy udział. Nasze piwo jest warzone z myślą własnie o takich ludziach jak Wy, więc im większy Wasz wkład tym więcej Waszej w tym satysfakcji.

              Comment

              • adam16
                Senior
                • 02-2001
                • 9865

                #8
                Może udało by się dogadać z Muzeum i zrobic coś współnie. Jakieś piwo na konkretną okazję, specjalnie dla nich. Np jak trafi do nich jakiś nowy eksponat, albo zostanie wystawiony jakiś odrestaurowany. Zresztą Muzeum współorganizuje też Małopolski Piknik Lotniczy (24 i 25 czerwca) - toż to pierwszorzędna okazja.
                Last edited by adam16; 21-06-2006, 19:30.
                Browar Hajduki.
                adam16@browar.biz
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                Comment

                • Shlangbaum
                  Senior
                  • 03-2005
                  • 5828

                  #9
                  Co Ty Adam tak ciągle z tym lotnictwem

                  Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                  Comment

                  • Wielki_B
                    Senior
                    • 02-2005
                    • 1968

                    #10
                    Jeśli mogę sie wtrącić... Tu chyba niezbędny jest artysta-grafik "wektorowy". Na tutejszym forum chyba takowego nie znajdziesz.
                    Jedynym, którego poznałem na tutejszym forum, który bardziej zaawansowanie potrafi wykorzystać Corela, jest chyba "Dziku". Gdzies kiedyś tez widziałem twórcze natchnienie kogoś, kto przygotowywał etykiety dla "Browaru Siódemka".

                    Jeśli kogoś z profesjonalistów nie wymieniłem, to szczerze przepraszam.

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19165

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
                      ...

                      Jeśli kogoś z profesjonalistów nie wymieniłem, to szczerze przepraszam.
                      niezmordowny Ergie, który zrobił dla nas logo lajboCKów oraz brał czynny udzial w tworzeniu podstawki na krakowską giełdę, ale ostatnio zapracowany...
                      Last edited by e-prezes; 21-06-2006, 19:57.

                      Comment

                      • Wielki_B
                        Senior
                        • 02-2005
                        • 1968

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                        niezmordowny Ergie, który zrobił dla nas logo lajboCKów oraz brał czynny udzial w tworzeniu podstawki na krakowską giełdę, ale ostatnio zapracowany...
                        Graficy wektorowi sa wąską, wyspecjalizowaną grupą zawodową. Ci najlepsi, to prawdziwi artyści, w pełnym tego słowa znaczeniu.
                        E-prezesie, gdzie mogę zobaczyć twórczość Ergiego? - Zaznaczam, że nie jestem kolekcjonerem, ani na tyle wielkim piwoszem, abym zetknął sie z jego piwna twórczością.

                        Comment

                        • adam16
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 9865

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                          Co Ty Adam tak ciągle z tym lotnictwem
                          A dlaczego nie? To mój konik. I fajnie by było dołączyć kolejną etykietę z motywem lotniczym do zbioru. A że chodzi o krakowskie piwo i mamy krakowskie Muzeum Lotnictwa Polskiego, to tak mi się nasunęło.
                          Możesz rzucić inny pomysł.
                          Last edited by adam16; 21-06-2006, 20:10.
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • Shlangbaum
                            Senior
                            • 03-2005
                            • 5828

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
                            gdzie mogę zobaczyć twórczość Ergiego?

                            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                            Comment

                            • adam16
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 9865

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                              No to grafika macie i to zajmującego się także, motywem lotniczym
                              Browar Hajduki.
                              adam16@browar.biz
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎