Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Głubczyce, Master Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23798

    Głubczyce, Master Pils

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    #2
    Kolejny wynalazek Głubczyc dla marketów, tym razem dla Żabek. Zakupiłem dzisiaj jako ciekawostka, wersja puszkowa (butelkowej chyba nie ma) no i niestety stwierdzam, że piwo marketowe z tego browaru jest dalej ciężko strawne- mimo upałów. Ledwo co dopiłem zawartość tej puszki. Następne piwo do szybkiego zapomnienia.

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasna słoma. [2]
      Piana: Dość trwała, ale ta kosystencja... Brak pęcherzyków, mazista. [2.5]
      Zapach: NIE WĄCHAĆ! Metal i spleśniały słód. Odrzucający... [1]
      Smak: Bardzo wodniste, goryczkowate z nieprzyjemnym posmakiem. Jakoś dałem radę... [2.5]
      Wysycenie: Dość dobre - pomaga wypić to piwo. Drobne bębelki, mało widoczne w szklance. [4]
      Opakowanie: Dość orginalna , przyciągająca wzrok puszka; głupia nazwa, brak ekstraktu. [4]
      Uwagi: Robione dla Żabki. Tanie, ale nie polecam. 4,2% alko

      Moja ocena: [2.1]
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        #4
        Nawet nie ocenię ,po prostu nie kupować,a jak sie kupi "siorbnąć" i... wylać,gdyż smak powala


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • woosaa
          Senior
          • 07-2005
          • 1548

          #5
          Witam. Zgadzam się z kolegami ,że nie warto siegać po te"PIWO". Smak kwasnej "puszki", bez piany KUpione w "żabce" z ciekawości.PZDR
          mb WOS

          Comment

          • Bekiesz
            Senior
            • 09-2005
            • 140

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Jasny,klarowny,żółto-słomkowy. [3.5]
            Piana: Biała,jakby przybrudzona,o drobniutkich oczkach.Znika w mgnieniu oka,pozostawiajac maziste smugi na szkle. [2]
            Zapach: Metaliczno-ścierowaty.Obrzydlistwo. [1]
            Smak: Słabiutka goryczka i duza wodnistość.I tyle. [1.5]
            Wysycenie: Ogromne,przez co nieprzyjemnie zalega na żołądku. [2]
            Opakowanie: Czerwona konserwa,brak zawartości ekstraktu. [2]
            Uwagi: Kupione w "Żabce"na rogu Żeromskiego i Al.Reymonta w Warszawie,co prawda za jakies śmieszne pieniądze,ale z pewnością nigdy więcej.

            Moja ocena: [1.525]
            Last edited by Bekiesz; 29-10-2006, 11:14.
            Jutro to dzisiaj,tylko jutro.

            Comment

            • Steven
              Junior
              • 11-2006
              • 5

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: nie mialem odwagi wylewac tego z puszki zeby sprwadzic kolor [1]
              Piana: nie zauwazylem [1]
              Zapach: jakby cos umarlo w kadzi podczas produkcji a potem zrobiono z tego piwo [1]
              Smak: nie wywolal odruchu wymiotnego jak np rycerskie mocne ale to jeszce nie jest zaleta. najpaskudniejsze jasne slabe piwo jakie dane mi bylo pic [1]
              Wysycenie: niestety nie pamietam [1]
              Opakowanie: wiesniacki od razu widac ze syf w srodku nie odrzuca jednak tak bardzo jak zapach [1.5]
              Uwagi: nie wypil bym tego drugi raz nawet jakby mi doplacili!! dla jakich ludzi wogole powstaje to cos? bo piwo to nie jest z pewnoscia. nie trafilem jeszcze na nic godnego uwagi z tego browaru! sanepid powinien go zamknac
              Moja ocena: [1.025]
              ---------------
              Ocena usunieta z rankingu.
              Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
              Art, Admin

              ---------------

              Comment

              • Sokół83
                szynkarz
                • 12-2004
                • 1598

                #8
                nie mialem odwagi wylewac tego z puszki zeby sprwadzic kolor
                to po co oceniasz??
                Z INNEJ BECZKI

                www.fotopolska.eu

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  #9
                  szkoda oceniać...
                  w smaku bardzo wodniste, zapach "głubczycki", nieciekawy... cała reszta też bez wyrazu, z wyj. piany - ta mnie zaskoczyła - biała, drobna, trwała. nasycenie w normie.
                  Last edited by e-prezes; 21-11-2006, 16:54.

                  Comment

                  • Shlangbaum
                    Senior
                    • 03-2005
                    • 5828

                    #10
                    Cholera, nabyłem dzisiaj i nie wiem czy pić. Myślałem, że nie ma na forum więc kupiłem żeby dodać

                    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                    Comment

                    • Shlangbaum
                      Senior
                      • 03-2005
                      • 5828

                      #11
                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: Złoty. [5]
                      Piana: Tylko plamy. [2.5]
                      Zapach: Diacetylowo-wodnisty. Z początku wydawało mi się, że czuję chmiel ale chyba tylko mi się wydawało. [3]
                      Smak: Wodniste jak Muszynianka. Z gorzkimi wtrąceniami. [2]
                      Wysycenie: W ustach za słabe. Siada na żołądku. [3]
                      Opakowanie: Żenujące. Nieczytelne. Niepoważne. [2]
                      Uwagi: Ciekawe czy posmakowałoby prezesowi browaru albo akcjonariuszom

                      Moja ocena: [2.6]

                      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                      Comment

                      • rotmistrz
                        Senior
                        • 06-2005
                        • 469

                        #12
                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: jasno żółty, klarowny [2]
                        Piana: szybko siadła pozostawiała dziurawy kożuszek, pozostawał sład na szkle [1.5]
                        Zapach: mataliczny, nie ciekawy, brak zapachu piwa [1]
                        Smak: bez smaku, żadnej goryczki, [1]
                        Wysycenie: śladowe ilości gazu, coś odrywało sie od dna [1.5]
                        Opakowanie: kolorystyka średnia, informacje o piwie nie pełne [2]
                        Uwagi: napój piwo podobny, zapomniec o nim

                        Moja ocena: [1.175]

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19167

                          #13
                          Ocena z ARTomatu

                          Kolor: jasny, klarowny, stosowny do podejrzewanego balinga [4.5]
                          Piana: no tej mogę naprawdę niewiele zarzucić, biała, obfita, dość długo trwała, średniopęcherzykowa - zupełnie przyzwoita jak na "marketówkę". [4.5]
                          Zapach: ulotny... i to tyle o nim można powiedzieć [2]
                          Smak: nie chce się powtarzać, ale z trudem wypiłem - wodniste, posmak goryczkowy, słaby, zresztą rozpoznawalna "głubczycka" nuta, mało ciekawa. [1.5]
                          Wysycenie: znośne, bardziej wyczuwalne w żołądku niż widoczne. [3.5]
                          Opakowanie: jakbym miał wybierać z półki to nie odróżniłbym od innych piw, to chyba dobrze [4]
                          Uwagi: szkoda pieniędzy, lepiej kupić Żywca

                          Moja ocena: [2.35]

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            #14
                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: słomkowy, sprawia wrażenie lekko mętnawego [2]
                            Piana: bielutka, drobniutka, czapowata, szybko opada przemieniając sie w duże bąble bez osadzania na szkle [2.5]
                            Zapach: słodowo-ryzowato-ostry, ogólnie nie podoba mi się [2]
                            Smak: płytkie, wodniste, delikatny słodowo-chmielwoy posmaczek z kwasnymi wstawkami i szczypiący w język, nie do picia [1.5]
                            Wysycenie: za duże [3]
                            Opakowanie: malo oryginalna puszka w czerwono biało zielonej tonacji [3]
                            Uwagi: Utwierdzam się tylko w przekonaniu że w Głubczycach powinno się produkować kreta do czyszczenia kanalizacji. Mimo lepszego mocniejszego brata Mastera nic nie jest chyba już w stanie wg mnie uratować opinii, że można zrobić stały, dobry produkt w tej siermiężnej fabryce siarki

                            Moja ocena: [1.95]
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • Samoglow
                              Senior
                              • 07-2007
                              • 606

                              #15
                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: Co do koloru jest dobrze. Ciemna słomka, dla lagera stołowego jest ok. [4.5]
                              Piana: , dość wysoka i opada w średnim tempie. Trochę dziurawa. [3.5]
                              Zapach: Nieprzyjemny, dość intensywny, typowo głubczycki. Nieciekawy. [2.5]
                              Smak: Podobny do zapachu. Jest lekko za wodniste, ale nie to jest najgorsze. Wyczuwam tu ten paskudny głubczycki posmaczek. Nieprzyjemnie się to pije, ale po przełknięciu on znika i jest trochę lepiej. Nie wiem skąd oni pozyskują słód, że ich piwa tak dziwnie smakują. [2]
                              Wysycenie: Początkowo ok, później zaczyna brakować. [3.5]
                              Opakowanie: Zwykła, ordynarna pucha, nie podano ekstaktu. [3]
                              Uwagi: Chciałem spróbować, to spróbowałem, ale na 100% już go nie kupię. Pod koniec zrobiło mi się wręcz trochę nie dobrze i nie dopiłem go do końca. W sumie nie wiem, czy lepsze koncernowa miernota z "fabryki piwa", czy niewypijalne, małobrowarowe piwo z Głubczyc, czy Jabłonowa . Rzecz do rozważenia

                              Moja ocena: [2.575]

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎