Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Namysłów, Malina Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Namysłów, Malina Beer

    Piwo gotowe do oceny

    Malina albo Malinowe napisano na puszce - wstawiam z pamięci - w razie czego proszę o sprostowanie. wizualnie - puszka to klon Plum Beer, kolor piwa - bladoróżowa oranżadka. Smak, to hmmmm... słaby pilsik z natarczywym sokiem malinowym...
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • nek
    Member
    • 03-2006
    • 43

    #2
    PIŁEM WCZEŚNIEJ PLUM ŚLIWKOWE IJEST CAŁKIEM NIE ZŁE,AL PO NA MOWIE SPRÓBOWAŁEM MALINE I SIE MILE ZDZIWIŁEM BO PIŁEJM WCZEŚNIEJ REDSA MALINE I O WIELE LEPSZE JEST PIO MALINA-ZIMNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-NO I OCZYWIŚCIE CENA ROBI SWOJE

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23792

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nek
      PIŁEM WCZEŚNIEJ PLUM ŚLIWKOWE IJEST CAŁKIEM NIE ZŁE,AL PO NA MOWIE SPRÓBOWAŁEM MALINE I SIE MILE ZDZIWIŁEM BO PIŁEJM WCZEŚNIEJ REDSA MALINE I O WIELE LEPSZE JEST PIO MALINA-ZIMNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-NO I OCZYWIŚCIE CENA ROBI SWOJE
      Kolega niechaj bardziej przykłada się do artykułowania swych myśli i wyłączy CAPSLOCK w klawiaturze.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Artiee
        Junior
        • 03-2006
        • 8

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
        Piwo gotowe do oceny

        Malina albo Malinowe napisano na puszce - wstawiam z pamięci - w razie czego proszę o sprostowanie. wizualnie - puszka to klon Plum Beer, kolor piwa - bladoróżowa oranżadka. Smak, to hmmmm... słaby pilsik z natarczywym sokiem malinowym...
        ok piwko

        Comment

        • Artiee
          Junior
          • 03-2006
          • 8

          #5
          piwko to MALINA smakuje jak piwko z sokiem malinowym , z nowosci pojawiło się równierz z namysłowa Imbir świetnie smakuje lepszy od Gingersa

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23792

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Siennicki
            piwko to MALINA smakuje jak piwko z sokiem malinowym , z nowosci pojawiło się równierz z namysłowa Imbir świetnie smakuje lepszy od Gingersa
            Pan z browaru ma się rozumieć
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Artiee
              Junior
              • 03-2006
              • 8

              #7
              nie zupełnie

              Comment

              • Seta
                Piję piwo
                • 10-2002
                • 6964

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                Pan z browaru ma się rozumieć
                ech ta popularnośc serwisu
                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                Comment

                • Shlangbaum
                  Senior
                  • 03-2005
                  • 5828

                  #9
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Jasno malinowy [5]
                  Piana: Do samego końca gruby perlisty kożuch. [5]
                  Zapach: Ulepkowato-malinowo-wodnisty. [3.5]
                  Smak: Hmm, za mało piwa czuć Zasadniczo jest to smak soku malinowego na bazie wody sodowej z leką goryczką w tle, która powinna być ciut mocniejsza według mnie. [4]
                  Wysycenie: Bardzo dobre, gdyby było większe, piwo smakowałoby jak napój malinowy Helena Szkoda, że w szklance mało widoczne, co przy tym kolorze dałoby ciekawy efekt. [4]
                  Opakowanie: Jak cała seria: interesująca puszka z secesyjnym napisem Ładne to, jak na opakowanie którego nie lubię. [5]
                  Uwagi: Najlepsze z serii piw smakowych Namysłowa. Fajne będzie w zimie grzane po nartach...

                  PS
                  Cieszę się, że browarpotrafi szukać nowych miejsc na rynku. Ciekawe czy ta seria piw smakowych się przyjmie.

                  Moja ocena: [4.025]

                  Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                  Comment

                  • kloss
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 2526

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                    Zapach: Ulepkowato-malinowo-wodnisty.
                    Zapach jak dla mnie po prostu malinowy.Nie bardzo wyobrażam sobie zapach wodnisty.
                    Smakowo to sympatyczny napój piwny-delikatny, orzeżwiający i harmonijnie łączący piwo z maliną.
                    Oczywiście wolałbym,żeby połączenie piwa z maliną przybrało postać czegoś w stylu belgijskiego framboise, ale akurat namysłowskie eksperymenty owocowo-piwne są zupełnie smaczne.

                    Comment

                    • zAjkA
                      Senior
                      • 12-2004
                      • 1089

                      #11
                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: Rozwodniona malina. Nieco jak kompot [3.5]
                      Piana: Elegancka trzyma się cały czas. Gęsta, sztywna a zarazem puszysta. [4.5]
                      Zapach: Przyjemny malinowy. Nie czuć w nim chemi. [4]
                      Smak: Smakuje jak malinowy napój gazowany.
                      Odczuwalny mimimalny cień goryczki. Orzeźwiający. Red's czy Freqq nie mają szans z nowym tworem Namysłowa w tej klasie piw. [4.5]
                      Wysycenie: Niemalże w normie. [4.5]
                      Opakowanie: Ładna pucha w stylu Pluma. Widać że nie poskąpili na grafikę. [5]
                      Uwagi: Zakupione za 2zł w Oligocenie.

                      Moja ocena: [4.3]
                      Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        #12
                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: piwa z sokiem malinowym [4]
                        Piana: dosć zwarta ale szybko opada, w leciutkim odcieniu bezu i różowego koloru [3.5]
                        Zapach: jedyne co czuje to chemczny zapach maliny, bardzo syntetyczny [3]
                        Smak: jak dla mnie opiwo nie do picia, malo że przypomina smak zwykłego piwa z sokiem malinowym to w tym wypadku ten sok malinowy jest sztuczny, chemiczny, mam wrażenie jakby czasem w konsystencji czuł smak podobny galaretki która nie zdązyła zastygnąć [1.5]
                        Wysycenie: troch za duże [4]
                        Opakowanie: z serii Plum i Imbiru tyle że w czrwonej tonacji [4]
                        Uwagi: Kolejny "smakowy" produkt, na nieszczęscie dla tego sama chemia. Mi to piwo w ogóle nie podchodzi, na jednym łyku zakończyłem degustacje. do dostania w Klifie na Okopowej (W-wa)

                        Moja ocena: [2.6]
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • jacer
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 9875

                          #13
                          Dla mnie piwa smakowe to jakies nieporozumienie, bo albo piwo albo sok.
                          Milicki Browar Rynkowy
                          Grupa STYRIAN

                          (1+sqrt5)/2
                          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                          No Hops, no Glory :)

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            #14
                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: zAjkA napisał że przypomina Kompot i coś w tym jest. [3.5]
                            Piana: Spora ale niezbyt trwała. Pozostaje jednak spory wianuszek, a na szkle w miarę picia, pozostawia wyraźne kręgi. [4.5]
                            Zapach: Malinowo piwny, naturalny. Najzwyczajniej w świecie przyjemny [4.5]
                            Smak: Tu także przyjemna malina. W oddali czuć posmak piwa. Tutaj tak akurat ma być. [4.5]
                            Wysycenie: Prawidłowe [4.5]
                            Opakowanie: Nie podoba mi się. Ani grafika, ani barwy. [2]
                            Uwagi:

                            Moja ocena: [4.325]
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • Seta
                              Piję piwo
                              • 10-2002
                              • 6964

                              #15
                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: Jakby do słomianego piwa dolać sok [3.5]
                              Piana: Nie spodziewałem się! Długotrwała i ładnie brudząca szkło - super! [5]
                              Zapach: Dominuje zapach wspomnianego w składzie "koncentratu z soku malinowego". Ładny ale nie-piwny. [3]
                              Smak: Przypomniał mi się konkurs z IV Zlotu - "Rozpoznaj Lecha" No jak lekkie piwo z duużą ilością soku. Za słodkie, ale łatwo się pije. Nie mój gust jednak. [3]
                              Wysycenie: Nieco za małe. Mogło by być ciekawsze gdyby je dogazować. [4]
                              Opakowanie: Plus za pomysł. Puszka estetyczna, głupia czcionka. Brak parametrów. Napis "zawiera piwo - 98%" [4]
                              Uwagi: Dla fanów...

                              Moja ocena: [3.325]
                              Last edited by Seta; 06-09-2006, 00:20.
                              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎