Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kapsle Sierpca - rewersy (kody) wymiana, kupno

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Kapsle Sierpca - rewersy (kody) wymiana, kupno

    Chętnie wymienię lub kupię za ludzką cenę brakujące mi kapsle z serią kodów umieszczonych na rewersie sierpeckich kapsli (wzór z pieczęcią). Posiadam ich trochę na wymianę a dokladna liste oferowanych i poszukiwanych moge podeslac na maila. Nie zamieszczam jej tutaj azeby nie zasmiecac naszego serwera a pozatym lista ta zmienia sie co jakis czas i tylko gdy wyślę Ci ja osobiscie masz pewnosc że o3masz wersję aktualną. Proszę najchętniej o odpis na PW z podaniem od razu maila pod jaki mam wysłać listę. Ponadto - z racji miejsca gdzie przebywam - mogę zaoferować również kapsle z Irlandii (i trochę z UK) - głownie po napojach , piwne w znaczniej mniejszej ilości.
    Jestem również zainteresowany rewersami Sierpca z II serii tzn na czarny kapsel na piwo Mocne (i ewent analogiczne na kapsel biały - jeśli takowe wyszły choć nie widzialem) - tych jednak nie mam żadnych w dublu i nie mam nawet pojęcia ile ich wyszło. Z serii tej mam tylko 1 kapsel w zbiorze
    Posiadam aktualny adres korespondencyjny w Polsce a więc wysyłając mi kapsle nie narażasz się na oplaty wysyłki za granicę.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper
    Jestem również zainteresowany rewersami Sierpca z II serii tzn na czarny kapsel na piwo Mocne (i ewent analogiczne na kapsel biały - jeśli takowe wyszły choć nie widzialem)
    Seria z kodami wyszła na czarnych i na białych Sierpcach.
    Niestety Cooper nie pomogę Ci, bo sam mam po jednej sztuce.

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      A interesują Cie kody z obecnej serii?
      Mam juz tego trochę ze względu na duże ilosci Kasztelana którego teraz głównie piję, jeden jest nawet z wygrana szklanką tylko nie mam kiedy pojechać na Biesiady aby ją odebrać
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • ARTHUR
        Senior
        • 07-2004
        • 2338

        #4
        Niestety kapselkow Sierpca z kodami nie posiadam.
        Ale mam kapselki z kodami z innych browarow na wymiane lub...?

        CARLSBERG-stare i nowe kody
        BOSMAN-stare i nowe kody
        TYSKIE-kody
        LECH-kody
        HARNAS-kody
        REEDs-nowe kody

        Comment

        • ARTHUR
          Senior
          • 07-2004
          • 2338

          #5
          Oprocz tych kapsli z kodami mam jeszcze dwa oto one:

          DEBOWE MOCNE-stare kody
          GINGERS-stare kody

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            #6
            Dzięki Arthur ale ostatnio zbieram tylko region Mazowsze i dlatego z rewersów interesuje mnie tylko Sierpc (chyba że inne mazowieckie browary coś puszczą). Wszystkie z wydanych do tej pory rewersów Warki i Warszawy -mam (jak by co )
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • ARTHUR
              Senior
              • 07-2004
              • 2338

              #7
              OK! nic sie nie stalo podalem jakie mam inne z kodami bo te co chciales niestety nie mam bo w Szczecinie jeszcze nie ma piwa tego!
              A jeszcze jedno pytanie a Bosmana kody te od 0000 do 9999 masz?

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                #8
                nie. Z kodow Bosmana mam jedynie kilkaset sztuk z I serii tj (bodajże) 621 kapsli.
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • ARTHUR
                  Senior
                  • 07-2004
                  • 2338

                  #9
                  A te kody Z Bosmana interesuja cie jak tak to prosze podaj jakie numery to ci powiem czy mam ?

                  Comment

                  • Cooper
                    Senior
                    • 11-2002
                    • 6055

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper
                    Dzięki Arthur ale ostatnio zbieram tylko region Mazowsze i dlatego z rewersów interesuje mnie tylko Sierpc (chyba że inne mazowieckie browary coś puszczą).
                    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                    Comment

                    • Cooper
                      Senior
                      • 11-2002
                      • 6055

                      #11
                      Pora na lekką odświeżkę jakby nie było nadal aktualnego tematu.

                      Nadal poszukuję 4-cyfrowych rewersów/kodów z I serii Kasztelana z 2006 roku (kapsel z pieczęcią lakową). Lista braków poniżej. Wzamian oferuję bilety platnicze NBP ewentualnie - z racji miejsca pomieszkiwania - nowości kapsli z Irlandii (piwne lub niepiwne). Mam co prawda sporo kapsli z tej serii w dublu ale niestety z powodu nieobecności w domu nie mogę ich zaoferować.

                      Zaoferować za to mogę za tegoroczny czarny wygrywający piwo kapsel Kasztelana 2013 identyczny acz wzór biały.

                      Szukam też dwoch wygrywających piwo Kasztelanów sprzed okolo 4-6 lat dokładnie takich jak w załaczniku poniżej. Co wzamian ? Kwestia dogadania się
                      Attached Files
                      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                      Comment

                      • wasyll
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 1823

                        #12
                        Każdy kod oznacza inny kapsel?
                        www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                        Comment

                        • Cooper
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 6055

                          #13
                          Każdy kod oznacza inny kod
                          Awers jest taki sam a rewersów jest (zdaje się) 621 różnych. Mi brakują konkretnie te które opisalem powyzej w tabelce. Alles klar.
                          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                          Comment

                          • Cooper
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 6055

                            #14
                            Czarny wygrywający Kasztelan 2013 już zdobyty więc wylatuje z listy poszukiwanych.
                            Pozostałe wymienione braki jakby co nadal aktualne
                            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎