Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Proef, Kempisch Vuur Tripel

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pezet
    Improwizator
    • 03-2006
    • 481

    Proef, Kempisch Vuur Tripel

    Brouwerij Pirlot, Moerstraat 22, 2242 Pulderbos, kilka kilometrów na wschód od Antwerpii. Jest to firma piwna, która nie posiada urządzeń do produkcji dużej ilości piwa i zleca to Proefbrouwerij.
    Kempisch Vuur Tripel to jedno z trzech piw oferowanych przez Brouwerij Pirlot.
    Butelka 0,33l, alc. 7,5%, sugerowana temp. spożycia 12°C, piwo zabutelkowane 2005.07.07, najlepsze do 2010.07.07, import własny.
    Kolor: żółty, delikatnie wpada w jasnopomarańczowy, piwo jest mętne.
    Piana: wyśmienita, wysoka, biała, wieczna , b. trudno sie nalewało.
    Zapach: słodki, drożdżowy, cytrusowy, wyraźnie czuć banany (tak jak w pszenicznych) i jakieś przyprawy.
    Zapach bardzo intensywny i świeży.
    Smak: Bardzo złożony. Owoce, słód, przyprawy, delikatna goryczka. To wszystko jest takie trudne do opisania! Próbowałem skoncentrować się i coś konkretniejszego z tej palety smakowej wycisnąć ale po kilku łyczkach dałem sobie spokój i po prostu delektowałem się wspaniałym piwem! Gorąco polecam!
    Attached Files
    „Amatorom konopi indyjskich należy się przypomnienie, że naczelną zasadą rządzącą chemią mózgu jest zasada równowagi.
    Nie można bezkarnie zmieniać składu tej biochemicznej zupy, a przynajmniej nie można tego robić na dłuższą metę...”
    Dr hab. med. Przemysław Bieńkowski

    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    #2
    Wow super fotka, aby więcej takich, to dział Piwo-konkretnie będzie piekniejszy. Rozumiem, że twojego autorstwa, Twoje zdrowie
    blog.kopyra.com

    Comment

    • pezet
      Improwizator
      • 03-2006
      • 481

      #3
      Dzięki! Mnie też się podoba
      Przyznam się, że roboty oraz prób było mnóstwo.
      Twoje
      „Amatorom konopi indyjskich należy się przypomnienie, że naczelną zasadą rządzącą chemią mózgu jest zasada równowagi.
      Nie można bezkarnie zmieniać składu tej biochemicznej zupy, a przynajmniej nie można tego robić na dłuższą metę...”
      Dr hab. med. Przemysław Bieńkowski

      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • Khian
        Gość
        • 01-2006
        • 122

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr
        Wow super fotka, aby więcej takich, to dział Piwo-konkretnie będzie piekniejszy. Rozumiem, że twojego autorstwa, Twoje zdrowie
        Mi też się zupełnie nie podoba. Kolega Pezet juz kilka takich, chyba wsadził Coś ze
        wzrokiem

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Khian
          Mi też się zupełnie nie podoba. Kolega Pezet juz kilka takich, chyba wsadził Coś ze
          wzrokiem
          jesteś raczej osamotniony w swoich kategorycznych sądach, a już na pewno Kopyra zdanie nie może byc traktowane jako ironia z którą to tak się zgadzasz w cytowanym poście :/ O ile pewne fotki powinny wylecieć z hukiem to akurat Pezetowi tu w tym względzie nie można mieć nic do zarzucenia.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Khian
            Gość
            • 01-2006
            • 122

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
            jesteś raczej osamotniony w swoich kategorycznych sądach, a już na pewno Kopyra zdanie nie może byc traktowane jako ironia z którą to tak się zgadzasz w cytowanym poście :/ O ile pewne fotki powinny wylecieć z hukiem to akurat Pezetowi tu w tym względzie nie można mieć nic do zarzucenia.
            Ja na tej fotce nie widzę ani piwa ani etykiety Wszystko jest zbyt żółte.
            Last edited by Khian; 26-09-2006, 15:05.

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23799

              #7
              wykładnią ciekawego ujęcia niekoniecznie jest czynnik dobrej widoczności etykiety. piwo łacznie z pianą widać dobrze.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Dreamer
                Senior
                • 05-2003
                • 1576

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pezet
                Przyznam się, że roboty oraz prób było mnóstwo.
                Też wiem, ile pracy trzeba włożyć żeby powstało dobre zdjęcie, sam nad tym ślęczę. A dobre nie oznacza tylko ostre i wyraźne.
                Ujęcie jest rewelacyjne, widać sporo artystycznego zacięcia. Moje gratulacje Pezet, udało ci się wyczarować coś niezwykłego z czegoś zupełnie zwykłego. Twoje zdrowie
                Blog: Piwna Brytania

                Comment

                • pezet
                  Improwizator
                  • 03-2006
                  • 481

                  #9
                  Dzięki Art!
                  Za dobre zdjęcia
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Dreamer
                  Ujęcie jest rewelacyjne, widać sporo artystycznego zacięcia. Moje gratulacje Pezet, udało ci się wyczarować coś niezwykłego z czegoś zupełnie zwykłego.
                  Miło usłyszeć coś takiego od fachowca!
                  Twoje zdrowie
                  „Amatorom konopi indyjskich należy się przypomnienie, że naczelną zasadą rządzącą chemią mózgu jest zasada równowagi.
                  Nie można bezkarnie zmieniać składu tej biochemicznej zupy, a przynajmniej nie można tego robić na dłuższą metę...”
                  Dr hab. med. Przemysław Bieńkowski

                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Comment

                  • sibarh
                    PremiumUżytkownik
                    • 01-2005
                    • 10384

                    #10
                    Foto:
                    Attached Files
                    2800 nowe piwa opisałem na forum
                    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎