Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BOSS, Haust Ciemny Porter

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23794

    BOSS, Haust Ciemny Porter

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Pułkownik_Zuber
    Gość
    • 10-2005
    • 9

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Mógłbym patrzeć na nie godzinami. Piękna, pełna refleksów, ciemna barwa. [5]
    Piana: Gęsta jak ubite białko, piękny kolor piany, trzymała do końca i ślicznie odkładała się na ściankach. [5]
    Zapach: Średniointensywny. Nie narzucający się i lekko kuszący. [5]
    Smak: Lekko słodkie, ale bez przesady, goryczka wyczuwalna ale niezbyt intensywna. Nie czułem nut alkoholu, a piwo chyba było mocne, ale nie udało mi się od barmanki dowiedzieć jak mocne. Jednym słowem - miód - malina! [5]
    Wysycenie: Delikatne, trwałe. [5]
    Opakowanie: Szkło bez logo browaru, ładny wafel. [4.5]
    Uwagi: 5,50 zł za 0,3 l. Piwo doskonałe, chyba przeprowadzę się dla niego do ZG

    Moja ocena: [4.975]

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Kolor brunatny. Lekko przejrzysty pod światło. [4]
      Piana: Drobnopęcherzykowy beżowy dywanik ale szybko opada do plam i obrączki. [3.5]
      Zapach: Melodia. Wyraźny karmel z łagodną palonością. Brak troszkę tylko nutek chmielowy. [4.5]
      Smak: Piwo lekkie jak na portera bałtyckiego ale smaczne. Alkoholowy posmaczek ukryty w tle za palonością od słodu karmelowego ciemnego, który jest tu bardzo wyraźny. Goryczka raczej nie za mocna zarówno od chmielu jak i od słodu. Podejrzewam nawet użycie słodu czekoladowego, który właśnie objawia się w charakterystycznej goryczce. [4.5]
      Wysycenie: Bardzo żwawe jak na mikrobrowar restauracyjny. [5]
      Opakowanie: Szklanka firmowa i podstawka, którą kelnerka sama przynosi i stawia na stole pod szklankę. [5]
      Uwagi: Ciekawy porter z dolnej granicy tego gatunku.

      Moja ocena: [4.425]

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        #4
        Nie będę bawił się w tak rozbudowaną ocenę, ograniczę się jedynie do trzech uwag:
        - jak na portera zbyt lekki
        - zdecydowanie za słodki
        - brak mu tego "porterowego" posmaku.

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23794

          #5
          Inne piwa smaczne z Zielonej Góry, ale za tego portera Haust dostaje ode mnie pałę, bo się nie przyznaje otwarcie że to nie miejscowy produkt. Boss Porter natomiast jak zwykle jest co najmniej dobry, także tu, w Hauście. Trzeba skasować wszystkie koszulki porterowe
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Shlangbaum
            Senior
            • 03-2005
            • 5828

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
            Inne piwa smaczne z Zielonej Góry, ale za tego portera Haust dostaje ode mnie pałę, bo się nie przyznaje otwarcie że to nie miejscowy produkt. Boss Porter natomiast jak zwykle jest co najmniej dobry, także tu, w Hauście. Trzeba skasować wszystkie koszulki porterowe
            no to już wiem, dlaczego moja ocena tego piwa jest podobna do mojej oceny Portera Bossa.

            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
              Inne piwa smaczne z Zielonej Góry, ale za tego portera Haust dostaje ode mnie pałę, bo się nie przyznaje otwarcie że to nie miejscowy produkt. Boss Porter natomiast jak zwykle jest co najmniej dobry, także tu, w Hauście. Trzeba skasować wszystkie koszulki porterowe
              No to ładne jaja
              Miejmy nadzieję, że ujawnienie takiej wpadki będzie nauczką dla Hausta oraz dla innychn ewentualnych naśladowców

              natomiast koszuli faktycznie mamy nieważne Art za friko wymienia wszystkim na właściwe?
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • guardiananger
                Junior
                • 10-2007
                • 11

                #8
                Ale hamówa, co prawda jest to moje ulubione piwo w Hauście ale się na maxa zdenerwowałem słysząc to że nie jest ich. Na dodatek to najdroższe piwo (10 zł za 0,5). Masakra poprostu, powinno się to zgłosić do urzędu konkurencji i konsumenta.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎