Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perła, Opti Jasne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23790

    Perła, Opti Jasne

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Słomkawy podchodzący pod jasno-złoty. [3]
    Piana: Pojawiła się ,no tak z kilkanaście sekund i padła do zupełnego zera. [2]
    Zapach: Nawet wyrazisty,słodkawy,może lekkawo chmielowy,ale jakiś mało przyjemny. [3]
    Smak: Czy ja wiem... jest dośc nijaki ,wodnisty z akcentami kwiatowymi w głębi,ale w sumie płaski strasznie. [3]
    Wysycenie: Malusie pęcherzyki pracowały chwilę i zmarły szybciutko. [2]
    Opakowanie: Ot puszka ,która nie rzuca się w oczy,brak podanego ekstraktu,alk. 4.5 %
    Czas tego piwa 28.01.07-uff [2.5]
    Uwagi: Cena 1.55 zł ,nie zatęsknię za tym piwem

    Moja ocena: [2.825]


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • wedge7
      Senior
      • 01-2007
      • 217

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: dość ciemna słomka przechodząca w złoty [3]
      Piana: biała; pojawiła się nawet na dłuższą chwilę; ale w trakcie picia nie było już po niej nawet śladu [3]
      Zapach: dość wyraźny chmielowy ze słodkimi nutami; średnio przyjemny [3]
      Smak: wodnisty; odrobinę słodki z wyraźnymi nutami chmielowymi; po przełknięciu w tle zostaje gorzki niezbyt przyjemny posmak [2.5]
      Wysycenie: trochę za małe, piwo szybko się wygazowało [3.5]
      Opakowanie: puszka kompletnie nie rzuca się w oczy; grafika wykonana jakby od niechcenia [2.5]
      Uwagi:

      Moja ocena: [2.8]

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19163

        #4
        O ile mocne prezentowało jakiś poziom to Jasne kwalifikuje się znacznie poniżej.
        Kolor niewiele jaśniejszy od Strong, że conajwyżej stało koło dobrego piwa.
        Nagazowanie znacznie gorsze od rzeczonego wyżej, praktycznie brak takowego wizualnie, śladowe ilości po nabraniu w usta.
        Piana, choć raczej można mówić o jej braku... krótko mówiąć była mizerna i szybko znikła, gruboziarnista, nietrwała.
        Smak równie pusty co Strong, mniej goryczkowy i mniej alkoholowy. Posmak znajomy, choć mało intertesujący - dalekie wspomnienia Imielina
        W zapachu jak wyżej, mało intensywne.
        Opakowanie przeciętne, ale akceptowalne. "Smakosze" i tak go nie kupią bo kosztuje poniżej 2 zł
        Na pewno nie wrócę do niego.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎