Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

praca dla ludzi z branży za granicą

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • KasiaJ
    Junior
    • 10-2006
    • 5

    praca dla ludzi z branży za granicą

    Hej,
    szukam dla zagranicznego pracodawcy ludzi do pracy w browarnictwie (technologow, inzynierow) - praca w Danii. Super zarobki, ale wymagaja doswiadczenia.
    Zainteresowanych prosze o kontakt na priva a pozostalych zyczliwych o podanie tej informacji dalej, moze znacie kogos, kto sie zna na rzeczy i moze byc zainteresowany.
    Wielkie dzieki i czekam na odzew!
    Kasia
  • cyborg_marcel
    Senior
    • 03-2003
    • 3467

    #2
    Kasiu> oferta może i ciekawa, ale na pewno byłoby milej (i większy odzew), gdybyś napisała coś konkretniejszego po pierwsze o sobie (np. w profilu), po drugie o samej pracy - taki inżynier może wiele rzeczy w browarze robić. Czy też po prostu szukasz całego personelu dla browaru?
    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
      Czy też po prostu szukasz całego personelu dla browaru?
      Jeżeli tak, to ja mogę się w dziale jakości przy degustacji zatrudnić W końcu mam tytuł 'inż. piwosz'

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • KasiaJ
        Junior
        • 10-2006
        • 5

        #4
        Hej,
        jasne, mea culpa
        po pierwsze JA - już dodaję w profilu stosowne info, odsyłam do poczytania,
        a po drugie praca. Poszukiwani są inżynierowie projektów/konsultanci - najpogólniej mówiąc ludzie do technologii produkcji, głównie do departamentów produkcji piwa. Łatwiej mi to będzie chyba jednak po angielsku: optimisation of existing utility plants in breweries (planning, design, supervision of construction and commisioning of new plants).
        Wymagania to doświadczenie techniczne w inzynierii mechanicznej, technologii żywienia, browarnictwie jako takim lub podobne. No i oczywiście dobra znajomość języka angielskiego. Dla zainteresowanych dokładny opis stanowiska po angielsku.
        Dzięki za tak szybko odzew
        K

        Comment

        • cyborg_marcel
          Senior
          • 03-2003
          • 3467

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KasiaJ
          już dodaję w profilu stosowne info, odsyłam do poczytania,
          Ps. W profilu dalej nic nie widzę...
          No dobra, przekażę informację komuś, kto może być zainteresowany...
          Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

          Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

          Comment

          • KasiaJ
            Junior
            • 10-2006
            • 5

            #6
            już jest i grzecznie się przedstawiłam na forum

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎