Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okocim, Karmi Choco

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ceniu
    Junior
    • 11-2006
    • 20

    Okocim, Karmi Choco

    Witajcie

    pojawiło się nowe KARMI CHOCO - wersja limitowana ( tylko w zimę ) można już dostać w niektórych sklepach, lub zobaczyć na stronie www.karmi.pl

    pozd Ceniu
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    #2
    W temacie o Nowych Piwach juz była ta tragiczna nowina podawana http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=29715

    PS
    Pracujesz dla Carlsberg Polska ?

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: ciemnobordowy, klarowne, jasniejsze niż klasyczne Karmi [5]
      Piana: jasnobezowa, drobniutka, obfita, utrzymuje się dłuższy czas, osadza się w niedużej ilości na szkle [4]
      Zapach: czuć gorzka czekoladę bądź kakao, zalezy co kto woli, 4 za brak jednoznaczności [4]
      Smak: uważam, że w smaku mozna wybrć sobie, smak gorzkiej czekolady bądź kakao, dopiero gdześ w tle czuć karmelkowa nutkę [4]
      Wysycenie: minimalnie za duzo, odgazowuje sie później w zoładku [4.5]
      Opakowanie: gdyby nie liliowy kapsel z innego Ksrmi to byłoby bez zarzutu [4]
      Uwagi: Zakupione w PiP na Głębockiej, samo piwo złe nie jest, moze znależć amatorów tego smaku ale ja jednak będę sięgać po klasyczne Karmi

      Moja ocena: [4.075]
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • remfire
        Senior
        • 03-2004
        • 1334

        #4
        Sięgnałem po to piwo (?) z pewnym niepokojem - pamiętając smak poprzednich dwóch odmian Karmi. Jednak po pierwszych łykach zostałem zaskoczony - tym razem na plus. Nie jest to typowe piwo , więc trudno porównywać do najpopularniejszych czy najlepszych gatunków. Jeśli jednak weźniemy pod uwage tylko pokrewne marki , to Choco wypada całkiem nieźle. Porównując natomiast do nieco starszych braci ( sióstr ?), czyli Lamai i Selua , wypada wręcz rewelacyjnie. Jesli naprawde ma to byc tylko wersja limotowana ( czasowa ) to szkoda, że nie zastapi w.w. krewniaków na stałe. Z całej piątki najbardziej smakują mi tradycyjne Karmi oraz Choco. Od czasu do czasu można sięgnąć po nie dla urozmaicenia.

        Comment

        • ARTHUR
          Senior
          • 07-2004
          • 2338

          #5
          Niestety,ale mi ten smak wogole nie smakuje te ostanie dwa tak.Ten jeste nieporozumoieniem dla mnie,ale moze dla kobiet tak jak lubia slodkosci?

          Comment

          • Shlangbaum
            Senior
            • 03-2005
            • 5828

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Czarny jak gorzka czekolada. [5]
            Piana: Jedynie licha obrączka. [2.5]
            Zapach: Przyjemnie czekoladowy. Nie czuć żadnych sztucznych słodkości. Szkoda tylko, że pachnie tylko czekoladą a nie na przykład słodem czekoladowym jak Meantime Choccolate. [4.5]
            Smak: W smaku wyraźnie czekoladowe. Lekkie. Brak mi troszkę palonych nutek ale i tak ujdzie. Goryczki piwnej też brak. Nie mniej jednak smakuje mi. [4]
            Wysycenie: Umiarkowane. Daje po sobie znać na języku ale nie powoduje uczucia pełności. [5]
            Opakowanie: Sympatyczne. Ładna butelka. Etykieta skojarzona z nawą. [5]
            Uwagi: Znalazłem wreszcie jakiś produkt Okocimia, który będę kupował raz na jakiś czas.

            Kupione za 1,30 z Hypernowej w Olkuszu.

            Moja ocena: [4.175]

            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

            Comment

            • nek
              Member
              • 03-2006
              • 43

              #7
              Piwo nie do wypićia,straszne

              Comment

              • Doodeck
                Senior
                • 05-2003
                • 1612

                #8
                Bardzo smaczny napój dla tych, co niekiedy muszą prowadzić samochód i lubią czekoladę (jak ja ). Z piwem ma niewiele wspólnego.
                Dalekosiężny
                Obserwator
                Obiektów
                Dynamicznie
                Epatujących
                Ciekawymi
                Koncepcjami

                Comment

                • grzech
                  Senior
                  • 04-2001
                  • 4592

                  #9
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Brunatny, dość ciemny. [4.5]
                  Piana: Nie za wysoka i nietrwała. [3]
                  Zapach: Czuć czekoladę. [3.5]
                  Smak: JAk dla mnie ten wynalazek jest za słodki. Mdła słodycz, słodka czekolada, lekka wytrwaność na końcu. [3]
                  Wysycenie: Nieco za niskie jak na mój gust. [3.5]
                  Opakowanie: Utrzymane w znanym stylu. Może być. [4]
                  Uwagi: Trafiło pod podlaskie strzechy. Jednak ani mi, ani Żoneczce nie smakowało.

                  Moja ocena: [3.325]

                  Comment

                  • JAckson
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 6122

                    #10
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Ciemny, kawowy, nieprzejrzysty. [3.5]
                    Piana: Początkowo spora, beżowa, opadając oblepia szkło. Spory nalot utrzymuje się długo. Ma nieciekawy zapach.
                    Mimo dziwnego zapachu najciekawszy element tego piwa [4]
                    Zapach: Odpychający.Sztuczna słodycz zagłusza wszystko cokolwiek jest w tym piwie. [1.5]
                    Smak: Niestety wg mnie porażka. Gorzki posmak sztuczności długo zalega w ustach i przełyku. Nie wywołuje skojarzenia z czekoladą, prędzej z kawą. [1.5]
                    Wysycenie: Raczej za słabe [2.5]
                    Opakowanie: Butelka i etykieta niezłe, ale fioletowy kapsel? Wygląda jak kapsel z odzysku z innego piwa. [3.5]
                    Uwagi: Chyba zaraz trafi do zlewu.
                    Namysłów Cafe Beer przy tym to arcydzieło.

                    Moja ocena: [2]
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19163

                      #11
                      Aromat czekoladowy jest tak intensywny, że rozcieńczenie go innym piwem niewiele pomaga. Dla mnie nie jest to piwo, a "czekoladowość" jest przesadzona, niemniej wypiłem bez obrzydzenia. Nie do pobicia nadal jest klasyczne Karmi, ale w przypadku smakowych trudno znaleźć faworyta.
                      Last edited by e-prezes; 30-12-2006, 12:09.

                      Comment

                      • ziomal-111
                        Senior
                        • 09-2006
                        • 288

                        #12
                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: Ciemny. Jak na napoj czekoladowy to klarowny [4.5]
                        Piana: Bordowa, lecz niestety szybko znikła. [3.5]
                        Zapach: Czuc woń gorzkiej czekolady lub kakao. Spodziewałem sie czegoś gorszego. [4]
                        Smak: Przyjemny czekoladowy. Słodkosc ładnie komponuje sie z goryczka po wypiciu. [4.5]
                        Wysycenie: Nic specjalnego. Choc na produkt "piwo podobny" Dobre [3.5]
                        Opakowanie: Bardzo Fajne. Butelka pojemnosc 0.4 Kapselek na plus [4.5]
                        Uwagi: Kupione w Lidlu za 1.89 zł. Zawsze przechodziłem koło nich ze śmiechem na ustach. Lecz dzis postanowiłem kupic i wiem ze nie popełniłem błedu

                        Moja ocena: [4.175]
                        Browar gawron to witaminy!!

                        Comment

                        • seven77
                          Junior
                          • 02-2007
                          • 12

                          #13
                          Ja mam nadzieje że to piwo zostanie na stałe wprowadzone, jak dla mnie najsmaczniejsza wersja karmi. Może dlatego ze jestem amatorem czekolady Polecam, tylko proszę nie oczekiwać smaku piwa

                          Comment

                          • MarcinKa
                            Senior
                            • 02-2005
                            • 2729

                            #14
                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: Ciemny, prawie czarny. Przypomina ciemną czekoladę. Pod światło dość ciemna rubinowa czerwień. [4.5]
                            Piana: Niewielka, kawowa. Trochę dużych bąbli. Szybko opadła do kożucha, który niedługo zredukował się do resztek. Resztki trzymały się do końca, ale niewiele ich dotrwało. [2.5]
                            Zapach: Zapach jest ładny, słodki, zachęcający. Niestety bardziej kawowy niż czekoladowy. Taki zapach czekolady kawowej. [4]
                            Smak: Tak samo jak zapach, smak bardziej kawowy, ale smaki gorzkiej czekolady również się pojawiają. Generalnie całość słodka z minimalną gorzkością na końcu. Posmak krótki, raczej kawowy. Chemia nie jest zbyt wyczuwalna, nie czuć aż tak bardzo jej obecności. Niestety ten smak mimo, że niezły, nuży. Od połowy nie chce się już pić. [4]
                            Wysycenie: Bardzo odpowiednie. Mocne i trzyma się do końca. Gdyby bąbelki były troszkę drobniejsze dałbym 5. [4.5]
                            Opakowanie: Ładne, kolorystycznie dopasowane. Jedno z całej serii. Mankamentem jest kompletnie nie dopasowany kolorystycznie kapsel i brak zawartości ekstraktu. [4]
                            Uwagi: Jedno z lepszych piw aromatyzowanych bezalkoholowych. Mało chemię czuć, dobry smak, świetne wysycenie, ładne opakowanie. Tyle, że od połowy nie chce się już pić.
                            W ocenianym egzemplarzu było jak wyżej, mocno kawowy smak, czekolada trochę na drugim planie. Dwie wcześniej wypite butelki były bardziej czekoladowe.

                            Moja ocena: [3.9]
                            To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                            Comment

                            • Twilight_Alehouse
                              Chmielowisko.pl
                              • 06-2004
                              • 6310

                              #15
                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: Jak porter bałtycki. [5]
                              Piana: Dość wysoka, bardzo trwała. [4.5]
                              Zapach: Świeże ciasto z dużą ilością kakao. Super! [5]
                              Smak: Też trochę jak ciasto, lekko czuć smak zwykłego Karmi, nieprzesadną słodycz i ponownie ciasto. naprawdę dobre w swoim stylu! [4.5]
                              Wysycenie: Idealne. [5]
                              Opakowanie: Sama etykieta doskonale dopasowana, ale fioletowy kapsel psuje efekt. [4.5]
                              Uwagi: Pite jakieś 2,5 roku temu.

                              Moja ocena: [4.725]

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎