Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

29. XII - 01. I. '07r., Cieszyn i okolice, Sylwestrowe Spotkanie 2006r.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ZIOMEK2
    Gość
    • 09-2004
    • 2523

    29. XII - 01. I. '07r., Cieszyn i okolice, Sylwestrowe Spotkanie 2006r.

    Temat wydzielony z propozycji: www.browar.biz/forum/showthread.php?t=64754

    Wstęp:
    Biorąc pod uwagę temat sylwestrowy i piwny odrzuciłem miejsca zakwaterowania w Wiśle ( DW Kontakt, PG Karolina ) oraz DS Cieszko mając na uwadze ewentualne wyskoki do:
    Ołomuńca, Ostrawy,... kulig w Wiśle, dodatkowe koszta itp.

    Stwierdziłem, że najodpowiedniejszym miejscem będzie Cieszyn/ Czeski Cieszyn - dwie sceny sylwestrowe - Rynki tych miast.
    Po skonkretyzowaniu tematu i sprecyzowaniu spotkania pod hasłem Stela ustalono:

    Termin: ( możliwość skrócenia i przedłużenia, patrz lista/ uwagi końcowe )
    29 grudnia '06r.- 01 stycznia '07r. ( tu 3 noce )
    - jest związany z zakwaterowaniem i pobytem tam

    Zakwaterowanie: ( na terenie miasteczka Uniwersytetu Śląskiego (UŚ) w Cieszynie)
    Do wyboru w dwóch sąsiednich miejscach:
    1. Dom Studiującego Nauczyciela - DSN, Cieszyn, ul.Niemcewicza 8
    - zarezerwowano 20 łóżek
    - pokoje 2 i 3 osobowe ( segment mieszkalny z łazieńką/wc )
    - cena: ( osobodoba )
    20zł dla studentów ( ważna legitymacja )
    21,50zł dla pracowników UŚ
    30zł dla pozostałych gości
    Zobacz tu: www.weinoe.us.edu.pl ( dalej: uczelnia - akademiki )

    2. Zajazd ( Hotel ) Academicus, Cieszyn, ul.Paderewskiego 6
    - zarezerwowano 16 łóżek
    - pokoje 2 os. z łazieńką/wc, TV
    - cena: ( osobodoba )
    25zł dla pacowników UŚ
    40zł dla pozostałych gości
    Zobacz tu: www.weinoe.us.edu.pl ( dalej: centrum - zajazd Academicus )

    plan miasta tu: www.cieszyn.pl

    Dojazd własny:
    Kierunek Cieszyn przez: Katowice lub; Bielsko-B., Ostrawę, Wisła Centrum, Zebrzydowice ...
    autem, busem, autobusem i koleją:
    PKP S.A. pełni nadzór właścicielski nad spółkami Grupy PKP w celu zapewnienia jak najwyższej jakości obsługi transportowo-logistycznej pasażerów i towarów.



    ( nowe rozkłady po 10-tym XII ! )

    Pobytowe atrakcje: ( okolice Cieszyna )
    - możliwy wyjazd do: OŁOMUŃCA, Ostrawy, Frydka-Mistka ... ( busem, koleją - bus możliwy do załatwienia na miejscu, rozkład jazdy jw ), 1km= od 1zł-1,50zł
    Komerční informační server pro Olomouc a Olomoucký kraj

    Ostravský informační servis - oficiální průvodce Ostravou. Přehled akcí, zajímavostí o Ostravě, přehled ubytování a další.


    - Kulig u źródeł rz. Wisły - rezerwacja u Państwa Cieślar w Wiśle Czarne na dzień 31 XII ( niedziela, godz. 10.00 ) z ogniskiem, min.10 osób na jedne sanie/ fura

    1 sanie=10 osób = 120zł + kiełbaska z herbatką to wydatek na osobę: 12 + 7zł, + ewentualna dowolność.

    Jak ja to widzę - zarys pr.: ( do zmian )
    29 XII ( popołudnie ) - Frydek-M.
    30 XII ( sobota ) - Ołomuniec
    31 XII ( rano, na godz.10.00 ) - kulig i Wisła
    z 31 XII na 01 I - zabawa na cieszyńskich rynkach/ knajpy
    01 I '07r. ( popołudnie ) - Ostrawa i do domu


    jw

    Uwagi końcowe:
    1. Rezerwacja miejsc na mnie, potwierdzenie zakwaterowania do dnia 04 XII ( pon. ), tego dnia przekazuję naszą listę kierownictwu DSN/ Academicus w Cieszynie.
    2. Przedpłata do 11 XII ( pon. ) tylko za pierwszą noc celem rezerwacji ostatecznej do dnia 15/16 XII
    3. Proszę o pytania / uwagi także na PW
    4. WAŻNE - listę robimy w/g wzoru:

    NOWAK 2 os. x 40zł termin od 30 do 01 ( czyli 2 noce, płaci 160 zł, przedpłata wynosi 80 zł, inne - patrz cennik zakwaterowanie ! )

    5. Inne ceny: ( tu i tam w/g kursu: 10kcz=1,40zł )
    - piwo 0,5l / 2-4zł
    - obiad od 9zł
    6. cdn
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #2
    Bardzo fajny plan, szkoda, że nie ma chętnych, bo bym z przyjemnością tak właśnie Sylwka spędziła
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10837

      #3
      Ponieważ wszyscy się nastawiają na spędzenie sylwestra nad zatoką
      Last edited by abernacka; 26-11-2006, 13:49.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8081

        #4
        Wygląda na to że wszyscy wystawili Ziomka do wiatru.Najpierw był szum i kupa chętnych na Sylwka a jak Ziomek odwalił robote to został na lodzie.
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • zythum
          Kot Makawity
          • 08-2001
          • 8305

          #5
          Oj chyba nie masz racji - duzo osób było napalonych na Częstochowę a nie Cieszyn. Ziomek zapoznał nas ze swoją propozycją - Propozycja Ziomka jest świetna ale na tygodniowy wyjazd. Ja mam sobotę, nd i w poniedziałek muszę być w domu. Biorąc pod uwagę, że do Cieszyna będę dojeżdżał ok. 10 godzin to wyprawa taka mija się z celem. Gdyby Igor nie szedł 2 stycznia do przedszkola na pewno bym się na ten Cieszyn pisał, jednak w zaistniałych okoliczniach po prostu nie mogę.
          To inaczej miało być, przyjaciele,
          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

          Rządzący światem samowładnie
          Królowie banków, fabryk, hut
          Tym mocni są, że każdy kradnie
          Bogactwa, które stwarza lud.

          Comment

          • ZIOMEK2
            Gość
            • 09-2004
            • 2523

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
            Ponieważ wszyscy się nastawiają na spędzenie sylwestra nad zatoką
            Jacy wszyscy ?

            Te 10 osób " Pod Kasztanami " ? Tylko to, czy masz coś jeszcze w rękawie bo ewentualnie zmienię kierunek ?

            My mamy czas z listą do 4-go XII tj poniedziałek - zamiennik za Częstochowę jest, ceny za nocleg od 20-40 zł ,
            termin luźny sylwestrowy jw ... po prostu Ameryka tylko morza będzie brakować ale Wam gór !
            Last edited by ZIOMEK2; 26-11-2006, 18:36.

            Comment

            • slavoy
              Senior
              • 10-2001
              • 5052

              #7
              Ja jestem wstępnie chętny, trzeba by tylko jakąś ekipę uzbierać.
              Dalej ludziska, wpisywać się - będzie fajnie
              Dick Laurent is dead.

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10837

                #8
                Ziomku to nie jest "zamiennik". Częstochowska impreza sylwestrowa byłaplanowana na dwa dni a cieszńska na prawie tydzień.
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • ZIOMEK2
                  Gość
                  • 09-2004
                  • 2523

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                  Ziomku to nie jest "zamiennik". Częstochowska impreza sylwestrowa byłaplanowana na dwa dni a cieszńska na prawie tydzień.
                  jaki tydzień ?

                  Wszystkiego chyba nie czytałeś - patrz wyżej ja np chciałbym przyjechać na 4dni ( bo tym się zająłem - podstawowy termin, rezerwacja wstępna ) a jak będzie gościu z Sokółki na tydzień to go będę pilotował i noclegi też ma, ktoś z Bogatyni może przyjechać na 6dni, ten z Żor na dwa dni itd - jak komu pasuje, zeby nikogo nie zmuszać i nie blokować, zupełna dowolność oby tylko spotkać się i pożegnać Stary a przywitać Nowy Rok w dobrej oprawie.
                  Wiadomo, że nikt z Trójmiasta nie przyjedzie do Cieszyna na jeden dzień i z Częstochową byłby problem !

                  Zythm chciał na dwa dni do Ólomuńca , jak to on wymyślił !?

                  Zythumie !
                  Z rejonu warszawskiego do Cieszyna zajedziesz także w 7 godzin , jest to trudne ale oprócz PKP, są też autobusy i ... różne kombinacje.
                  Myślałem, że w Ołomuńcu sie spotkamy a razem wrócimy do Cieszyna, by na następny dzień zrobić sobie kulig u Cieślarów - taki dałem zarys programowy, także do przeanalizowania i tam na miejscu !

                  Ale rozumiem i szanuję Zythuma - ma dziecko pod opieką.

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10837

                    #10
                    4 dni plus dojazd. W naszym przypadku jest to od 13 do 17 godzin jazdy pociągiem. Mało?
                    Last edited by abernacka; 26-11-2006, 20:37.
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • ZIOMEK2
                      Gość
                      • 09-2004
                      • 2523

                      #11
                      pierwsze podejście do listy ...

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
                      Ja jestem wstępnie chętny, trzeba by tylko jakąś ekipę uzbierać.
                      Dalej ludziska, wpisywać się - będzie fajnie
                      Już chyba wszystko wiadomo, więc proszę o ewentualne wpisy, jeżeli ktoś nie jest jeszcze zdecydowany w jakim terminie, jaki " akademik " to proszę tylko się dopisać i podać ilość osób - przynajmnie do następnej niedzieli mamy czas:

                      LISTA: (biała, hasło Stela ! )

                      1.ZIOMEK2 1os.
                      ( swojej lokalizacji i terminu nie podaję bo muszę trzymać ręke na pulsie, a jeżeli nikt mnie nie zechce do pokoju to będe spać " na waleta " lub na dworcu , w Czeskim Cieszynie jest przepiękny ! )

                      Comment

                      • Maggyk
                        Szara Adminiscjencja
                        • 05-2004
                        • 5615

                        #12
                        Ja cały czas intensywnie myślę nad propozycją Ziomka. Art też przychylnie jest do niej nastawiony. Jednak ostateczną odpowiedź damy, jak mi zatwierdzą grafik, no i nie ukrywam, ze decyzja zależy też od liczby chętnych.
                        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                        Piwo domowe -
                        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                        Reklama w BROWARZE
                        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                        Comment

                        • ZIOMEK2
                          Gość
                          • 09-2004
                          • 2523

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                          4 dni plus dojazd. W naszym przypadku jest to od 13 do 17 godzin jazdy pociągiem. Mało?
                          nie wiem jakim czasem dysponujesz ale chyba można zejść do 11 h tylko te przesiadki, od Edwarda G. ciągły problem szybkiego połączenia północ- południe, jego duch ciągle się śmieje !

                          Przepraszam ale muszę kończyć - jutro pogadamy.

                          Comment

                          • ZIOMEK2
                            Gość
                            • 09-2004
                            • 2523

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
                            Ja cały czas intensywnie myślę nad propozycją Ziomka. Art też przychylnie jest do niej nastawiony. Jednak ostateczną odpowiedź damy, jak mi zatwierdzą grafik, no i nie ukrywam, ze decyzja zależy też od liczby chętnych.
                            można się zapisać - zawsze można zrezygnować bo przecież jeśli tylko każdy będzie patrzył na drugiego to zamiast ciągu do nieskończoności będzie ciąg prawie do zera !?

                            Comment

                            • Maggyk
                              Szara Adminiscjencja
                              • 05-2004
                              • 5615

                              #15
                              Wyraziłam przecież wstępnie chęć, właśnie po to, by za moim przykładem poszli inni
                              Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                              Piwo domowe -
                              Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                              Reklama w BROWARZE
                              PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎