Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

29. XII - 01. I. '07r., Cieszyn i okolice, Sylwestrowe Spotkanie 2006r.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ZIOMEK2
    Gość
    • 09-2004
    • 2523

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
    W takim razie poczekamy do zlotu, oby był w Zawierciu lub okolicach!
    nie !

    Zlot będzie u mnie na działce i zaprosimy Jarka N. a On nam wyjaśni jak zwyciężać mamy !

    Proszę Cię bo mi się zbiera ... żeby nie zaczerniać tematu bo być może kupa ludzi wali do cieszyńskich bram !?

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23792

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
      jakie prywatne - co się dzieje ?
      WOBEC POWYŻSZEGO KAŻDY SOBIE BĘDZIE PŁACIŁ SAM !
      to znaczy tyle że mam firmowe konto i wpłaty na inne cele niż firmowe ograniczam do minimum bo nie mam zamiaru tłumaczyć się z każdej wpłaty przy okazji kontroli skarbowej.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • ZIOMEK2
        Gość
        • 09-2004
        • 2523

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
        to znaczy tyle że mam firmowe konto i wpłaty na inne cele niż firmowe ograniczam do minimum bo nie mam zamiaru tłumaczyć się z każdej wpłaty przy okazji kontroli skarbowej.

        dobra, nie ma sprawy !

        Comment

        • ZIOMEK2
          Gość
          • 09-2004
          • 2523

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
          No to czas rozpocząć odliczanie:
          1. ZIOMEK2
          2. Marusia
          3. Slavoy
          4. Miłka
          5. Zythum
          6. Maggyk - może
          7. Art - może
          8. Jackson - może 50%
          9. Fteo - może 50%
          może ktoś jeszcze, do niedzieli mamy czas - ilu się zapisze to zrobimy jeżeli będzie Wasze pozwolenie!
          Pamiętajcie, że do najbliższej niedzieli/ pon. mamy czas - program jw?

          Gdybym wiedział , że będzie taki wielki problem i pieprzenie od strony Trójmiasta ( zlośliwe !!! ) to bym tego zaniechał ale zawsze jestem twardy jak Roman Bratny i konsekwentny jak śląski gorol !

          Comment

          • zythum
            Kot Makawity
            • 08-2001
            • 8305

            #50
            Czas na małe podsumowanie bo zrobiło się zamieszanie:
            1. Do kiedy trzeba wpłacić i konkretnie ile za nocleg? Robimy to indywidualnie?
            2. Do kiedy trzeba wpłacić i ile za kulig? Nie wyobrażam sobie jak mamy to zrobić indywidualnie?
            3. Program - się nie wypowiadam bo nie wiem którym pociągiem będę jechał, jeżeli przyjedziemy rano w sobotę to wypad do Ółomuńca jak najbardziej ale jeżeli przyjedziemy na 14.00 w sobotę to sobie tylko zwiedzimy czeską stronę Cieszyna.
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              #51
              Ja i Fteo oficjalnie odpadamy z imprezy.
              MM961
              4:-)

              Comment

              • zythum
                Kot Makawity
                • 08-2001
                • 8305

                #52
                Kurcze - nikt nie chce spędzić fajnego Sylwka - ani w górach ani nad Zatoką? Bo i tu i tu raczej po kilka osób się wpisało.
                Hmm tak z ciekawości - do Częstochowy wpisało się chyba 30 osób - napiszcie mi na priv jeżeli nie tutaj - dlaczego tam było tak ogromne zaintersowanie a teraz w grze pozstało ok 7-8 osób nad Zatoką i tyleż samo w Cieszynie - co jest z pozostałą 15 osób? Zaznaczam jak sam pisałem Sylwek nie jest przymusowy, ciekawi mnie tylko dlaczego wszyscy chcieli do Częstochowy a bardzo mało osób gdzie indziej?
                To inaczej miało być, przyjaciele,
                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                Rządzący światem samowładnie
                Królowie banków, fabryk, hut
                Tym mocni są, że każdy kradnie
                Bogactwa, które stwarza lud.

                Comment

                • garfunkel
                  Senior
                  • 04-2005
                  • 1068

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                  Kurcze - nikt nie chce spędzić fajnego Sylwka - ani w górach ani nad Zatoką? Bo i tu i tu raczej po kilka osób się wpisało.
                  Hmm tak z ciekawości - do Częstochowy wpisało się chyba 30 osób - napiszcie mi na priv jeżeli nie tutaj - dlaczego tam było tak ogromne zaintersowanie a teraz w grze pozstało ok 7-8 osób nad Zatoką i tyleż samo w Cieszynie - co jest z pozostałą 15 osób? Zaznaczam jak sam pisałem Sylwek nie jest przymusowy, ciekawi mnie tylko dlaczego wszyscy chcieli do Częstochowy a bardzo mało osób gdzie indziej?
                  Oj, Zythum, Zythum...taki duży z Ciebie chłopiec, a tak się dziwisz Częstochowie...w cuda nie wierzysz, czy jak? ...poza cudami miasto nasze przyjazne jest, a i Zbyś przyjazny człowiek .

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10837

                    #54
                    Nad zatoką będzie się bawić min 6 par a więc 12 osob .
                    Mam nadzieję, że dodatkowo Paprykarzy da się wyciągnąć na bal do Gdańska
                    Last edited by abernacka; 28-11-2006, 10:30.
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • Małażonka
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 4602

                      #55
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                      Kurcze - nikt nie chce spędzić fajnego Sylwka - ani w górach ani nad Zatoką? Bo i tu i tu raczej po kilka osób się wpisało.
                      Hmm tak z ciekawości - do Częstochowy wpisało się chyba 30 osób - napiszcie mi na priv jeżeli nie tutaj - dlaczego tam było tak ogromne zaintersowanie a teraz w grze pozstało ok 7-8 osób nad Zatoką i tyleż samo w Cieszynie - co jest z pozostałą 15 osób? Zaznaczam jak sam pisałem Sylwek nie jest przymusowy, ciekawi mnie tylko dlaczego wszyscy chcieli do Częstochowy a bardzo mało osób gdzie indziej?
                      Pisałam już w tym temacie, ale proszę Cię bardzo:
                      Do Częstochowy miał ewentualnie jechać Maciek i to też na samą noc. Czy nad morze, czy w góry - to wycieczka nie warta już świeczki - dłużej będzie jechał niż się bawił

                      Comment

                      • kham
                        Senior
                        • 01-2006
                        • 751

                        #56
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                        Kurcze - nikt nie chce spędzić fajnego Sylwka - ani w górach ani nad Zatoką? Bo i tu i tu raczej po kilka osób się wpisało.
                        Hmm tak z ciekawości - do Częstochowy wpisało się chyba 30 osób - napiszcie mi na priv jeżeli nie tutaj - dlaczego tam było tak ogromne zaintersowanie a teraz w grze pozstało ok 7-8 osób nad Zatoką i tyleż samo w Cieszynie - co jest z pozostałą 15 osób? Zaznaczam jak sam pisałem Sylwek nie jest przymusowy, ciekawi mnie tylko dlaczego wszyscy chcieli do Częstochowy a bardzo mało osób gdzie indziej?
                        Ja chętnie bym pojechał ale nie jestem jeszcze w stanie powiedzieć czy będę mógł. Jeżeli jest możliwość dania ostatecznej odpowiedzi tuż przed świętami to bardzo chętnie się dopiszę.

                        Comment

                        • ZIOMEK2
                          Gość
                          • 09-2004
                          • 2523

                          #57
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                          Nad zatoką będzie się bawić min 6 par a więc 12 osob .
                          Mam nadzieję, że dodatkowo Paprykarzy da się wyciągnąć na bal do Gdańska
                          Panie abernacka !

                          Czy Pan ciągle musi zaśmiecać ten konkretny temat ?
                          Czy ja Panu wchodzę " Pod Kasztany " ?
                          Mogłeś wydzielić konkretny temat np " nad zatoką - u Maxima w Gdyni " , z noclegami itp

                          Uszanuj Pan proszę czyjąś robote i chęci !
                          Nie chcesz jechać - nie licytuj !

                          Wiadomo, iż najlepszym miejscem na tanie i sprawne dotarcie z każdego zakątka Polski byłaby ŁÓódź i okolice, ale nikt nie zaproponował, ja zaś z 30-tu ofert na lini Wisła-Cieszyn ( bo tu działałem a każdy mógł zadziałać na swoim podwórku !!! )wybrałem te najodpowiedniejsze jeszcze dostępne.

                          Listę chętnych kończymy 4-go XII ( poniedziałek) po tym czasie się zobaczy jak i co, i czy będzie sens działać dalej ?

                          Tak jak gdyby daje się odczuć na własnych plecach, że ktoś nam przeszkadza - jest to ciało przynajmniej na dwie głowy !?

                          Comment

                          • ZIOMEK2
                            Gość
                            • 09-2004
                            • 2523

                            #58
                            ważne jak mój poprzedni !

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                            Czas na małe podsumowanie bo zrobiło się zamieszanie:
                            1. Do kiedy trzeba wpłacić i konkretnie ile za nocleg? Robimy to indywidualnie?
                            2. Do kiedy trzeba wpłacić i ile za kulig? Nie wyobrażam sobie jak mamy to zrobić indywidualnie?
                            3. Program - się nie wypowiadam bo nie wiem którym pociągiem będę jechał, jeżeli przyjedziemy rano w sobotę to wypad do Ółomuńca jak najbardziej ale jeżeli przyjedziemy na 14.00 w sobotę to sobie tylko zwiedzimy czeską stronę Cieszyna.
                            1
                            - nic na razie nie wpłacamy, wszystko konkretnie jest podane na początku tematu - wybierz swój pokój i zrób wstępne koszta.
                            2
                            - kulig będzie płacony na miejscu, rezerwacja jest u p. Cieślar jw, cena też jest podana na początku
                            3
                            - nie chce Tobie sugerować ale do Ołomuńca możesz pojechać bezpośrednio z Wołomina czy Warszawy przez Ostrawę a my dojedziemy w ustalone miejsce aby się spotkać, bo z Cieszyna tego 30-go ( sob. ) do godz. 9.00 musimy wyjechać aby gdzieś na 11-12 tam być, póżniej do godz. odpowiedniej np 20.00 w Ołomuńcu i powrót do Cieszyna ! Czeski Cieszyn będzie zawsze pod ręką !

                            MYŚLĘ POZYTYWNIE !

                            PS
                            nie lubie tych określeń Cieszyn i Czeski Cieszyn dla mnie to wciąż jedno miasto gdzie do roku 1920 żyli obok siebie Niemcy, Czesi, Polacy, żydzi ...!
                            Później było już coraz to gorzej ale znowu odradza się wspólna myśl - na początek będzie ... wspólna straż pożarna, tylko jest pewne zagrożenie od strony polskiego burmistrza bo usuwa portrety " Najjaśniejszego " nie znając historii Polski i Śląska !

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              #59
                              Odpowiedź na pytanie, dlaczego do Częstochowy chciało jechać więcej osób jest bardzo prosta: dla każdego w miarę blisko.

                              Ziomku, nie rób już takich występów jak wczoraj wieczorem, bo już się zaczynałam zastanawiać, czy aby na pewno chcę jechać gdziekolwiek w Twoim towarzystwie, choć wiem, że na żywo nie jesteś taki straszny

                              Jeśli pojedzie ta ekipa, która sie wpisała (łącznie z Maggykiem i Artem, bez Fteo i Jacksona) to już jest super imprezowe towarzystwo
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • ZIOMEK2
                                Gość
                                • 09-2004
                                • 2523

                                #60
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia

                                Jeśli pojedzie ta ekipa, która sie wpisała (łącznie z Maggykiem i Artem, bez Fteo i Jacksona) to już jest super imprezowe towarzystwo
                                oczywiście liczymy na więcej, także na studentów i studentki - przecież dla Was nocleg tylko 20zł !

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎