Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szukam mieszkania we Wro do wynajęcia na parę dni

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cyborg_marcel
    Senior
    • 03-2003
    • 3467

    Szukam mieszkania we Wro do wynajęcia na parę dni

    Poszukuję kawalerki (tudzież czegoś większego) w miarę blisko wrocławskiego Rynku. Mieszkanie chciałby wynająć samotny, niedemolujący sprzętów, zmęczony hotelami mężczyzna na 1-10 dni co parę tygodni / miesięcy (najbliższy termin - grudzień 2006, prawdopodobnie okolice Świąt). Zależy mu na kuchni / aneksie kuchennym, gdzie mógłby przyrządzać sobie posiłki.
    Proszę o informacje wraz z ceną za dobę na pw.
    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.
  • DanielJakubowski
    Senior
    • 12-2005
    • 791

    #2
    Nie wiem czemu (zupełnie nie wiem czemu ) ale ostatni wiersz przeczytałem jako:
    "Proszę o informację wraz z ceną za piwo dobę."
    Pozdrawiam
    dj

    Comment

    • cyborg_marcel
      Senior
      • 03-2003
      • 3467

      #3
      Sprawa w dalszym ciągu aktualna. Czy ktoś chciałby wynająć (za pieniądze, nie - za piwo, no chyba, że taka byłaby wola właściciela lokalu) kawalerkę od 30 grudnia na 2-3 doby oraz w pierwszej połowie stycznia (termin jeszcze nie został określony) na takąż samą ilość czasu? W dalszym ciągu lokum zamieszkiwałby mężczyzna sztuk jeden, spokojny, aczkolwiek późno wracający
      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

      Comment

      • cyborg_marcel
        Senior
        • 03-2003
        • 3467

        #4
        Ps. A może ktoś z Was wie, gdzie takich właścicieli szukać? Wiem, że w Krakowie czy Katowic taki wynajem jest dość popularny. Niestety we Wro w gazetach są same ogłoszenia "długofalowe", a jak taki burżuj już zgodziłby się wynająć na krótko, to liczy sobie kilkaset złotych za dobę... Z góry dzięki za pomoc.
        Help!
        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

        Comment

        • jerzy
          piwoholik
          • 10-2001
          • 4705

          #5
          Takie mieszkanie "hotelowe" niedaleko Rynku zamierza wynajmować mój brat - ale dopiero gdzieś od wiosny.
          browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

          Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

          Comment

          • cyborg_marcel
            Senior
            • 03-2003
            • 3467

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy
            Takie mieszkanie "hotelowe" niedaleko Rynku zamierza wynajmować mój brat - ale dopiero gdzieś od wiosny.
            A czy brat będzie wynajmować na dobę lub kilka i czy mieszka w miarę blisko centrum?
            Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

            Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

            Comment

            • jerzy
              piwoholik
              • 10-2001
              • 4705

              #7
              Uściślę: on będzie takie mieszkanie oferować do wynajęcia chętnym - na dzień lub kilka dni. Będzie stamtąd wraźnie bliżej do Rynku niż ode mnie.
              browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

              Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎