Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Miejskie Muzeum w Tychach ( TBK ), " Akwarele - A. Wieczorek - wystawa, marzec '07 "

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ZIOMEK2
    Gość
    • 09-2004
    • 2523

    Miejskie Muzeum w Tychach ( TBK ), " Akwarele - A. Wieczorek - wystawa, marzec '07 "

    Kto chętny to zapraszam na pierwszy dzień wystawy akwareli Alfonsa Wieczorka , adres jw.

    Inauguracja wystawy, Jego działalności, będzie mieć miejsce w miesiącu marcu br przy piątku lub sobocie, konkretna data będzie znana w miesiącu styczniu br.

    Osoby chętne na pierwszy dzień wystawy proszone są o przesłanie mi swoich danych osobowych do dnia 3 01 '07 , celem wzięcia udziału w imprezie: będzie otwarcie wystawy, jadło i piwko z TBK za zupełną darmochę.

    Alfons Wieczorek to przede wszystkiem akwarelysta, jeden z najlepszych w naszym regionie od Wrocławia, Opola do Tych, opisujący śląskie wartości - także piwne motywy !
    Jest już nieżyjącym artystą ale jego duch żyje pośród nas, z wykształcenia inżynier i sportowiec ( rocznik 1916 (?)), po II Wojnie Światowej bdb pracownik wielu zakładów na terenie G. Śląska - dokumentalista życia w Polsce !

    W imieniu organizatora - K.P. Szczepanka - zapraszam, proszę o ewentualne zgłoszenia do mnie na PW, celem wysłania zaproszeń.

    Niektóre osoby na Forum otarły się już o jego twórczość bo przekazałem im jego reprodukcje działalności : broszury, pocztówki itp

    Inne dzieła jego działalności i reprodukcje będzie można zakupić podczas trwania wystawy.

    Dziękuje.
    Last edited by ZIOMEK2; 02-01-2007, 13:55.
  • ZIOMEK2
    Gość
    • 09-2004
    • 2523

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
    Kto chętny to zapraszam na pierwszy dzień wystawy akwareli Alfonsa Wieczorka , adres jw.

    Inauguracja wystawy, Jego działalności, będzie mieć miejsce w miesiącu marcu br przy piątku lub sobocie, konkretna data będzie znana w miesiącu styczniu br.

    Osoby chętne na pierwszy dzień wystawy proszone są o przesłanie mi swoich danych osobowych do dnia 3 01 '07

    W imieniu organizatora - K.P. Szczepanka - zapraszam, proszę o ewentualne zgłoszenia do mnie na PW, celem wysłania zaproszeń.

    zgłoszenia można składać na moje PW do dnia 13go bm - przepraszam za pomyłkę !

    Comment

    • ZIOMEK2
      Gość
      • 09-2004
      • 2523

      #3
      Osoby zaproszone zapewne na dniach otrzymają zaproszenie !?

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎