Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jędrzejów [ex. Strzelec], Tańcowane Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23794

    Jędrzejów [ex. Strzelec], Tańcowane Pils

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • woosaa
    Senior
    • 07-2005
    • 1548

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: jasne złoto,jak na 10 akuratne [3.5]
    Piana: śnieżnobiała,w miarę gęsta i długo się utrzymująca.Pozytywnie zaskoczony [4.5]
    Zapach: aromaty jakieś owocowe,a napewno trzeba bardzo sie wysilić by wyczuć zapach chmielu [3]
    Smak: w smaku nie czuję goryczki w dodatku jest lekko kwaskowe [2.5]
    Wysycenie: przyzwoite,nawet troszkę za duże jak dla mnie,do samego końca mocno "gazuje" [4]
    Opakowanie: tańcząca para na etykiecie bardzo pasuje do nazwy piwa,jest kontra i zwykły kapsel,w sumie przyzwoicie i prosto [3.5]
    Uwagi: szkoda ,że bez dobrego smaku,bo dobra piana to nie wszystko, jak bedzie okazja to na pewno powtórzę.PZDR

    Moja ocena: [3.05]
    mb WOS

    Comment

    • lifip
      Junior
      • 05-2006
      • 3

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: ładny złocisty kolor, troche za jasny ale całkiem przyzwoity [4]
      Piana: początkowo się zaskoczyłem jej gęstością i sztywnością, ale jak równie szybko się zaskoczyłem, piana równie szybko opadła, a na początku było z nią całkiem całkiem [3]
      Zapach: marny, brak zdecydowanej nuty zapachowej, minimalnie wyczuwalny aromat owoców (dziwny), trochę zapach zachodzi też hmm mydlinami [2.5]
      Smak: smak mało intensywny, szybko traci się go po przełknieciu piwa, minimalna goryczka, a po czasie przychodzi kwaskowayty posmak [3]
      Wysycenie: bardzo mile zaskakujące i wręcz wzorowe, silnie sie gazuje aż do ostatniego łyku w szklance/kuflu. [4.5]
      Opakowanie: na pewno wykonane niskim kosztem, w związku z czym proste ale troche bez gustu nie jest złe ale nie zachęca potencjalnego klienta. [3.5]
      Uwagi: Generalnie całkiem dobre jak na piwo tej klasy i za tę cenę. Troche mało goryczy jak na pilsa, ale zakładając, że bez większych oczekiwań pijemy lekkie piwo, stwierdzamy że nadaje się, zwłaszcza na letnie upały

      Moja ocena: [2.975]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎