Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krotoszyniak
    Senior
    • 08-2002
    • 516

    Krotoszyna do teraz nie moge przebolec , pocichu podczas przetargu pracowalem nad inwestorem z Kanady , bardzo dobry brewmaster byly wlasciciel brewpubu z Toronto krory szukal miejsca na odnowienie produckji jego piw , a cena browaru byla smiesznie niska ... Niestety nic z tego nie wyszlo.
    Admin z Ratebeera
    Licencjonowany Sedzia BJCP (E0894)
    Poromotor piwnej Polski na swiat :)

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
      Podobno pan Krzysztof Jarzyna ze Szczecina jest zainteresowany tematem
      No to można spać spokojnie

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi Wyświetlenie odpowiedzi
      Z Rybnikiem byłbym ostrożny. Były takie zapowiedzi, powtórzone ostatnio w tekście Fałata o browarach restauracyjnych wydrukowanym bodajże w Newsweeku, ale nie bardzo wierzę w ten cud.
      Choćby dlatego, że w powstałym na miejscu browaru rybnickiego Fucus Center (tam miał być restauracyjny) nie ma już miejsca na taką działalność.
      Miejmy nadzieję, że jednak coś wyjdzie z tego.

      Z inwestycji, o których słyszałem zapomniałem jeszcze o Kołobrzegu.
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      • kibi
        Senior
        • 07-2004
        • 1875

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi Wyświetlenie odpowiedzi
        Choćby dlatego, że w powstałym na miejscu browaru rybnickiego Fucus Center ...
        Miało być Focus czy Fuckus ?

        Comment

        • woosaa
          Senior
          • 07-2005
          • 1548

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
          Miało być Focus czy Fuckus ?
          Oczywiście FOCUS. A czy wiadomo coś o Gliwicach? Na miejscu byłej huty 1Maja ma powstać duże centrum handlowo-komunikacyjne,w tamtym roku prasa pisła też o minibrowarze.Wie ktoś coś nt.PZDR
          mb WOS

          Comment

          • franekf
            Senior
            • 06-2004
            • 944

            Coś mi się obiło, że jakiś browar restauracyjny ma powstać w Toruniu - podobno są w fazie montowania instalacji. Wie może ktoś coś o tym? Bo ja dowiedziałem się, że jeden z moich znajomych bierze udział w powstawaniu tego dzieła, jak tylko wróci do Warszawy i go spotkam, to postaram się go wypytać co nieco (mam nadzieję że kumple nie zrobili mi żartu z okazji 1.IV ).
            Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
            http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
            Piwny Janusz bez Teku

            Comment

            • tomek35
              Senior
              • 02-2007
              • 497

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika franekf Wyświetlenie odpowiedzi
              Coś mi się obiło, że jakiś browar restauracyjny ma powstać w Toruniu - podobno są w fazie montowania instalacji. Wie może ktoś coś o tym? Bo ja dowiedziałem się, że jeden z moich znajomych bierze udział w powstawaniu tego dzieła, jak tylko wróci do Warszawy i go spotkam, to postaram się go wypytać co nieco (mam nadzieję że kumple nie zrobili mi żartu z okazji 1.IV ).
              O tym, że w Toruniu ma powstać browar restauracyjny, też słyszałem. Ale jak zwykle wszystko owiane jest tajemnicą, jakby właścicielom przyszłych browarów nie zależało na reklamie. Moim zdaniem reklamowanie powinno sie zacząc już na etapie inwestycji, taką strategię mają duże Centra Handlowe i to zawsze przynosi oczekiwany efekt.

              Comment

              • Pankracy
                Senior
                • 10-2007
                • 2768

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika franekf Wyświetlenie odpowiedzi
                Coś mi się obiło, że jakiś browar restauracyjny ma powstać w Toruniu
                Był w zeszłym roku o tym artykuł w jakiejś gazecie.
                Browar restauracyjny ma powstać w piwnicach kompleksu hotelowo-konferencyjnego budowanego przy ul. Browarnej. Inwestorem jest firma Polskie Pierze i Puch.

                Comment

                • jerzy
                  piwoholik
                  • 10-2001
                  • 4705

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
                  Inwestorem jest firma Polskie Pierze i Puch.
                  I do piwa sennym będą dodawać gratis firmowe poduszeczki.
                  Sorry, nie mogłem się powstrzymać...
                  browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                  Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                  Comment

                  • tomek35
                    Senior
                    • 02-2007
                    • 497

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
                    Był w zeszłym roku o tym artykuł w jakiejś gazecie.
                    Browar restauracyjny ma powstać w piwnicach kompleksu hotelowo-konferencyjnego budowanego przy ul. Browarnej. Inwestorem jest firma Polskie Pierze i Puch.




                    czyli mąż pani senator Arciszewskiej-Mielewczyk (PiS) będzie inwestorem?

                    No ciekawie się robi

                    Comment

                    • Pankracy
                      Senior
                      • 10-2007
                      • 2768

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomek35 Wyświetlenie odpowiedzi
                      No ciekawie się robi
                      Idą chyba w ślady Czesława Jacentego Krakowskiego.
                      Był w zeszłym roku o tym artykuł w jakiejś gazecie.
                      Znalazłem ten artykuł. Gazeta.pl

                      Comment

                      • franekf
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 944

                        Udało mi się dziś chwilę porozmawiać z kolegą - rzeczywiście inwestorem jest Pierze i Puch, hotel ma chyba nazywać się Solaris (choć tu mogłem źle usłyszeć). Wykonawcą instalacji jest firma mikrobrowary.pl. Ukończenie budowy planują około września/października, póki ci podobno robią wylewki w leżakowni Udało mi się nawet zerknąć na projekt leżakowni, ale żadnych dokładnych parametrów niestety nie znam.
                        Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                        http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                        Piwny Janusz bez Teku

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          Tak, właścicielem "puchowej" firmy jest mąż senator Arciszewskiej. Tylko jakie to ma znaczenie?

                          O browarze restauracyjnym w Toruniu usłyszeć można było już nieco wcześniej - a jego twórcą miał być Browar Fortuna. Ale na czym stanęło, nie wiem.

                          Comment

                          • Pankracy
                            Senior
                            • 10-2007
                            • 2768

                            W przyszłym roku w Legnicy ma ruszyć budowa obiektu mieszkalno-biurowego w miejscu wyburzonego XIX- wiecznego browaru.
                            Istnieje koncepcja, że jedna kondygnacja tego apartamentowca będzie wykorzystana na browar restauracyjny. Inwestorem jest spółka EF Rank Progress.
                            Last edited by Pankracy; 05-04-2008, 21:59.

                            Comment

                            • a1410
                              Senior
                              • 08-2003
                              • 613

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                              jego twórcą miał być Browar Fortuna. Ale na czym stanęło, nie wiem.
                              Na niczym...

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19159

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
                                ...
                                Szczyrzyc (pierwszy wiejski)
                                ...
                                i najmniejszy

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎