Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10836

    #46
    W Dolnym Mieście to na razie projekt który może będzie zrealizowany za rok. A mini browar Górskiego w Heweliuszu...ech to są mżonki.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • Czes
      PremiumUżytkownik
      • 06-2001
      • 752

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
      Co do minibrowaru w Gdańsku, to gdzie on ma być?
      Ul. Szafarnia, a więc tuż za Wyspą Spichrzów patrząc od strony Starego Miasta, naprzeciwko przystani jachtowej.
      Oddzielny, adaptowany na cele hotelowo-restauracyjne duży, wysoki stary budynek.
      Może to i były spichlerz?
      O!Nanobrowar Domowy "PiwU"

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #48
        No nareszcie coś konkretnego Dziwiłem się tym lokalizacjom we Wrzeszczu i na Łąkowej, bo choć nie zwiedziłem osobiście okolicy, to czytałem o projktach, konkursach architektonicznych... no właśnie wszystko w dalekich powijakach, a tu nagle piszą, że instalacja apartury już w styczniu. A miejsce koło mariny znam, chodziłem tam sobie na spacery

        PS - nie wiem o który konkretnie budynek chodzi, ale na planie Gdańska wyd. Demart jest tam jakis zabytkowy spichlerz z XVII w.
        Last edited by Pendragon; 07-12-2007, 10:35.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #49
          I jeszcze mam pytanie o nazwę. Czy ten nasz pierwszy browar ma się nazywać Stary Browar, o czym czytałem przy okazji targów w Norymberdze, czy też Artus - o czym pisze e-prezes

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • huanghua
            Senior
            • 10-2005
            • 1910

            #50
            Darko... życzę powodzenia.
            Wiadomo mi również, że Kaspar-Schultz zwieksza aktywność w naszym obszarze. To cieszy
            W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              #51
              Cześć huanghua

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua Wyświetlenie odpowiedzi
              Wiadomo mi również, że Kaspar-Schultz zwieksza aktywność w naszym obszarze
              No właśnie ich aparaturę bedą wkrótce montować.

              PS - coś nie mogę trafić na twoje auto...

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • huanghua
                Senior
                • 10-2005
                • 1910

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                Cześć huanghua



                No właśnie ich aparaturę bedą wkrótce montować.

                PS - coś nie mogę trafić na twoje auto...
                Jeździmy teraz czarną Fabią... i to na tyle jesli chodzi o ten off-topick
                W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  #53
                  Dobrze, że nie Wołgą!
                  Off, ale i tak Maggyk zaraz coś powie

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • tomek35
                    Senior
                    • 02-2007
                    • 497

                    #54
                    ostatnio otrzymałem maila z minibrowary.pl, że w Trójmieście mają powstać aż 3 minibrowary, jeden w styczniu, drugi jest już w budowie, a trzeci na etapie rozmów-negocjacji. Dwa browary mają powstać w Gdańsku, jeden w Gdyni. Jeśli to się spełni to Trójmiasto będzie posiadało tyle minibrowarów co Warszawa-byłoby super!.
                    Czy ktoś wie, gdzie się buduje ten drugi minibrowar? na moje oko to może być albo we Wrzeszczu, albo na ulicy Łąkowej.

                    Comment

                    • skandal
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 1439

                      #55
                      Najwyższa pora na jakiś brewpub w Trójmieście bo jak narazie to troche żenujące że w tak dużym mieście nie ma browaru restauracyjnego, jak w jakimś zadupiu.

                      Comment

                      • docent
                        Senior
                        • 10-2002
                        • 5205

                        #56
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomek35 Wyświetlenie odpowiedzi
                        ostatnio otrzymałem maila z minibrowary.pl, że w Trójmieście mają powstać aż 3 minibrowary. Jeśli to się spełni to Trójmiasto będzie posiadało tyle minibrowarów co Warszawa-byłoby super!.
                        A gdzie jest trzeci minibrowar w wawie bo coś nie kojarzę?!? Super to jest w takich miastach jak Praga czy Monachium gdzie liczba minibrowarów oscyluje koło dziesiątki...
                        Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                        Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                        Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                        Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13949

                          #57
                          Koledze Tomkowi chyba chodziło o BrowArmię oraz o 2 lokale Bierhalle, no bo ten ich trzeci, to jest sezonowy.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • tomek35
                            Senior
                            • 02-2007
                            • 497

                            #58
                            Zgadzam się z tobą Docent, ale od czegoś trzeba zacząc, też uważam za skandal że milionowa aglomeracja Trójmiejska jak dotąd nie miała minibrowaru! , ale coś drgnęło
                            Cała Północna Polska jest bardzo uboga jeśli chodzi o browary, trochę lepiej jest na Południu Polski, ale do Czech, Niemiec czy Belgii to nam daleko

                            Comment

                            • breslauer
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 2690

                              #59
                              Podobno połowa 2009 to Bielsko-Biała - minibrowar w nowej galerii Sfera 2.

                              Comment

                              • becik
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 14999

                                #60
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika breslauer Wyświetlenie odpowiedzi
                                Podobno połowa 2009 to Bielsko-Biała - minibrowar w nowej galerii Sfera 2.
                                Niedobrze mi się robi od faktu, że większość browarów restauracyjnych ma być w centrach handlowych
                                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎