Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • beny
    Senior
    • 03-2001
    • 984

    Pieczarek wygarnął całą prawdę na ławę - kto jest obrotny ten może zdobyć i ciekawy okaz do kolekcji i okaz który będzie mógł upłynnić w poszukiwaniu zysku. Towar kupił na normalnej aukcji a nie kup teraz więc każdy inny mógł się starać to nabyć i wybrać inną drogę.

    Sprzedawał towar, którego nie ma jeszcze na stanie, to jego problem będzie się gimnastykował jak coś nie pójdzie po jego myśli jest regulamin serwisu aukcyjnego, który załatwia takie sprawy.

    Też się staram kupić tanio sprzedać drogo o ile kanał wymiany mnie nie satysfakcjonuje - tak już niestety jest czy nam się to podoba czy nie
    Z piwnym pozdrowieniem
    Radosław Kwiecień

    http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

    Comment

    • Audi
      Senior
      • 03-2003
      • 1682

      Witam !
      Chciałbym polecić aukcję charytatywną z której dochód przeznaczony jest na zakup przez nasze Stowarzyszenie, prezentów świątecznych dla dzieci z domu dziecka w Kobylnicy.

      Wiem że są kolekcjonerzy podkładek do piwa, więc moi Drodzy, nie szczędźcie grosza i wspomóżcie akcje "Wesołe Święta dla Dzieci z Domu Dziecka w Kobylnicy"

      Aukcja tutaj KOMPLET NOWYCH PODKŁADEK Z SERII

      "PILS OŻYWIA POZNAŃSKIE SYMBOLE"

      INNE AUKCJE
      Last edited by Audi; 19-11-2009, 19:39.

      Comment

      • K__J
        Senior
        • 04-2003
        • 127

        Ja też wiem, że świat się zmienia i nie ma co zawracać Wisły patykiem, ale chodzi o pewne formy, a nie o treść. I doskonale to ująłeś pisząc:
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny Wyświetlenie odpowiedzi
        Też się staram kupić tanio sprzedać drogo o ile kanał wymiany mnie nie satysfakcjonuje
        Każdy stara się kupić jak najtaniej i jak najlepiej to wymienić. Jeśli ten kanał zawodzi, można się zastanowić nad sprzedażą. Ale taka postawa to coś diametralnie różnego od kupienia na jednym serwisie aukcyjnym i "automatycznego" wystawienia na drugim (nie wspominając już o takim "szczególe" jak fizyczny brak przedmiotu aukcji!)

        Powiedzmy sobie szczerze - na takich transakcjach ja te komentowane "interesu życia" (po którym można pojechać na Hawaje i do końca życia grzać się w słoneczku i pić piwko ) się nie zrobi! Fakt - można zarobić parę groszy, ale zastanawiam się, czy smród jaki z tego powstał nie jest gorszy od korzyści z potencjalnie zarobionych pieniędzy. Ale to jest tylko moje zdanie. Z mojej strony to koniec w tym temacie. Niech życie dopisze dalszy ciąg...

        Pozdrowienia dla wszystkich kolekcjonerów, Wasze zdrowie!

        Comment

        • genea
          Senior
          • 02-2006
          • 1515

          Według mnie to największym unikatem w tej aukcji jest cena

          Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
          Bractwo Piwne

          Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
          Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

          Comment

          • zibiolot
            Senior
            • 12-2003
            • 195

            Gość chce za te śmieci po kilka złotych za sztukę. I co wówczas? Uświadamiacie go (lub jakiegoś młodego jelenia na giełdzie), że rzecz jest warta kilkaset złotych? Czy też kupujecie za tę złotówkę i chwalicie się przed kolegami, jaki to świetny biznes zrobiliście? Zreferujcie jaka jest Wasza mentalność w takich okolicznościach przyrody?
            Kolega Brzeczka uświadomił na giełdzie w Szczecinie pewnego pana na temat jednego otwieracza i dzięki temu zapłaciłem coś około 40 zł zamiast 5-10 zł i co ty na to
            Last edited by ART; 22-11-2009, 18:45. Powód: cyt

            Comment

            • Misiu_PM
              Senior
              • 03-2006
              • 201

              Następny rarytas:

              Moja kolekcja: http://kolekcja-midura.pl

              Comment

              • Paco
                Senior
                • 12-2007
                • 265

                To nie takie byle co, czterech browarbizowców tego poszukuje
                Grunt to się nie przejmować, piwo pić i obserwować
                zbieram ELBING
                wymiana--> http://picasaweb.google.com/PacoElbl

                Comment

                • soltys1313
                  Member
                  • 01-2008
                  • 73

                  Ten sprzedający na aukcjach ma same rarytasy w samych promocyjnych cenach.

                  Comment

                  • karin861
                    Senior
                    • 02-2006
                    • 597

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika soltys1313 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ten sprzedający na aukcjach ma same rarytasy w samych promocyjnych cenach.
                    Niektóre z tych cen są normalne za daną podstawkę, tyle i na giełdzie niektóre chodzą. Część z nich oczywiście jest mocno przesadzona
                    Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                    Comment

                    • anteks
                      maruda
                      • 08-2003
                      • 10738

                      może mini browar pod choinkę ?
                      Mniej książków więcej piwa

                      Comment

                      • mwa
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 5071

                        Jak na 5hl i 5 lat to jakoś tanio-tak mi się zdaje-nie wiem jaka jest amortyzacja.
                        Pozdrawiam Cię !!!!

                        Comment

                        • noodles
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 700

                          Pewnie trzeci właściciel i dużo chmielu pali. Ale może by jakiś kredyt wziąść i kupić a jak nam firmę zamkną to miejsce na browar będzie jak znalazł ?

                          Sorki za drugi post. Wyglądało na to że pierwszy nie poszedł.
                          Last edited by noodles; 30-11-2009, 22:53.
                          Moja kolekcja podstawek

                          Comment

                          • miszawar
                            Member
                            • 10-2009
                            • 48

                            Co to za kufel http://www.allegro.pl/item840958327_...a_allegro.html bo nie ma go w Zamkowym

                            Comment

                            • mwa
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 5071

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika miszawar Wyświetlenie odpowiedzi
                              Co to za kufel http://www.allegro.pl/item840958327_...a_allegro.html bo nie ma go w Zamkowym
                              Nie jestem pewnien, ale kufel z klapką był wydany z okazji 160 lat browaru wraz z okolicznościową podkładką (jest w kolekcjonerstwie). Wydaje mi się że to właśnie ten kufel. A był limitowany i orzymywali go pracownicy browaru.
                              Pozdrawiam Cię !!!!

                              Comment

                              • Smeagol
                                Junior
                                • 06-2007
                                • 14

                                Dokładnie, to kufel wydany na 160 lat browaru w Cieszynie.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎