Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • danio_145
    Senior
    • 02-2005
    • 723

    Wbrew pozorom ten kapsel jest całkiem popularny i gdyby nie choroba zwana allegro większość zainteresowanych zdobyłaby go po rozsądnej cenie.

    Comment

    • zeko
      Senior
      • 07-2004
      • 708

      http://allegro.pl/pw-nowy-tomysl-i-i...915532911.html tu się zapowiada imponująca aukcja
      Polakom gratulujemy BRACKIEGO
      "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
      http://picasaweb.google.com/d.jochman

      Comment

      • wasyll
        Senior
        • 09-2008
        • 1823

        Miazga!
        www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

        Comment

        • zeko
          Senior
          • 07-2004
          • 708

          Pokaźna i na prawdę piękna kolekcja podstawek.
          Polakom gratulujemy BRACKIEGO
          "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
          http://picasaweb.google.com/d.jochman

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            Tradycyjnie ludziska nie czytają albo czytają ale nic nie kumają z tego. Koleś pisze ze to tylko ogłoszenie a oni i tak licytują. Inna sprawa że na nowym allegro pojawiła się nowa opcja Ogłoszenie ale widać sprzedający o tym nie wie.
            Wg mnie zbędny szum z tym zbiorem a oferta kupna powinna być raczej kierowana poza allegro do znanych sprzedającemu osób. Inna sprawa że teraz po zakończeniu tej aukcji zwyciężca może domagać się sprzedania pokazanych na foto i opisanych podstawek.
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • zeko
              Senior
              • 07-2004
              • 708

              Czytałem opis tej aukcji, i zapodałem tutaj tylko jako ciekawostkę.
              Polakom gratulujemy BRACKIEGO
              "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
              http://picasaweb.google.com/d.jochman

              Comment

              • lisiewski
                Senior
                • 12-2009
                • 459

                Hmmm... nie podziewałem, że ten kolekcjoner wycofa się z dalszej działalności.

                Comment

                • kony
                  breweriarz
                  • 08-2005
                  • 1701

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                  Inna sprawa że teraz po zakończeniu tej aukcji zwyciężca może domagać się sprzedania pokazanych na foto i opisanych podstawek.
                  Myślę, że zgodnie z prawem może domagać się wydania wszystkich podstawek. W opisie aukcji jest napisane, że na zdjęciu są przykładowe podstawki a oferta obejmuje cały zbiór dostępny pod podanym adresem strony.

                  Comment

                  • karin861
                    Senior
                    • 02-2006
                    • 597

                    A co w wypadku jeśli Sprzedający zmieni później opis aukcji, w którym nie będzie jaśnie sprecyzowane (jak jest teraz), że cały zbiór idzie 'pod młotek'?
                    Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                    Comment

                    • Micho441
                      • 04-2008
                      • 812

                      Karin,szykujesz się do zakupu? W opisie jest jasno powiedziane iż dotyczy polskich podstawek które można zobaczyć pod podanym adresem.I jest jasno powiedziane iż nie ma mowy o transakcjach pojedynczych.: .."Cała kolekcja podkładek polskich do sprzedania - 2.829 sztuk, w tym 254 pw. . Na obrazku tylko wybór, reszta do obejrzenia na mojej stronie: www.wasik-bierdeckel.pl...."

                      Comment

                      • karin861
                        Senior
                        • 02-2006
                        • 597

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Micho441 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Karin,szykujesz się do zakupu? W opisie jest jasno powiedziane iż dotyczy polskich podstawek które można zobaczyć pod podanym adresem.I jest jasno powiedziane iż nie ma mowy o transakcjach pojedynczych.: .."Cała kolekcja podkładek polskich do sprzedania - 2.829 sztuk, w tym 254 pw. . Na obrazku tylko wybór, reszta do obejrzenia na mojej stronie: www.wasik-bierdeckel.pl...."
                        Nie, nie szykuję się, nie mam kasy Ale raczej sobie tak gdybam. Wiem jaki jest opis, czytałam go...ale co jak zmieni Sprzedający opis przed końcem aukcji (a ma taką opcję i może to zrobić).
                        Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                        Comment

                        • darek99
                          Senior
                          • 04-2002
                          • 2147

                          Zakończy aukcję przed czasem, odwoła oferty tłumacząc że podstawki wrąbał głodny kot. Kiedyś kolega kupił na Allegro bardzo tanio butelkę z porcelanką, zależało mu na porcelance, butelka nie miała żadnej wartości, od sprzedającego dostał info że butelka się stłukła i nici z transakcji, kiedy wspomniał że mu zależało tylko na porcelance dowiedział się że porcelanka też się stłukła, tak to czasami bywa.
                          Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                          Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                          skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                          Epikur z Samos.

                          Comment

                          • Micho441
                            • 04-2008
                            • 812

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zeko Wyświetlenie odpowiedzi
                            http://allegro.pl/pw-nowy-tomysl-i-i...915532911.html tu się zapowiada imponująca aukcja
                            Pomału sie sprężaja.Osobiście szacowałem 20 - 25tyś. złotych.

                            Comment

                            • wasyll
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 1823

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Micho441 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Pomału sie sprężaja.Osobiście szacowałem 20 - 25tyś. złotych.
                              Nawet przy 30 000zł wychodzi około 10zł/szt., a biorąc pod uwagę to, co się tam znajduje to podstawki pójdą za półdarmo. No ale pożyjemy - zobaczymy.
                              www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                              Comment

                              • Promil03
                                Senior
                                • 10-2007
                                • 2833

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Micho441 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Pomału sie sprężaja.Osobiście szacowałem 20 - 25tyś. złotych.
                                254 podstawek PW, licząc średnio po 100zł to 25.400, a gdzie reszta?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎