Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    Myślę,ze już wiele osób dało mi pomocną dłoń. Jeszcze tylko moja coś poradzi po angielsu i możliwe że dam rade.
    Dzięki Wam za pomoc.
    Wasze zdrowie
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    • arcy
      Senior
      • 07-2002
      • 7538

      Nie napisałeś do sprzedającego żeby wycofał tę ofertę za 1000?
      Całe szczęście, że moją wycofał, bo ostro byśmy licytowali
      Wystawisz podstawkę na allegro?

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10836

        Wydaje mi się, że każdego miłośnika browaru Haberbusch i Schiele zainteresuje oto ta aukcja: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=46346083
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • mwa
          Senior
          • 01-2003
          • 5071

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
          Nie napisałeś do sprzedającego żeby wycofał tę ofertę za 1000?
          Całe szczęście, że moją wycofał, bo ostro byśmy licytowali
          Wystawisz podstawkę na allegro?
          To jeszcze bedzie sprawa do zastanowienia.
          Na pewno będzie w dziale kolekcjonerstwo.
          Pozdrawiam Cię !!!!

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            Jeśli wystawisz, podaj link. Będziemy kibicować

            Comment

            • cororo
              • 04-2003
              • 766

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
              Wydaje mi się, że każdego miłośnika browaru Haberbusch i Schiele zainteresuje oto ta aukcja: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=46346083

              nic specjalnego ,nie jest to jakiś rarytas.
              Last edited by cororo; 26-03-2005, 14:59.

              Comment

              • iron
                Senior
                • 08-2002
                • 6703

                I do tego w nienajlepszym stanie
                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                Rock, Honor, Ojczyzna

                Comment

                • ergie
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 1041

                  "To nie żadna podróba, jakich na aukcjach pełno
                  Szczególnie oferuję kufel kolekcjonerom ale także na półkę w ekskluzywnej pijalni"

                  Prawdziwy rarytas

                  Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                  ------------------------------------------------------------------
                  Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                  Comment

                  • Andi
                    Senior
                    • 07-2001
                    • 1915

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                    chyba obaj gdzieś musieliście kliknąc przecinek w cenie, a na ebayu przecinek oznacza już wartości tysięczne, jesli naprawdę chcecie się bawić w jakieś grosze to musicie pamiętać aby klikac kropkę, np 20.58, nigdy 20,58

                    zreszta gdzieś to jest nawet opisane
                    Przeczytalem pilnie ta cala historie z Podstawka.
                    Tutaj musze przyznac Becikowi racje ze na eBAY w Anglii albo USA trzeba uwazac na Przecinki-mysle ze to nie problem bo po zalicytowaniu ceny trzeba ja potwierdzic i wtedy sie widzi co tam pisze czy sa to 10.25 czy 1025,00.
                    Druga sprawa to licytowanie na wyrost-moim zdaniem trzeba podac najwyzsza oferowana cene na jaka kogos stac i na tym sie konczy a nie przebijac sie nawzajem do granic bölu.
                    Niestety tak juz jest na calym Swiecie ze ktos pröböje oszukiwac i podstawia kilku swoich ktörzy podbijaja cene.
                    jezeli aukcja jest w Anglii albo USA to jak ktos widzi ze 3-5 facetöw z Polski bije na podstawke z Polski to trzeba ja przebic czasem do granic bölu.
                    metody te sa niedozwolone a nawet w USA karalne ale kto nie ryzykuje nie Zyje.
                    Stwierdzenie ze jak sie czlowiek przelicytuje i nie stac go na zaplacenie i wtedy w najgorszym przypadku dostanie negatywny komentarz jest calkowicie falszywe.Trzeba sobie zdac sprawe ze wpisujac sie na eBAY albo Allegro podpisujemy sie ze sie zgadzamy z tam obowiazujacymi przepisami.
                    A tak nawiasem möwiac to najgorsze co moze byc to powiadomianie kogos ze sie ma zamiar to a to kupic-wtedy na pewno sie to cos przeplaci.
                    Przegladajac Aukcje na Allegro albo eBAY i troche siedzac w temacie z göry moge powiedziec czy dany Kapsel czy podkladka osiagnie duza cene albo Wielki rarytas mozna kupic za Grosze.
                    No cöz na bledach ludzie sie ucza-sam przeplacilem kilka kapsli bo nie widzialem ze taki a taki kolekcjoner juz na niego Licytowal-a szkoda bo widzac to wczesniej mozna sie dogadac.
                    Ostatnio Lukasz Skalcik-znany röwniez na Forum z Kanady przeplacil za kilka kapsli bo ja wlasnie röwniez pomylilem Przecinek z Kropka-pomimo to on wygral i z tego bylem zadowolony.
                    A tak nawiasem möwiac takie ceny jakie panuja w Polsce na Allegro to mozna tylko pokrecic glowa i sie zastanowic czy sie jest jeszcze zdrowym na Umysle czy to juz Koniec
                    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                    http://www.andreas-kronkorken.de

                    Comment

                    • zibiolot
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 195

                      Aukcja średnio ciekawa, ale opis do aukcji numer 46983540 jest godny zauważenia.

                      WITAM! Bardzo fajny metalowy znaczek o średnicy 9 cm dosyć cięzki z jednej strony BROK PREMIUM z drugiej BROK MARTIN.Jest koloru złotego. Bardzo fajny. Jego historia jest następująca: badąc w Mielnie na jednej z dyskotek odkręciłem go w sposóeb nielegalny z kija, z którego sprzedawane było piwo Broka. wszystko widzoczne jest na zdjęciu . więcej zdjęć lub pytań pod adresem : godlejewski3@wp.pl. Goraco polecam i zachęcam do kupna!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam allegrowiczów.


                      Śmiać się czy płakać czy

                      Comment

                      • kalifat
                        Senior
                        • 10-2004
                        • 1168

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zibiolot
                        Śmiać się czy płakać czy
                        Jak to nie wiesz co robić ?
                        Przecież to jasne.

                        Zgodnie z regulaminem Allegro Art 17. Legalność Aukcji
                        ARTYKUŁ 17. LEGALNOŚĆ AUKCJI
                        17.1. Zgłaszając towary lub usługi do aukcji Sprzedający potwierdza, iż jest uprawniony do przekazania tytułu własności do tych towarów lub usług każdemu, kto nabędzie je w ramach danej aukcji.
                        17.2. Allegro może zawiadomić Policję lub prokuratora o każdym przypadku podejrzenia, że oferowane towary pochodzą z przestępstwa lub Użytkownik dopuszcza się przestępstwa ściganego z urzędu.
                        17.3. Użytkownikom dostępna jest funkcja Weryfikacja aukcji, dzięki której mogą oni informować Allegro o aukcjach, które noszą znamiona naruszania Regulaminu i/lub łamania obowiązujących regulacji prawnych oraz Użytkownikach naruszających zasady Allegro
                        .

                        oraz Załącznikiem 2
                        Załącznik 2 - Towary zakazane i dopuszczone warunkowo.
                        Na aukcjach w serwisie Allegro niedozwolone jest wystawianie i sprzedaż przedmiotów, które w jakikolwiek sposób naruszają obowiązujące prawo lub mogą być uznane za obsceniczne, znieważające lub wprowadzające w błąd. W szczególności zabronione są:
                        ...
                        6. Towary kradzione lub wprowadzone do obrotu niezgodnie z obowiązującym prawem.
                        ...


                        aukcja ta powinna zostać usunięta, a allegrowicz pociągnięty do odpowiedzialności (tym bardziej to kretyńskie, że sam się do tego przyznał)
                        bla bla bla

                        Comment

                        • kiszot
                          Senior
                          • 08-2001
                          • 8081

                          Najgorsze jest to,że przy zgłaszaniu nie ma opcji "towar z kradzieży"
                          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                          So von Natur, Natur in alter Weise,
                          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                          Comment

                          • kalifat
                            Senior
                            • 10-2004
                            • 1168

                            Nie ma i nawet nie ma szans, żeb coś takiego do nich napisać.
                            Dlatego zgłosiłem towar dwukrotnie raz jako "Produkt nieoryginalny" a drugi jako "Inny powód"
                            bla bla bla

                            Comment

                            • arcy
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 7538

                              Coś dla Słoniątka

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                Ale się ubawiłem:

                                "Jestem nowa na Allegro, ale nie mam zamiaru nikogo oszukać! Więc nie ma obawy w razie licytacji!"

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎