Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • xpstanx
    Senior
    • 06-2005
    • 157

    NIe to żebym robił reklamę komuś, ale to prawdziwa okazja. Otwieracz Tatry (limitowana wersja z dziurką ) Jedyne 36 zł już z przesyłką!!! http://www.allegro.pl/item163802843_...cz_tatra_.html

    Comment

    • cyborg_marcel
      Senior
      • 03-2003
      • 3467

      A mnie się podoba tytuł aukcji http://www.allegro.pl/item162541116_...jemy_hej_.html
      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

      Comment

      • kham
        Senior
        • 01-2006
        • 751

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
        Już kiedyś to było. I to pod kontem naruszenia praw autorskich lub znaku handlowego.

        Comment

        • cyborg_marcel
          Senior
          • 03-2003
          • 3467

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kham
          Już kiedyś to było. I to pod kontem naruszenia praw autorskich lub znaku handlowego.
          Tak, tylko kiedyś był ten sam przedmiot, a mi chodzi o wenę twórczą co do tytułu aukcji
          Albo o ten przedmiot aukcji http://www.allegro.pl/item163200574_...omena_bcm.html
          Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

          Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

          Comment

          • kham
            Senior
            • 01-2006
            • 751

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
            Tak, tylko kiedyś był ten sam przedmiot, a mi chodzi o wenę twórczą co do tytułu aukcji
            Albo o ten przedmiot aukcji http://www.allegro.pl/item163200574_...omena_bcm.html
            Pomysłowość niezła. Swoją drogą to chyba metodą trawienia nanoszone. Tak sobie pomyślałem czy nie można by bizowy znaczek w grafikę wzbogacić i np z ksywami produkować tą metodą?Ale Art musiał by się dać podpuścić No i jakiś konkursik na "wzbogacone" logo trzeba by przeprowadzić. Ja jestem antytalent plastyczny odrazu dodam.

            Comment

            • kangurpl
              Senior
              • 03-2002
              • 2660

              Forumowa ciekawostka Marusia?
              Część skopiuję poniżej, aukcja przecież kiedyś zniknie.

              "Ciekawa Polska ciekawostka. Wyrob wlasny,kupiony w Tychach na gieldzie.
              Produkcja zdaje sie Marusi??"
              Attached Files
              Last edited by kangurpl; 12-02-2007, 21:02.
              Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
              "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

              "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

              Comment

              • peter007
                Senior
                • 06-2004
                • 2820

                A ja znalazłem taką ciekawostkę
                http://www.allegro.pl/item164665141_..._to_piwo_.html
                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19165

                  Takich okazów mogę produkować masę :/ z użyciem niezastąpionej grety.

                  Comment

                  • Małażonka
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 4602

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kangurpl
                    Forumowa ciekawostka (...)"Ciekawa Polska ciekawostka. Wyrob wlasny,kupiony w Tychach na gieldzie.
                    Produkcja zdaje sie Marusi??"
                    Ponieważ "Lambik żelazny" jest naszym (Maćka i moim wytworem) i mamy prawo decydować w jakie ręce trafi i nasze piwo, i nasze pomysły - od tej pory, co kolesiowi też napisałam, pięć razy zastanowimy się, czy podarować komukolwiek nasze kapsle. Z dużą przykrością ogłaszam to na forum

                    Comment

                    • dzidek1960
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 1548

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kangurpl
                      Forumowa ciekawostka Marusia?
                      Część skopiuję poniżej, aukcja przecież kiedyś zniknie.

                      "Ciekawa Polska ciekawostka. Wyrob wlasny,kupiony w Tychach na gieldzie.
                      Produkcja zdaje sie Marusi??"
                      Pierwszy raz spotykam się z handlem birofiliami z browarów domowych i nie podoba mi się to! Co innego birofilia browarniane a co innego domowe. Sprzedający przekroczył granice dobrego smaku. W pełni zgadzam się z Małążonką, to smutne do czego prowadzi wyścig zbrojeń w birofilistyce.
                      "Ma jednak kraj polski napój warzony
                      z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                      piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                      do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                      mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                      wybornym smakiem"
                      Jan Długosz, Historie Piwne
                      Moja strona www w początkowym okresie budowy

                      Comment

                      • Grothesk
                        Senior
                        • 11-2005
                        • 811

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dzidek1960
                        Pierwszy raz spotykam się z handlem birofiliami z browarów domowych i nie podoba mi się to! Co innego birofilia browarniane a co innego domowe. Sprzedający przekroczył granice dobrego smaku. W pełni zgadzam się z Małążonką, to smutne do czego prowadzi wyścig zbrojeń w birofilistyce.

                        Dzidek, ja mam nadzieję, że Ty naprawdę się nie obraziłeś za tą zażartą dyskusję z Brovarią, bo absolutnie nie o Ciebie chodziło, zbieżność miasta Leszna i jakiegoś kolekcjonera-kradzieja jest zupełnie przypadkowa. Co do sytuacji opisanej wyżej, ciekawa sprawa, dla mnie przypomina to idealnie sytuację z podstawkami Brovarii choć i skala jest inna, bo to browar mikro a tu mowa o browarze domowym, ale sami widzicie dobrze, że czasami są ludzie, których chęć zdobycia zysku przerasta rozum i racjonalne myślenie kolekcjonerskie...

                        Comment

                        • Makaron
                          Senior
                          • 08-2003
                          • 2107

                          Ale to byla kwestia czasu. Predzej czy pozniej to musialo sie wydarzyc.
                          "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                          Comment

                          • Krzysiu
                            Krzysiu
                            • 02-2001
                            • 14936

                            Ale nie bardzo rozumiem to zdziwienie. Skoro nie budzi niczyjego zdumienia kolekcjonowanie etykiet browarów domowych, to chyba rzecza naturalną jest dalszy krok - obrót kolekcjonerski, w tym również za gotówkę.

                            Comment

                            • dzidek1960
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 1548

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk
                              Dzidek, ja mam nadzieję, że Ty naprawdę się nie obraziłeś za tą zażartą dyskusję z Brovarią,...
                              Przecież napisałem tam "spoko". Nie mam żadnej urazy do Ciebie i dlatego nie drążyłem dalej sprawy. Poza tym tam powinny być komentarze na temat a nie taka dyskusja, jej miejsce jest "przy piwie". Amen i kropka.
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                              Ale nie bardzo rozumiem to zdziwienie. Skoro nie budzi niczyjego zdumienia kolekcjonowanie etykiet browarów domowych, to chyba rzecza naturalną jest dalszy krok - obrót kolekcjonerski, w tym również za gotówkę.
                              A moje budzi, budzi dlatego iż nakłady są jednostkowe a nie w tysiącach. Poza tym ich twórcy (właściciele) rozdają je za dziękuję podobnie jak piwka, za co dziękuję tym których mogłem próbować i tym których będę mógł próbować w tym i Tobie. Masz rację, że rzeczą naturalną jest dalszy obrót kolekcjonerski, tylko jakoś mnie razi tu ten finansowy.
                              Może to hipokryzja, ale ja na przykład nie chciałbym widzieć na Allegro itp. wystawionych moich, gdybym je miał, etykiet czy kapsli danych kilku osobom i dlatego wydaje mi się, że wiem jak musiała się czuć Małażonka gdy to tu zobaczyła.
                              "Ma jednak kraj polski napój warzony
                              z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                              piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                              do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                              mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                              wybornym smakiem"
                              Jan Długosz, Historie Piwne
                              Moja strona www w początkowym okresie budowy

                              Comment

                              • Małażonka
                                Senior
                                • 03-2003
                                • 4602

                                Dokładnie o to mi chodziło, Dzidku. Miło wiedzieć, że są i inni ludzie, którzy podobnie myślą jak my. Masz u nas (nasze) piwo!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎