Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

witam!pisze prace licencjacka o piwie i szukam informacji i zdjec

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • juddie
    • 04-2024

    witam!pisze prace licencjacka o piwie i szukam informacji i zdjec

    ...interesuja mnie zdjecia minibrowarów w Polsce i ich oferta, potrzebuję też konkretnych opisów typów piwa i zdjęć...jeśli ktoś ma ochotę mi pomóc proszę o maile- juddie84@wp.pl
    z góry dziękuję
  • JAckson
    Senior
    • 05-2004
    • 6122

    #2
    Ile płacisz za zdjęcie lub tekst A4?
    MM961
    4:-)

    Comment

    • jacer
      Senior
      • 03-2006
      • 9875

      #3
      Kurde szkoda, że za moich czasów gdy pisałem prace magisterską nie było internetu. Można by wpisać, że potrzebuje materiały i już by wszystko było gotowe. A tu trzeba było chodzić, jeździć, pytać się, rozmawiać z jakimiś ludźmi.

      Jest koleżanko takie coś jak google - to tak po najmniejszej lini oporu. Jak poczytasz to forum to się też czegoś dowiesz. Trzeba tylko chcieć.

      A tak wogóle to wypełnij profil
      Milicki Browar Rynkowy
      Grupa STYRIAN

      (1+sqrt5)/2
      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
      No Hops, no Glory :)

      Comment


      • #4
        prosiłam ludzi chętnych do pomocy, a kolega widze nie bardzo jest chętny,wiec prosze bez zlosliwych komentarzy, jesli ktos nie chce pomoc to trudno...
        a jesli chodzi o wysilek zwiazany z pisaniem tej pracy, to nie bazuje tylko na internecie, mam kilka ksiażek, które okazują się być mało pożyteczne, w jednym z minibrowarów też już byłam, niestety nie podróże kosztują, więc ktoś kto bywa w tych browarach napewno ma kilka zdjęć lub może je zrobić przy okazji następnej wizyty i podzielić się nimi ze mną, ale powtarzam raz jeszcze...PROSIŁAM LUDZI CHĘTNYCH DO POMOCY

        Comment

        • slavoy
          Senior
          • 10-2001
          • 5052

          #5
          Kobito, poświęć trochę czasu, a znajdziesz kupę rzeczy tylko w tym serwisie. Znajdziesz też namiary na konkretnych ludzi. Trzeba tylko chcieć. Najłatwiej pierdyknąć zapotrzebowanie i czekać na dane na talerzu...
          Dick Laurent is dead.

          Comment

          • jacer
            Senior
            • 03-2006
            • 9875

            #6
            Widzę, że koleżanka nadal nie rozumie. Prace magisterskie, licencjackie czy też inne to praca samodzielna. Nie moży być mowy o pomocy innych ludzi. Jeżeli nie umie koleżanka dotrzeć do źródeł to może trzeba jeszcze rok postudiować.

            A promotor nie umie pomóc? on jest od tego.

            A jeżeli chcesz aby pomagać ci wpisywać w google słowa "gatunki piw" to wybacz.
            Milicki Browar Rynkowy
            Grupa STYRIAN

            (1+sqrt5)/2
            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
            No Hops, no Glory :)

            Comment

            • zbysia
              Senior
              • 09-2004
              • 907

              #7
              Tak, masz rację, podróże kosztują. Tak samo telefony, znaczki na listy, ksiązki, buty do chodzenia..
              Ja pisałem swoją pracę parę ładnych lat temu, z "Tożsamości wizualnej firmy" i był to czas, gdy w polsce działała bodaj jedna firma zajmująca się kompleksowo tym zagadnieniem, a książek o tym w bibliotekach nie był.
              Trzeba było pisać do ludzi, dzwonić, jeździć na konferencje, za własne pieniądze.
              Nie bez kozery, mówi się, że zdobywanie wiedzy jest inwestycją, z której czerpie się profity przez resztę życia..
              To tak tytułem "prostowania".

              A tak na poważnie:
              Krok 1. wypisujesz adresy minibrowarów z serwisu www.browar.biz, wraz z telefonami
              Krok 2. dzwonisz do tychże, przedstawiasz się z imienia, nazwiska, uczelni, nazwiska promotora
              Krok 3. przedstawiasz swoją prośbę, jednocześnie mówisz, że powołasz się w pracy na kontakt z danym browarem, osobą udzielającą informacji, oraz podziękujesz za okazaną pomoc, ewentualnie prześlesz im kopie pracy

              (aneks: możliwe, że ze względu na temat pracy, którego nie znamy, część browarów nie bedzie chętna do współpracy, ze względów różnych..)

              Krok 4. Prosisz o przesłanie na Twój adres, zdjęć, materiało reklamowych, np.: proponując, że prześlesz im zaadresowaną i ofrankowaną kopertę,
              Krok 5. piszesz do Arta pw z prośbą, czy w swojej pracy możesz wykorzystać np.: zamieszczane na browar.biz oceny piw z danego browaru i ew. inne wiadomości, jak np.: historię czy opisy browarów.
              Krok 6. analizujesz materiały siedząc po nocach i paląc światło, co oczywiście też kosztuje
              Krok 7. piszesz pierwszą wersję pracy, korzystając z otrzymanych materiałów
              Krok 8. przedstawiasz pierwotną wersję promotorowi
              Krok 9. uwzględniają uwagi i poprawki promotora poprawiasz pracę i tak da capo al fine..
              Krok 10. bronisz pracę
              Krok 11. zaczynasz karierę zawodową, ew. kontynuujesz studia magisterskie (które po zastosowaniu moich procedur są dla Ciebie pestką)
              Krok 12. nie zapominasz o podziękowaniu wszystkim browarom i Artowi za udostępnione informację, ew. zamieszczasz fragmenty pracy na serwisie browar.biz.

              Prawda, że proste?
              Last edited by zbysia; 21-03-2007, 14:38.
              fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

              Comment

              • zbysia
                Senior
                • 09-2004
                • 907

                #8
                A-cha..
                Zapomniałem napisać, że powyższe procedury opracowałem dla Ciebie absolutnie za darmo i tym oto sposobem oszczędziłaś minimum 1000 zł. Jesli bedziesz chciała, mogę poświęcić trochę czasu i za skromnym datkiem, np.: paroma piwami, opracuję Ci te procedury w formie schematu blokowego, dzięki któremu przełożysz je sobie na dowolny program komputerowy, albo co bedzie lepsze na jakiś program neurolingwistyczny.
                Życzę powodzenia w pisaniu pracy licencjackiej i jej obronie.
                fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

                Comment

                • Cez
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 1789

                  #9
                  ...na podstawie forum napisałbym sobie 3 prace mgr...

                  trza tylko trochę dobrej woli
                  Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                  Comment

                  • huanghua
                    Senior
                    • 10-2005
                    • 1910

                    #10
                    Juddie, ja Ci chętnie pomogę. Zachwyć mnie jednak wkładem jaki sama włożyłaś w poszukiwanie informacji.

                    Swoją drogą coś jest na rzeczy, że to już kolejna osoba poszukująca info o mikrobrowarach. "Układ" zwietrzył interes
                    W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua
                      poszukująca info
                      Moim zdniem to jest raczej poszukiwanie frajerów, którzy za Juddie i jej/jemu podobnych poszuka informacji i zamieści linki. To już jest szczyt lenistwa, żeby na forum, na którym jest zawał informacji na poszukiwany temat, łącznie ze zdjęciami, zakładać temat o pomoc w szukaniu. Od szukania jest wyszukiwarka, tylko trzeba kliknąć i pogłówkować sekundę, pod jakim hasłem może się kryć minibrowar Na pewno nie pod "koncern", podpowiem
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • huanghua
                        Senior
                        • 10-2005
                        • 1910

                        #12
                        Ooj tam. W dzisiejszych czasach studia można skończyć umiejąc ledwie pisać, więc posługiwanie się wysokozaawansowanym search enginem jest wysoko postawionym zadaniem .
                        Podtrzymuję swoją chęć czynienia dobra!
                        W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          #13
                          No to jak już napiszesz te wypracowanie, to wrzuć je na forum, żeby inni też mogli je zerżnąć, bez nadmiernego stresu.

                          Comment

                          • naczelnik
                            Senior
                            • 08-2003
                            • 1884

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika juddie
                            ...interesuja mnie zdjecia minibrowarów w Polsce i ich oferta...
                            Nie ma sprawy - zglaszam sie na ochotnika

                            Robimy prosta wymiane - Ty "sprzedajesz" mi materialy do mojej pracy, a ja udostepniam Tobie interesujace Cie materialy. Podane jak na tacy, nawet cos poza tematem
                            Zalatwiam zgody wlascicieli nieswoich zdjeci itd. Wchodzisz w to ? Lepszej oferty nie znajdziesz
                            Gotow/ owa ?

                            Lykam wszystko pod temat:
                            Bürstenlose doppeltgespeiste Induktionsmaschine mit zweistufigem
                            Direktumrichter - ein neues Generatorsystem für Windkraftanlagen / Blockheizkraftwerken.
                            Ba! Gotowe rozdzialy pracy, ktorej spis tresci Chetnie Ci udostepnie
                            Popieram domowe browary!

                            Polakom gratulujemy naczelnika

                            Zamykam browar.
                            Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

                            gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

                            Comment

                            • ppns
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 1737

                              #15
                              Jak na Naczelnika , to temat wybrał sobie łatwiznę

                              Przecież to banał !

                              Opisać system generujący dla wiatraków/siłowni ogrzewczych opartych na
                              bezszczotkowych induktorach z podwójnym bezpośrednim pzełącznikiem .

                              Udzielam podpowiedzi : Należy wziąć stare sanki , młynek do kawy produkcji NRD ,
                              kilka metrów 4-żyłowego przewodu i....
                              piwoppns@wp.pl

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎