Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Liefmans, Abdis Bruin

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pezet
    Improwizator
    • 03-2006
    • 481

    Liefmans, Abdis Bruin

    Piwami serii Addis (są jeszcze Blond i Tripel) browar Liefmans powraca do tradycji warzenia piw klasztornych.
    Butelka 330ml, zawartość alkoholu 6,5%, import własny.
    Kolor: rubinowy. Delikatne zmętnienie.
    Piana: na początku wysoka i gęsta, szybko opadła do ładnej kołderki, beżowa.
    Zapach: intensywny, słodowo – owocowy, z bukietem chmielu i kwaśną, winną nutą (jak w kwaśnych flamandzkich ale). Delikatnie czuć palony słód.
    Smak jest oryginalny ale niestety trochę płytki.
    Sporo słodyczy (chyba też cukier kandyzowany), owoców (gł. cytrusy), troszkę kawy, nutek winnych i przypraw. Finisz przyjemny słodko – gorzki.
    Ciekawe piwo ale bez fajerwerków. Miałem wrażenie, że to takie lekkie piwo na lato.
    Attached Files
    „Amatorom konopi indyjskich należy się przypomnienie, że naczelną zasadą rządzącą chemią mózgu jest zasada równowagi.
    Nie można bezkarnie zmieniać składu tej biochemicznej zupy, a przynajmniej nie można tego robić na dłuższą metę...”
    Dr hab. med. Przemysław Bieńkowski

    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
  • Borysko
    Senior
    • 02-2004
    • 1144

    #2
    Uwaga do moderatora - mała literówka w nazwie piwa (Addis/Abdis), a mój post do skasowania
    Last edited by Borysko; 19-04-2007, 08:19.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23799

      #3
      prosze o zgłaszanie spraw moderatorskich za pomocą odpowiednich narzędzi - przy danym poście klikasz w trókącik, wypełniasz formularz i wysyłasz
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • pezet
        Improwizator
        • 03-2006
        • 481

        #4
        Dziękuję za poprawienie nazwy piwa .
        Kurka, nie zauważyłem tej literówki, a wydawało mi się, że wszystko dokładnie sprawdziłem.
        Została jeszcze błędna nazwa w tekście ale teraz wyszukiwarka nie będzie miała problemów z odnalezieniem tego piwa.
        Wasze zdrowie
        „Amatorom konopi indyjskich należy się przypomnienie, że naczelną zasadą rządzącą chemią mózgu jest zasada równowagi.
        Nie można bezkarnie zmieniać składu tej biochemicznej zupy, a przynajmniej nie można tego robić na dłuższą metę...”
        Dr hab. med. Przemysław Bieńkowski

        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎