Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BOSS, Mocne Zachodnie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ANDRO
    Senior
    • 10-2001
    • 640

    BOSS, Mocne Zachodnie

    Potwierdza się moje (osobiste) zdanie o nienajlepszej jakości piw witnickich. Wszystkie Bossy wchodziły mi ciężko,myślałem , że zaszła jakaś zmiana ale nie.
    Jedyna zmiana polega na tym ,że jak ktoś ma słaby wzrok albo specjalnie nie bawi się w detektywa to nie dowie się jaki to browar wyprodukował.
    Wygląda na to,że Witnica wstydzi się swojej nazwy i wypuszcza anonimowe piwka licząc na "drapane".
    DANE:
    7,0% , 14,1 ekstr.
    Na etykiecie przedniej wielki napis MOCNE i mniejszy ZACHODNIE.
    Andro z wyspy jednej takiej.
    http://www.bahama.uznam.net.pl/
  • pjenknik
    • 08-2001
    • 3388

    #2
    Nabyłem, i również się nie zachwyciłem. Piana krótka, barwa ciemnozłocista, zapach alkoholowy, lekko kwaśne.
    Zachwycił mnie napis na kontrze: " warzone z czystych ekologicznie i nie SKAŻONYCH GENETYCZNIE płodów POLSKIEJ ZIEMI" Po prostu cudo. Produkt może byc zmodyfikowany genetycznie, na pewno nie skażony.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • Cezar
      Senior
      • 05-2001
      • 1349

      #3
      Piłem "Zachodnie" bezpośrednio po próbie konsumpcji fatalnego piwa Relakspol Pils i nawet mi smakowało. Żona też twierdziła, że było dobre. Będe musiał spróbować jeszcze raz (o ile uda mi się je kupić).

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        #4
        Piwo "Zachodnie" piłem kilka dni temu i ciężko mi było je opróżnić do końca.
        Co interesującego, to że browar z Witnicy wypuszcza swoje butelki zwrotne i kapsluje piwa białym kapslem "POLSKIE PIWO".

        Comment

        • ppns
          Senior
          • 10-2002
          • 1737

          #5
          robox napisał(a)
          .. i kapsluje piwa białym kapslem "POLSKIE PIWO"...
          Taki sam kapsel jest uzywany też przez kilka innych mniejszy browarów.
          Czarnków, chyba Miłosław. Lwówek ma własny wzór kapsla , ale po szczegóły do Kudłatego. Piłem minionego lata omawiane piwo w Bolkowie
          na Dolnym Śląsku. Piwo "dość" łatwo wchodziło , jeśli było bardzo zmrożone. Kłaniają się i zmuszają do refleksji wypowiedzi w wątku "Negatywny wachlarz piwa" , gdzie sprzeczaliśmy się , jaki i czy
          na jakość piwa ma wpływ np. trandport i przechowywanie.
          Dla kolekcjonerów - etykiety piw z Witnicy występują w dwóch formach
          różniących się kształtem krawatki. (butelki 0.5l).
          piwoppns@wp.pl

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            #6
            Oprócz tych wymienionych malych browarów, które używają kapsla "POLSKIE PIWO" przez pewien czas kapslował nimi butelki któryś z browarów olsztyńskich (nie pamiętam już) i prochowicki Vifling.
            Są dwie odmiany- czarny i biały.

            Comment

            • And69
              Senior
              • 06-2002
              • 1487

              #7
              robox napisał(a)
              Oprócz tych wymienionych malych browarów, które używają kapsla "POLSKIE PIWO" przez pewien czas kapslował nimi butelki któryś z browarów olsztyńskich (nie pamiętam już) i prochowicki Vifling.
              Są dwie odmiany- czarny i biały.

              Był to napewno browar Kormoran .

              Comment

              • ppns
                Senior
                • 10-2002
                • 1737

                #8
                robox napisał(a)
                Oprócz ...i prochowicki Vifling...
                Oj , chyba nie.
                Od dwóch lat pijam wyroby Viflinga (niezbyt często , bo sporadycznie),
                ale zawsze widziałem albo "goły kapsel" , albo firmowy (czarny lub czerwony) z logiem browaru Vifling.
                piwoppns@wp.pl

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23782

                  #9
                  sprawa z tymi kapslami jest prosta: wykorzystują go od czasu do czasu niemal wszystkie browary należące do Stowarzyszenia Małych i Średnich Browarów. Na tym koniec tematu o kapslach.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • zythum
                    Kot Makawity
                    • 08-2001
                    • 8305

                    #10
                    Oj nie smakowało mi to piwo. Brak piany, odrzucający zapach i niestety "spirytusowo" - "petowy" smak.

                    Moja ocena: [2.075]
                    To inaczej miało być, przyjaciele,
                    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                    Rządzący światem samowładnie
                    Królowie banków, fabryk, hut
                    Tym mocni są, że każdy kradnie
                    Bogactwa, które stwarza lud.

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      #11
                      Kupiłem to piwko w Szczecinie 0.33-1.40pln jak na mocne jasny kolor malo gazupiany brak smak no cóż posmak gorzki-no nie temu gatunkowi dziękuję


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • Piwofil
                        Senior
                        • 01-2002
                        • 907

                        #12
                        Piwo pite tuż po BOSS-sie Pilsie, zdecydowanie lepsze, pełne w smaku, alkohol niewyczuwalny, delikatna, słodowa nuta, przyznam że smakowało mi co w przypadku piw mocnych rzadko się zdarza. Uważam to piwo za dobry produkt, na pewno do wypicia a nawet smaczny.
                        Aha butelka 0,5l za 1,70 zł
                        www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

                        Comment

                        • kloss
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 2526

                          #13
                          Nieopatrznie nabyłem to wracając z Niemiec.Otworzyłem jeszcze w samochodzie i męczyłem chyba kilkadziesiąt kilometrów.Nie znajduję żadnych pozytywów.Piwo nieprzyjemnie gorzkie z jakimś paskudnym posmakiem.

                          Comment

                          • Pepek
                            Senior
                            • 04-2003
                            • 1499

                            #14
                            Otrzymałem ostatnio owo piwo w wersji bączek od kumpla z pracy, który bawił w czasie ostatniego długiego weekendu na północy woj. lubuskiego. Wczoraj po pracy postanowiłem je spróbować, ale nie uczyniłem tego, gdyż zauważyłem pod światło, że w butelce prócz napoju "mieszkały" gluty pleśniowe, mimo że miało być ważne do sierpnia. Oczywiście zawartość wylądowała w kiblu. No cóż... potwiedza to tylko "renomę" tegoż piwa oraz browaru.
                            Ocena - poniżej zera

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23782

                              #15
                              Pepek napisał(a)
                              Wczoraj po pracy postanowiłem je spróbować, ale nie uczyniłem tego, gdyż zauważyłem pod światło, że w butelce prócz napoju "mieszkały" gluty pleśniowe, mimo że miało być ważne do sierpnia. Oczywiście zawartość wylądowała w kiblu. No cóż... potwiedza to tylko "renomę" tegoż piwa oraz browaru.
                              Ocena - poniżej zera
                              choć pewnie nie uwierzysz, ale wspomniane przez Ciebie "gluty" z pleśnią nie mają nic wspólnego. czasem po prostu wytrącają się "części stałe" z piwa. przyczyn może być kilka. złe przechowywanie, oddziaływanie światła, "wstrząsający" transport, a może być to również po prostu taka cecha wspomnianego piwa. poza wizualnym efektem jakiego doświadczyłeś nic złego Ci nie groziło, więc Twój osąd był przedwczesny.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎