Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

brewkity w Rzeszowie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bryszard-rz
    Junior
    • 04-2007
    • 5

    brewkity w Rzeszowie

    gdzie można kupić najtaniej dobre piwko? (brewkit)
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10737

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bryszard-rz Wyświetlenie odpowiedzi
    gdzie można kupić najtaniej dobre piwko? (brewkit)
    a co to znaczy dobre piwko(brewkit)
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • bogdan62
      Senior
      • 10-2004
      • 173

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bryszard-rz Wyświetlenie odpowiedzi
      gdzie można kupić najtaniej dobre piwko? (brewkit)
      najprościej otwórz stronę www.browamator.pl i sobie coś zamów. Możesz sprawdzić na ul.Przemysłowej w Rzeszowie w RCMB dział ogród (odpadną koszty przesyłki) kiedyś tam widziałem brewkity. Supermarkety w Rzeszowie okresowo mają brewkity, trzeba zawsze patrzyć tam, gdzie są artykuły do wyrobu wina. Sugeruje nie używać drożdży z brewkitu, tylko zamówić sobie w browamatorze, najlepiej gdyby były to płynne plus 100g suchego ekstraktu na zrobienie startera. Ponadto proponuję poserfować po forum browar.biz i forum browamatora i poczytać trochę o piwowarstwie amatorskim
      , bo można po wpisach typu "dopre piwko-brewkit" spotkać się ze złośliwymi komentarzami. Na pierwszy raz brewkit może być, tylko na złapanie bakcyla -słodu, chmielu i warzenia nic nie zastąpi .Z czasem piwo wychodzi coraz lepsze i tańsze.

      Pozdrawiam

      Comment

      • Turboo
        Junior
        • 05-2017
        • 1

        #4
        Fajnie zaopatrzony sklep Brewkit w Rzeszowie znalazłem na rogu ulicy Chodkiewicza z Lenartowicza. Nazywa sie Fermentator. Jest wybór brewkit i nawet fajnie doradzą. kupiłem zapas na wyjazd za granicę. Nie chcę robić reklamy ale jak ktoś szuka to może podjechać chociaż nie musi
        RCMB już od jakiegoś czasu nie ma teraz nazywa sie Praktiker, byłem tam i raczej same słoiki, szczotki do butelek i kilka odmian drożdży.
        W Tyczynie koło Rzeszowa znalazłem stronkę ale nie prowadzą sklepu stacjonarnego tylko wysyłkowy, ponoć można zamówić u nich i odebrać w sklepie koło ulicy Geodetów.
        Pozdrawiam.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎