Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moja kolekcja wypitych piw zagranicznych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2645

    Chodzi o zdjęcia czy spożycie?
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

    Comment

    • sibarh
      PremiumUżytkownik
      • 01-2005
      • 10384

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
      Chodzi o zdjęcia czy spożycie?
      Spożycie w normie (2-3 piwa), zdjęcia w sumie też czytelne (tylko chęci brak do obróbki).... jakoś tak ogólnie się "zestarzałem".... na browar.bizie
      Last edited by sibarh; 20-08-2014, 20:21.
      2800 nowe piwa opisałem na forum
      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

      Comment

      • zgroza
        Senior
        • 03-2008
        • 3597

        Jak przestaniesz, okaże się, że część radości ze zbieractwa zniknie, a picie piwa spowszednieje i utraci magię... A jak już raz przestałem, to wrócić do spisywania wszystkiego trudno.
        Lotna ekspozytura browaru

        Też Was kocham.

        Comment

        • sibarh
          PremiumUżytkownik
          • 01-2005
          • 10384

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
          Jak przestaniesz, okaże się, że część radości ze zbieractwa zniknie, a picie piwa spowszednieje i utraci magię... A jak już raz przestałem, to wrócić do spisywania wszystkiego trudno.
          Wiem o tym, dlatego jeszcze trochę pociągnę ...
          2800 nowe piwa opisałem na forum
          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

          Comment

          • manslow
            Senior
            • 12-2003
            • 237

            Czym się

            Jesteś wielką kopalnią wiedzy, nie możesz ot tak przestać.

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
            Wiem o tym, dlatego jeszcze trochę pociągnę ...

            Comment

            • sibarh
              PremiumUżytkownik
              • 01-2005
              • 10384

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
              Wiem o tym, dlatego jeszcze trochę pociągnę ...
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika manslow Wyświetlenie odpowiedzi
              Jesteś wielką kopalnią wiedzy, nie możesz ot tak przestać.
              Lipcowy album już na picasie !
              Lepiej późno niż w cale...
              Last edited by sibarh; 31-08-2014, 21:20.
              2800 nowe piwa opisałem na forum
              Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
              Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

              Comment

              • Horse1963
                Senior
                • 06-2009
                • 547

                Zauważyłem że twoje fotki piw na google+ miały w poprzednim tygodniu wyświetleń ponad 840 tys, a wczoraj wyświetleń było tylko trochę ponad 770 tys.
                Ciekawe jak to się zmienia i dlaczego ?

                Comment

                • Latarnik
                  Premium Lamplighter
                  • 06-2004
                  • 4996

                  Bo to jest tygodniowa ilosc wyswietlen
                  5400 kapsli z wypitych piw
                  874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                  "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                  https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                  Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                  https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                  Comment

                  • Horse1963
                    Senior
                    • 06-2009
                    • 547

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                    Bo to jest tygodniowa ilosc wyswietlen
                    Jeżeli to jest tygodniowa ilość wyświetleń to twoje Latarniku 539 tys wyświetleń też nie wygląda źle
                    Last edited by Horse1963; 13-09-2014, 07:52.

                    Comment

                    • sibarh
                      PremiumUżytkownik
                      • 01-2005
                      • 10384

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Horse1963 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Zauważyłem że twoje fotki piw na google+ miały w poprzednim tygodniu wyświetleń ponad 840 tys, a wczoraj wyświetleń było tylko trochę ponad 770 tys.
                      Ciekawe jak to się zmienia i dlaczego ?
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                      Bo to jest tygodniowa ilosc wyswietlen
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Horse1963 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jeżeli to jest tygodniowa ilość wyświetleń to twoje Latarniku 539 tys wyświetleń też nie wygląda źle
                      To się sumuje. Chyba. I z jakimś opóźnieniem.
                      Dzisiaj aktualna liczba wyświetleń to - 1 174 121
                      Czyli ktoś to ogląda.

                      U Latarnika dzisiaj 645 332 wyświetleń.
                      Last edited by sibarh; 14-09-2014, 08:55.
                      2800 nowe piwa opisałem na forum
                      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                      Comment

                      • Horse1963
                        Senior
                        • 06-2009
                        • 547

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
                        Lipcowy album już na picasie !
                        Lepiej późno niż w cale...
                        ... no i sierpniowy też już się pojawił kilka dni temu

                        Comment

                        • sibarh
                          PremiumUżytkownik
                          • 01-2005
                          • 10384

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Horse1963 Wyświetlenie odpowiedzi
                          ... no i sierpniowy też już się pojawił kilka dni temu
                          Faktycznie, już jest i sierpniowy album na picasie.
                          59 fotek piw.
                          2800 nowe piwa opisałem na forum
                          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                          Comment

                          • sibarh
                            PremiumUżytkownik
                            • 01-2005
                            • 10384

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
                            Lipcowy album już na picasie !
                            A są w nim 82 fotki wypitych piw. Ciepło było...
                            Rozliczenia piw z poszczególnych krajów niestety jeszcze nie mam.
                            2800 nowe piwa opisałem na forum
                            Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                            Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                            Comment

                            • Horse1963
                              Senior
                              • 06-2009
                              • 547

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
                              A są w nim 82 fotki wypitych piw. Ciepło było...
                              Rozliczenia piw z poszczególnych krajów niestety jeszcze nie mam.
                              W twoich miesięcznych albumach, nie ma fotek nowych piw polskich, które wypiłeś w danym miesiącu. I dlaczego ich tam nie ma
                              Bo dorzucasz je do polskich albumów. 903 szt foto piw polskich masz teraz w stopce (podpisie)
                              Ciekawy jestem jak wygląda ta ilość piw polskich w poszczególnych miesiącach. A wysyp nowości piw polskich mamy duży.

                              A liczba wyswietleń wróciła do 853 tys ???
                              Last edited by Horse1963; 27-09-2014, 07:13.

                              Comment

                              • sibarh
                                PremiumUżytkownik
                                • 01-2005
                                • 10384

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Horse1963 Wyświetlenie odpowiedzi
                                W twoich miesięcznych albumach, nie ma fotek nowych piw polskich, które wypiłeś w danym miesiącu. I dlaczego ich tam nie ma
                                Bo dorzucasz je do polskich albumów. 903 szt foto piw polskich masz teraz w stopce (podpisie)
                                Ciekawy jestem jak wygląda ta ilość piw polskich w poszczególnych miesiącach. A wysyp nowości piw polskich mamy duży.

                                A liczba wyswietleń wróciła do 853 tys ???
                                Piw polskich nie ma, bo "zbieram" tylko piwa zagraniczne.
                                Fotki wypitym piwom polskim zacząłem robić dopiero w sierpniu 2008 r. (chyba). Kierując się sugestiami innych forumowiczów. Do poczytania o tym na poprzednich stronach tego wątku.
                                Last edited by sibarh; 28-09-2014, 17:58.
                                2800 nowe piwa opisałem na forum
                                Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                                Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎