Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moja kolekcja wypitych piw zagranicznych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
    [B]....Patrząc na Twój spis widzę, że kiepsko jest u Ciebie z piwami z tych krajów :
    8 szt - Holandia
    7 szt - Dania
    7 szt - Włochy
    2 szt - Irlandia
    1 szt - Szwajcaria
    .....a szkoda, bo posiadają one olbrzymią tradycję browarnictwa ...
    Aż tak źle nie jest. Tamta lista była z marca.
    Aktualnie z tych krajów wypiłem:
    Holandia - 61 szt ( i parę butelek w piwnicy)
    Dania- 6 szt (faktycznie słabo ale mam w planach zaległy a obiecany córce wyjazd do Legolandu)
    Włochy - 40 szt
    Irlandia - 5 szt ( słabiutko)
    Szwajcaria - 9 szt.
    Fotki wszystkich moich wypitych piw są na tej stronie http://picasaweb.google.pl/Sibarh
    Last edited by sibarh; 11-10-2008, 16:44.
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • coldfire
      Senior
      • 01-2008
      • 374

      #62
      Powiem szczerze, że o ile kolekcja wypitych piw robi na pewno wrażenie, o tyle kolekcja ich zdjęć i pracy jaka się z tym wiąże - po prostu powala! Gratuluje Sibarh, to jest naprawdę skarbnica! Oby się rozwijała prężnie bez szwanku na zdrowiu, no i jak już poprzednicy wspomnieli - mógłbyś zahaczyć o ten biedny kraj, w którym przyszło nam się urodzić...
      Pozdro!
      Last edited by coldfire; 15-10-2008, 23:15.
      Piwa i pacierza nie odmawiam

      Comment

      • Upiorek
        Senior
        • 03-2007
        • 141

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
        Jest już 68 krajów. Nie zrobiłem porządku jeszcze z niemcami i czecho-słowacją
        P.s Sorry że ostatnio się obijałem i nie opisałem żadnego nowega piwka. Obiecuję poprawę
        To straszne
        DO ROBOTY !!!!!!!
        Bo jeszcze ktoś statystykę przebije...

        Comment

        • sibarh
          PremiumUżytkownik
          • 01-2005
          • 10384

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
          Na stronie picasa aktualnie nie umieszczam wypitych piw niemieckich z powodu zapełnienia albumu (ograniczenie do 500 fotek). Aktualnie podzieliłem niemcy na trzy części (literowo -nazwy browarów) i dodaję podpisy (browar i nazwę piwa). Za chwilowe utrudnienia sorry
          Niemcy podzielone na 3 części już na stronie. I wszystko działa. Jeszcze tylko browary nie zostały posegregowane w kolejności alfabetycznej. I niestety w nazwach browarów i piw brakuje "znaczków" niemieckich.
          2800 nowe piwa opisałem na forum
          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

          Comment

          • sibarh
            PremiumUżytkownik
            • 01-2005
            • 10384

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika coldfire Wyświetlenie odpowiedzi
            Powiem szczerze, że o ile kolekcja wypitych piw robi na pewno wrażenie, o tyle kolekcja ich zdjęć i pracy jaka się z tym wiąże - po prostu powala! Gratuluje Sibarh, to jest naprawdę skarbnica! Oby się rozwijała prężnie bez szwanku na zdrowiu, no i jak już poprzednicy wspomnieli - mógłbyś zahaczyć o ten biedny kraj, w którym przyszło nam się urodzić...
            Pozdro!
            Dziękuje za gratulację i życzenia!!!!!

            P.s O tym biednym kraju, też zaczynam powoli myślec !
            Last edited by sibarh; 26-10-2008, 22:53.
            2800 nowe piwa opisałem na forum
            Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
            Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

            Comment

            • sibarh
              PremiumUżytkownik
              • 01-2005
              • 10384

              #66
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
              Mam już 74 kraje i 2037 fotek piw w "kolekcji"
              Krajów nadal 74, ale fotek piw już 2117
              To znaczy ze juz wypiłem ponad 2000 róznych piw
              2800 nowe piwa opisałem na forum
              Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
              Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

              Comment

              • Krotoszyniak
                Senior
                • 08-2002
                • 516

                #67
                Kurcze kolego gonisz mnie , gratulacje !
                Admin z Ratebeera
                Licencjonowany Sedzia BJCP (E0894)
                Poromotor piwnej Polski na swiat :)

                Comment

                • Upiorek
                  Senior
                  • 03-2007
                  • 141

                  #68
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krotoszyniak Wyświetlenie odpowiedzi
                  Kurcze kolego gonisz mnie , gratulacje !
                  Drodzy Koledzy, idąc za Waszym budującym przykładem zastanawiamy się, czy nie czas usiąść i skatalogować naszych zbiorów wypitych piw
                  Oj nie wiem, czy nie namieszalibyśmy trochę w tym rankingu...
                  Last edited by Upiorek; 29-10-2008, 20:09.

                  Comment

                  • Krotoszyniak
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 516

                    #69
                    Warto ale tylko jak sie to lubi. Dla samych statystyk , rankingow nie warto. To jest moje hobby , jak inni zbieraja znaczki , monety itd. Ja "zbieram" nowe piwa , oceniam je i przy okazji troche sie o nich nauczylem. Dla mnie jest swietnym odczuciem znalezc nowe piwo w sklepie czy w pubie .... tym bardziej ze okaze sie rarytasem. Cos z tlumacznia z ang. lowca piw ( beer hunter )
                    Admin z Ratebeera
                    Licencjonowany Sedzia BJCP (E0894)
                    Poromotor piwnej Polski na swiat :)

                    Comment

                    • sibarh
                      PremiumUżytkownik
                      • 01-2005
                      • 10384

                      #70
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Upiorek Wyświetlenie odpowiedzi
                      Drodzy Koledzy, idąc za Waszym budującym przykładem zastanawiamy się, czy nie czas usiąść i skatalogować naszych zbiorów wypitych piw
                      To ilu was jest
                      2800 nowe piwa opisałem na forum
                      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                      Comment

                      • sibarh
                        PremiumUżytkownik
                        • 01-2005
                        • 10384

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krotoszyniak Wyświetlenie odpowiedzi
                        Kurcze kolego gonisz mnie , gratulacje !
                        W podpisie masz 3380szt, a więc brakuje mi jakies 1350 piw. Jeżeli zacząłbym opisywac piwa polskie (mam tylko cztery), ta róznica ciut by się zmniejszyła. Mam propozycję. Przestań pic , a za jakieś dwa-trzy lata Cię DOGONIĘ
                        2800 nowe piwa opisałem na forum
                        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                        Comment

                        • Upiorek
                          Senior
                          • 03-2007
                          • 141

                          #72
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
                          To ilu was jest
                          My som dwie sztuki płci przeciwnej (to znaczy przeciwnej w stosunku do siebie a nie do Ciebie )
                          Ale tutaj wystepujemy pod jednym nickiem a zresztą kiedys się przedstawialiśmy i mozna sobie przeczytać

                          Comment

                          • Upiorek
                            Senior
                            • 03-2007
                            • 141

                            #73
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krotoszyniak Wyświetlenie odpowiedzi
                            Warto ale tylko jak sie to lubi. Dla samych statystyk , rankingow nie warto. To jest moje hobby , jak inni zbieraja znaczki , monety itd. Ja "zbieram" nowe piwa , oceniam je i przy okazji troche sie o nich nauczylem. Dla mnie jest swietnym odczuciem znalezc nowe piwo w sklepie czy w pubie .... tym bardziej ze okaze sie rarytasem. Cos z tlumacznia z ang. lowca piw ( beer hunter )
                            No pewnie, że nie robimy tego dla statystyk tylko dokladnie z tych samych pobudek, co Ty. I przy okazji lubimy zwiedzać browary, bo piwa takiego jak serwuje browar bezpośrednio z beczki to trudno uświadczyc potem w butelce...
                            No i kolekcjonujemy etykiety z osobiście wypitych piw

                            Budweiser Budwar przykładowo, mimo że browar bardzo przemysłowy, piwo w piwnicznych beczkach ma dobre... oj dobre...

                            Comment

                            • Upiorek
                              Senior
                              • 03-2007
                              • 141

                              #74
                              Budweiser Budwar przykładowo, mimo że browar bardzo przemysłowy, piwo w piwnicznych beczkach ma dobre... oj dobre... [/QUOTE]

                              A jakbyś był kiedyś w okolicach Tynu nad Vltavou to proponujemy zaliczyć Pivovarský dvůr Lipan - nie wiem, czy uświadczysz gdzieś tak wspaniałe niepasteryzowane ciemne piwo nalewane do PET-ów po wodzie mineralnej albo przywiezionych ze sobą. Po prostu rewelacja. I chyba raczej ciężko je kupić poza tym minibrowarem, nawet w Czechach.

                              Comment

                              • kloss
                                Senior
                                • 03-2003
                                • 2526

                                #75
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krotoszyniak Wyświetlenie odpowiedzi
                                Warto ale tylko jak sie to lubi. Dla samych statystyk , rankingow nie warto. To jest moje hobby , jak inni zbieraja znaczki , monety itd. Ja "zbieram" nowe piwa , oceniam je i przy okazji troche sie o nich nauczylem. Dla mnie jest swietnym odczuciem znalezc nowe piwo w sklepie czy w pubie .... tym bardziej ze okaze sie rarytasem. Cos z tlumacznia z ang. lowca piw ( beer hunter )
                                Moje credo.
                                Aż łza się w oku kręci.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎