Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

"Miejscy odkrywcy" - Discovery Channel

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    "Miejscy odkrywcy" - Discovery Channel

    Zupełnie przypadkowo przeskakując ze stacji na stację natknąłem się na kolejny odcinek serii "Miejscy Odkrywcy" z tytułem "Milwaukee,WI".
    Seria opowiada o grupie "penetratorów", którzy jeżdżą po różnych miastach USA w poszukiwaniu opuszczonych miejsc, fabryk, przetwórni etc oraz ich penetrowaniu pod kazdym kątem.
    Tym razem trafili do opuszczonego browaru "Pabst Blue Ribbon" właśnie w tytułowym Milwaukee. Oczywiście penetrowanie browaru było okraszone całą jego historią i zdjęciami.
    Jest zamknięty od 1996 i jego przeznaczenie to oczywiście rozbiórka XIX-wiecznych zabudowań pod mieszkania i centra handlowe. Odkrywcy łazili po wszystkich jego piętrach i sprawdzali co jest, niczego jeszcze nie ruszono, były tanki, kadzie, wszystko było pozostawione tak jak zamknięto browar. Wchodzili do tanków leżakowych których w browarze było 700. Znaleźli najstarsze piwnice z poowy XIXw., urządzenia mechaniczne z ostatnich lat były zachowane.
    Tyle w skrócie, taka wycieczka po opuszczonym browarze była pokazana w świetny sposób. Jako, że na Discovery programy są powtarzane to może ktoś chętny będzie chciał go zobaczyć.
    W tym odcinku oprócz browaru penetrowali także opuszczoną koksownię.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • skandal
    Senior
    • 05-2002
    • 1439

    #2
    Też przypadkiem wczoraj trafiłem na ten program. Był ciekwy i fajnie zrobiony. Dla mnie dodatkowo fajną rzeczą był element wspinaczkowy w tym programie. Jednym z poszukiwaczy był Timmy O'Neill, znany amerykański wspinacz którego widziałem w kilku filmach wspinaczkowych, niezły jajcarz ogólnie. Wspinał się nawet po murach browaru. Co do browaru to aż dziwne że tyle sprzętu w nim zostało, może był już przestarzały. Chętnie bym sam pojechał pozwiedzać sobie podobne miejsca.

    Comment

    • grzes_ch
      Senior
      • 10-2003
      • 612

      #3
      Ten program jest już kolejny raz powtarzany. Był nawet komentowany w wątku "Piwo w TV"

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzes_ch Wyświetlenie odpowiedzi
        Ten program jest już kolejny raz powtarzany. Był nawet komentowany w wątku "Piwo w TV"
        Przyznaję, że do powyższego wątku nawet nie zaglądałem, gdyz temat dotyczył browaru, a nie piwa
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23782

          #5
          a jak z angielska nazywa się owa seria?
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • skandal
            Senior
            • 05-2002
            • 1439

            #6
            Chyba "Urban Explorers"

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎