Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jabłonowo, Pilsener Mini Cena

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Jabłonowo, Pilsener Mini Cena

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Piwo o kolorze słomkowym, trochę bladym. Piwo jest lekkie, ale tak jasny kolor to trochę przesada. [2.5]
    Piana: Mała, niejednorodna. Szybko redukuje się do nikłych resztek. Pod koniec prawie już nie istnieje. [2.5]
    Zapach: Nie śmierdzi, ale zapach jest nijaki. Lekko chmielowy z charakterystyczną dla Jabłonowa nutą. Średnio mocny. [3]
    Smak: Leciutko chmielowo słodowy z nutą Jabłonowa i goryczką na końcu. Słaby, mało intensywny, ubogi. Goryczka dość wyraźna, ale bardzo szybko ginie. Posmak goryczkowy, krótki. Całość jest wodnista. [2.5]
    Wysycenie: Całkiem przyzwoite, tyle że nie trzyma się do końca, trochę słabnie. Początkowo piwo jest orzeźwiające. [4]
    Opakowanie: Brzydkie tanio marketowe wzornictwo, prawie tak brzydkie jak Głubczyce Tesco Pils. Do tego brak informacji i zawartości ekstraktu. Jedyny plus to niedopasowany kolorystycznie, ale firmowy, kapsel. Obciach pokazać się z butelką takiego piwa. [2.5]
    Uwagi: Wodniste piwo o płytkim smaku. Sam smak jest słaby, jedynie goryczka jest jaka taka. Pić się da, ale nie trudno coś lepszego kupić.

    Moja ocena: [2.75]
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

    Comment

    • MarcinMM
      Member
      • 06-2007
      • 43

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Słaby , słomkowy [3]
      Piana: znika prawie od razu po paru łykach [1.5]
      Zapach: Wyraźnie czuć ze to piwo z Jabłonowa + lekko chmielową nute [3.5]
      Smak: jak na piwo za 95gr. w butelce bezzwrotnej całkiem całkiem , na pewno wole to od np. tyskiego . Smak : Jabłonowy , lekko chmielowy ,bardzo wodnisty niczym carlsberg . na imprezy w sam raz [3]
      Wysycenie: bardzo dobre [3.5]
      Opakowanie: hehe ładny kolor etykiety i kapsel a reszta to lepiej nie mówić jeszcze ten...ten wózek sklepowy na etykiecie mów sam za siebie... na pewno etykieta nie zachęca do kupna [1.5]
      Uwagi: Kupione w intermarsze , jak za tą cenę nie najgorsze , może kiedyś wrócę do niego , jak dla mnie piwo w sam raz na imreze .

      Moja ocena: [2.975]

      Comment

      • aseco
        Member
        • 07-2009
        • 48

        #4
        Piwo nie porwalo mnie. Ma niewielka pianke, mocny, wyrazny zapach chmielowo-slodowy oraz jasna barwe. W smaku bardzo lekkie, o krotkim, szybko znikajacym smaku. Zdecydowanie wodniste, ale tanie. No i ta nazwa...

        Comment

        • beerkut
          Junior
          • 05-2011
          • 1

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Jak na cienkie piwo nie ma sie do czego przyczepic. Chudy bursztynek [4]
          Piana: Owszem - pojawia sie na chwile po przelaniu do kufla :-) [2.5]
          Zapach: Zbyt intensywny ale ujdzie - nie odrzuca bynajmniej i szybko przestaje irytowac. [3]
          Smak: Przy tej cenie za smak nalezy sie naprawde duzy plus dla browaru Jabłonowo. Nie zapominajmy, ze to piwo kosztujace ponizej 1 PLN (!). Choc widywalem w Kauflandzie za przeszlo 2.40 ! [4]
          Wysycenie: W sam raz - lekkie i dosc orzezwiajace piwo. [4]
          Opakowanie: Klasyczna butelka bezzwrotna. J/w - za niecale 1PLN nie ma na co narzekac. [4]
          Uwagi: Zakupione w Selgros w Wroclawiu. "Wersja piwa" 4.2% alk. Bardzo dobry stosunek cena/jakosc. Chyba jeden z najlepszych "sikaczy" na rynku. Przy cenie ok. 19.50 PLN za klasyczna skrzynke 20 pcs. jest to naprawde dobry wynik.

          Moja ocena: [3.5]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎