Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Rudnickiego 16, Piwny Skład Ingmar Alkohole

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • misha22
    Senior
    • 12-2008
    • 128

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Komar_Pafnucy Wyświetlenie odpowiedzi
    Na mnie za to zrobił ogromne wrażenie. Gdybym wszedł tam przypadkiem to prawdopodobnie doznałbym szoku.
    Ja tam wszedłem przypadkiem, nawet nie myslac o Konstancinie..
    Ale cenowo jest raczej wysoko, w Bomi na Wrocławskiej Mazowieckie jest tańsze, w pobliskim sklepie monopolowym Lubuskie po 2.20 bywało..
    Trzeba uczciwie przyznac że na Broniewskiego jest przyjemniej niz w Bomi
    Last edited by Maggyk; 21-11-2010, 15:14. Powód: poprawiono cytowanie

    Comment

    • Lubiepiwo90
      Senior
      • 11-2010
      • 113

      Asortyment jakby mniejszy chociaż jak na Polskę nadal jest bardzo dobrze. Niestety jedna rzecz jest dla mnie przykra - moje ulubione Zawiercia zdrożały poza granicę dla mnie akceptowalną (5,20 zł). Czeskie piwa są tańsze. Granica 5 złotych za polskie piwo, nie będące porterem jest dla mnie zdecydowanie granicą zarówno mentalną, jak i finansową. Szkoda, wielka szkoda, że nie będę już mógł popijać tego piwa. Obawiam się też, że przy takiej polityce cenowej sklepu/sklepów browar będzie musiał zaprzestać warzenia tych piw bo nie sądzę aby miały duży zbyt
      "nie traćcie ani sekundy, zmarnowany jest czas, którego nie spędzacie w gospodzie", Ladislav Klima "Tragikomedia ludzka"

      Comment

      • fuliano
        Senior
        • 07-2010
        • 1825

        Z przykrością muszę przyznać Ci rację. Byłem i ja dziś, i z każdą wizytą kupuje coraz mniej piw.
        Dziś na ten przykład kupiłem tylko cztery: Kormorana Jasnego mocno chmielonego, po mocnym Warszawiaka i Kasztelana oraz Czarnkowski Proletaryat.

        Comment

        • Mason
          Senior
          • 02-2010
          • 3280

          Porter Warmiński za 7 złotych, drogo
          Poprzednio kiedy tam byłem to wydaje mi się, że wybór był większy. Cóż, do Rodzinki mam bliżej a wybór tam jest o wiele bogatszy
          JEDNO PIVKO NEVADI!

          Comment

          • suffo666
            Junior
            • 01-2011
            • 6

            Witam

            Czy w tym sklepie mozna płacic kartą i czy sa wyroby z browaru kormoran?

            Comment

            • suffo666
              Junior
              • 01-2011
              • 6

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika suffo666 Wyświetlenie odpowiedzi
              Witam

              Czy w tym sklepie mozna płacic kartą i czy sa wyroby z browaru kormoran?
              Chodzi mi o game niepasteryzowaną : Warmiaka ,Świeże,Rześkie

              Comment

              • Xarlith
                Junior
                • 06-2009
                • 4

                Kormoran jest. Co do płacenia kartą, to chyba nie da się, ale nigdy nie pytałem.

                Comment

                • Qruq
                  Senior
                  • 10-2008
                  • 138

                  Tylko gotówka.
                  Pijme pivo dokud žijem, po smrti se nenapijem!

                  бухло победит зло!

                  Comment

                  • suffo666
                    Junior
                    • 01-2011
                    • 6

                    kupiłem lwówek ksiazęcy.piastowski ,lubuskie,rzeskie i kormorana ciemnego ,niestety nie było chwilowo mojego ulubionego warmiaka

                    Comment

                    • suffo666
                      Junior
                      • 01-2011
                      • 6

                      wybór w tym sklepie ogromny,zwracałem uwage tylko na polskie niszowe nazwy,a są jeszcze czeskie i niemieckie

                      Comment

                      • Mason
                        Senior
                        • 02-2010
                        • 3280

                        A co aktualnie mają z czeskich?
                        Last edited by Mason; 04-02-2011, 22:03.
                        JEDNO PIVKO NEVADI!

                        Comment

                        • kibi
                          Senior
                          • 07-2004
                          • 1875

                          Zarówno z polskich jak i z czeskich mają niewiele (oczywiście w porównaniu ze zwykłym swoim zaopatrzeniem, a nie ze zwykłym sklepem). Byłem dziś i zarówno półki jak i lodówki świeciły pustkami.
                          Nie pytałem o przyczynę, więc nie wiem, czy to chwilowe.

                          Comment

                          • dezir
                            Member
                            • 03-2011
                            • 31

                            Sytuacja chyba się poprawiła, bo ani lodówki, ani półki pustkami już nie świacą ; ) Byłem dzisiaj i naprawdę jest w czym wybierać. Dzisiaj interesowały mnie konkretnie piwa z browaru Kormoran i Bracie Pale Ale i we wszystko się zaopatrzyłem. Warto wpaść !

                            Comment

                            • Candlekeep
                              Senior
                              • 11-2007
                              • 367

                              Moim zdaniem na Rudnickiego zawsze warto wpaść. Nawet, jeśli oferta jest uboższa, niż zwykle - zawsze można znaleźć coś dla siebie. Nigdy jeszcze nie wyszedłem z tego sklepu z pustą torbą/skrzynką/siatką.
                              Co nie zmienia faktu, że w tym tygodniu rzeczywiście jest w czym wybierać.

                              Comment

                              • krzychal1
                                Senior
                                • 12-2008
                                • 236

                                Na stronie Kormorana, w dziale gdzie kupić, od dłuższego czasu pod adresem Broniewskiego 65 a- widnieją dwa sklepy, ten czyli "Sprzedaż Napojów Gazowanych", oraz " Ewa Wasiuk". Czy to jeden i ten sam sklep? Czy w sąsiedztwie blaszaka jest jakaś konkurencja?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎