Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Rudnickiego 16, Piwny Skład Ingmar Alkohole

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • petrus33
    Gość
    • 01-2008
    • 888

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
    Może po prostu w okresie letnim jest zamknięte a poza tym otwarte.
    Mylisz się.
    Zajrzyj na priva.

    Comment

    • Candlekeep
      Senior
      • 11-2007
      • 367

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
      Bajki piszecie kolego, bajki
      Sklep jest czynny 7 dni w tygodniu, do 19.00 od poniedziałku do piątku, do 15.00 w sobotę i chyba do 15.00 w niedzielę.
      No to napisałem bajkę, za którą przepraszam. Byłem święcie przekonany, że w niedzielę nie ma po co wybierać się na Rudnickiego. Być może miałem stare dane, być może coś mi się pomiesziało jeśli chodzi o sklepy.
      Tak czy inaczej - jeśli Rudnickiego działa także w niedzielę, to jest to dobra wiadomość i pozostaje się tylko cieszyć, że się myliłem.
      Przy okazji - dzięki za wyprowadzenie z błędu.

      Comment

      • Demandred
        Member
        • 04-2007
        • 34

        Dziś po południu na Rudnickiego dojechało piwo Raciborskie. Ja już zakupiłem dwie buteleczki, wieczorem będę testował.

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          Jest też Góralskie z Grybowa
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • petrus33
            Gość
            • 01-2008
            • 888

            Po dzisiejszych rozmowach z browarem Ciechanów, od jutra ma być dostępne piwo Maciejowe. Ceny nie znam, ale pewnie coś w granicach 3.00 - 3.50zł.

            Comment

            • fuliano
              Senior
              • 07-2010
              • 1825

              to ja mówię sprawdzam i jutro po 16 melduje się po Maćka

              Comment

              • fuliano
                Senior
                • 07-2010
                • 1825

                i Maciejowe było i to po 3,10 jak pamiętam.
                A tak ogólnie jestem pod niesamowitym wrażeniem tego co zobaczyłem.
                Wybór jakiego jeszcze nie widziałem. Znalazłem swój sklep

                Comment

                • Jurandofil
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 976

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Czynne jest od 7.00 rano, a nie od 8.00.
                  Się kupuje dwa razy w tygodniu, się wie ))
                  Spieszę wyjaśnić, żeby Kolega nie wprowadzał nikogo w błąd, że oficjalne godziny otwarcia są takie jak podał tomekwawa33 (pn-pt 8-19; sb i nd 8-15)! Na drzwiach wymalowane czcionką setką
                  Nie znaczy to, że przed 8 nie można zrobić zakupów, tak jak mi dziś się udałao; jednakże tylko dzięki dobrej woli pracowników, którzy już od 7 krzątają się w sklepie i na zapleczu.
                  Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                  Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                  Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                  Comment

                  • Jurandofil
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 976

                    Serdecznie polecam ten sklep.
                    Po pierwszej wizycie stwierdzam, że adres niniejszy należy zaliczyć do czołowych w Warszawie.
                    Wybór? Naprawdę nikt nie wyjdzie stąd z pustymi rękoma.
                    Mimo, że zakupu dokonywałem jeszcze grubo przed planowaną godziną otwarcia sklepu, pani obsługująca poświęciła mi bardzo dużo czasu, doradzała, objaśniała.
                    - Dobrze - powiedziała po wydrukowaniu paragonu - policzmy jeszcze liczbę piw na paragonie żeby pana nie oszukać - 33.
                    - A ja mam 34
                    - Ło. To już trudno. Nie doliczamy, prezent dla pana. Razem 103,10zł. Czyli stówkę poproszę.
                    - O! Dziękuję.
                    - Pierwszy klient!
                    ...a poza tym browar.biz...
                    Gratulacje za podejście do klienta. I zgrabne, wiele znaczące, choć nie wielkomajątkowe, promocje.
                    Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                    Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                    Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                    Comment

                    • petrus33
                      Gość
                      • 01-2008
                      • 888

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
                      Serdecznie polecam ten sklep.
                      Po pierwszej wizycie stwierdzam, że adres niniejszy należy zaliczyć do czołowych w Warszawie.
                      Wybór? Naprawdę nikt nie wyjdzie stąd z pustymi rękoma.
                      Mimo, że zakupu dokonywałem jeszcze grubo przed planowaną godziną otwarcia sklepu, pani obsługująca poświęciła mi bardzo dużo czasu, doradzała, objaśniała.
                      - Dobrze - powiedziała po wydrukowaniu paragonu - policzmy jeszcze liczbę piw na paragonie żeby pana nie oszukać - 33.
                      - A ja mam 34
                      - Ło. To już trudno. Nie doliczamy, prezent dla pana. Razem 103,10zł. Czyli stówkę poproszę.
                      - O! Dziękuję.
                      - Pierwszy klient!
                      ...a poza tym browar.biz...
                      Gratulacje za podejście do klienta. I zgrabne, wiele znaczące, choć nie wielkomajątkowe, promocje.
                      Pani Ewa, właścicielka sklepu jest wyjątkowo sympatyczną osobą, ale zapewniam Ciebie, że browar.biz nie ma w tym sklepie jakichkolwiek przywilejów. Możesz tego nie wiedzieć bo jesteś tam dopiero pierwszy raz. Co do godzin otwarcia, to zawsze było czynne od 7.00. Ale zostało to chyba zmienione na 8.00, tak mi się wydaje. Będę w sobotę to się zapytam.

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
                        - Dobrze - powiedziała po wydrukowaniu paragonu - policzmy jeszcze liczbę piw na paragonie żeby pana nie oszukać - 33.
                        - A ja mam 34
                        - Ło. To już trudno. Nie doliczamy, prezent dla pana. Razem 103,10zł. Czyli stówkę poproszę.
                        Lepiej takich rzeczy nie pisać, bo zaraz znajdą się tu tacy, którzy posłaliby tam kontrolerów z UKS

                        Mi też zdarzyło się tam dostać 2 darmowe piwa, ale wyszło to dopiero kilka dni później przy wpisywaniu danych do dziennika piwnego - za nic nie mogłem znaleźć na paragonie piwa, które spożywałem.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • Najtron
                          Junior
                          • 04-2008
                          • 56

                          Ponowię pytanie zadane już przez Pendragona:

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                          A ja zapytam o ten skup butelek co tam niby jest połączony z tytułowym sklepem.
                          Przyjmują wszystkie butelki wymienne, nie patrząc na etykiety? No i za jaka cenę je skupują? Może jednak lepiej spróbować oddać w sklepie?
                          Czy da radę oddać w sklepie ~60 butelek po najróżniejszych piwach (większość po piwach tam oferowanych)? W innym wątku znalazłem tylko informację, że w skupie przyjmują ŻGB.

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            Są dostępne 4 piwa z Zawiercia oraz przegląd 3 piw dla Dionizosa w Radomiu, czyli Awiatik, Bearnard z Kniei i Bearnard Porter
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • lisiewski
                              Senior
                              • 12-2009
                              • 459

                              Czy ktoś zna nr telefonu do tego sklepu? Piwo Maciejowe z datą "do dziś" tj. 11.10.2010 r. wg. przemiłej pani sprzedawczyni miało być "dobre" jeszcze przez kilka dni. Okazało się zwykłym kwasem . Chętnie poinformuję o tym ww. panią.

                              Comment

                              • Xarlith
                                Junior
                                • 06-2009
                                • 4

                                Nawet gdybyś kupił w terminie miałbyś to samo. Ja kupione z tą samą datą musiałem parę dni temu wylać. Piwo kupione także na Broniewskiego. W partiach 11.10 i 18.10 zdarzają się skwaśniałe sztuki dość często.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎