Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Van Pur, Tauber Premium Pilsener

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • giudice
    Gość
    • 07-2005
    • 231

    Van Pur, Tauber Premium Pilsener

    Z informacji zawartej na puszce wynika, iż Tauber jest obecnie rozlewany przez VAN PUR.
    Zaw. alk. 4.2 %.
  • wasia
    Junior
    • 01-2007
    • 9

    #2
    troche wodniste, smak mało wyraźny, produkcja dla sieci plus

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: złoty, ciut za bardzo wpadający w słomę [4.5]
      Piana: Udaje się ją uzyskać ale szybko znika do zera, głośno sycząc... [2]
      Zapach: Na początku bardzo wyraźny smrodek metaliczny; na szczęście wietrzeje i pozostaje dość przyjemny - chmielowy. [3.5]
      Smak: Jego jedyną wadą jest zbytnie rozwodnienie. Brak negatywnych smaczków! Gdyby nie niska zawartość ekstraktu (podejrzewam 8, góra 9%) byłby dość przyjemnym goryczkowatym lagerem! [3.5]
      Wysycenie: Na początku zbyt natarczywe, szczypiące. Gwałtownie się zmniejsza - trzeba pić szybko... [3]
      Opakowanie: Estetycznie w porządku. Konserwa, brak ekstraktu (w sumie to się nie dziwię, bo pewnie nie ma się czym chwalić ). Podany skład: woda, słód jęczmienny, chmiel... i nic więcej!
      http://www.browar.biz/kolekcjonerstwo.php?id=36253 [4]
      Uwagi: Sympatyczne piwko ale na wieeelkie upały. Gdy kupowałem byłem przekonany, że wyleję do zlewu, ale okazało się jak najbardziej wypijalne. Warte swej ceny (1,29zł!!), chociaż arcydzieło sztuki browarniczej to to nie jest...

      Moja ocena: [3.4]
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • Manieklbl
        Senior
        • 10-2007
        • 100

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasny, lekko bursztynowy [4]
        Piana: Bardzo słaba,szybko opada [3]
        Zapach: Troche nijaki, ale żadnych negatywów, wyczuwalny piwny zapach chmielu [3.5]
        Smak: Piwko lekkie, za bardzo rozwodnione, jednak nie posiada żadnych negatywnych posmaków,dobrze do gaszenia pragnienia. Nie wyczuwalna goryczka przez co wielu moich kolegów określa Taubera mianem "sików" ,ja osobiście wole takie rozwodnione piwka od silnych, hamskich goryczek więc wystawiam solidne 3,5. [3.5]
        Wysycenie: Przeciętne, dość szybko ucieka. [3]
        Opakowanie: Bardzo ładna puszka, brak podanego estraktu. [4]
        Uwagi: Produkt wyprodukowany dla sieci sklepów Plus. CENA 99gr!! w Lubelskim Plusie, jednak jest to promocja, zwykła cena 1.30 Solidne marketowe piwko, jedno z moich ulubionych sieciowych.

        Moja ocena: [3.475]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎