Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik piwowara nie mylić z dziennikiem piwnym - aplikacja

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Plesniak
    Member
    • 07-2007
    • 38

    Dziennik piwowara nie mylić z dziennikiem piwnym - aplikacja

    Pewnie większość z Was prowadzi dziennik piwowara (Ja mam taki z browamatora) Niestety nie zawsze to się sprawdza - w szczególności kiedy wyleje się na dziennik młode piwo z menzurki Czy sa jakieś aplikacje na kompa pozwalające dokumentować działania związane z powstawaniem piwa? Jeśli nie ma to czy byłoby zainteresowanie czymś takim (miałoby to pewne plusy, np. automatyczne wyliczanie mocy alkoholu czy tez przeliczanie BLG na procenty, możliwość wstawienia etykiety itpp). Jesli nie ma to dziabnę sobie coś takiego w accesie, ale wolałbym uniknąć tego Oczywiście jak coś takiego zrobię to udostępnię
    Last edited by Plesniak; 18-07-2007, 08:48.
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #2
    Na piweczko.org jest coś na kształt dziennika piwowarskiego. Sam jeszcze nie sprawdzałem, ale gdzieś chyba na TastyBrew też coś podobnego widziałem.
    Last edited by e-prezes; 18-07-2007, 08:57.

    Comment

    • mjp
      † 1963-2021 Piwosz i fajczarz w raju
      • 02-2004
      • 954

      #3
      Są jeszcze bardzo dobre programy Promash i BeerSmith. Mają dwie wady. Są po angielsku i nie są darmowe. Natomiast możliwości, które oferują są naprawdę godne uwagi.
      Maciek
      Szukam przytulnego kącika do palenia fajki... ;-)

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        #4
        W ProMash'u rzeczywiście to było zrobione jak trzeba. Jednak istotnie nie jest darmowy

        Comment

        • lisiewski
          Senior
          • 12-2009
          • 459

          #5
          Jakieś istotne zmiany w tej materii nastąpiły w ciągu ostatnich 3 lat?

          Comment

          • Gabe
            Senior
            • 03-2010
            • 405

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lisiewski Wyświetlenie odpowiedzi
            Jakieś istotne zmiany w tej materii nastąpiły w ciągu ostatnich 3 lat?
            Jest darmowy Qbrew, bardzo prosty i podstawowy, ale na moje potrzeby wystarcza

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎