Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

więcej browarów w Czechach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    U mnie strona jest ok.I też mam 3.6.3
    Last edited by kiszot; 11-05-2010, 13:24.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23793

      Chłopaki, ale to nie są porady webmasterskie tylko temat o browarach w Czechach
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • cinek2
        Junior
        • 12-2009
        • 15

        Svatovaclavsky pivovar ponownie otwarty

        Nowy adres: Marianska 4. Więcej na Pivni Info.

        Comment

        • docent
          Senior
          • 10-2002
          • 5205

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cinek2 Wyświetlenie odpowiedzi
          Nowy adres: Marianska 4. Więcej na Pivni Info.
          I nie tylko na pivni.info. Bastion pisał o tym już w temacie tego lokalu dwa dni temu.
          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

          Comment

          • docent
            Senior
            • 10-2002
            • 5205

            Pivniobzor sypnął dobrymi wiadomościami. A więc tak: piwo z minibrowaru Sedlec-Prčice już dojrzewa i będzie do spróbowania w piwowarskiej restauracji pod koniec czerwca. Również w tym terminie serwowane będzie własne piwo minibrowaru Štiřín.

            Kolejne miejsca w których zostaną otwarte minibrowary to: Rožnov pod Radhoštěm (http://www.roznovskepivnilazne.cz), Ústí nad labem (ul. Klášterna), Žatec (http://www.chchp.cz), hotel w Letech u Dobřichovic, Litomyšl (http://www.veselka.lit.cz), Dašice (w starym browarze), Jeseník, Krásna Studánka k/Liberca, Syrovín (http://www.syrovar.cz).

            W Pradze piwo z minibrowaru U dvou koček będzie dostępne za mniej więcej tydzień, natomiast w Jihoměstskim pivovarze w ubiegłą środę i czwartek odbyło się warzenie pierwszej warki (jasna 12-tka).
            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              Nonono... na ten rok zapowiada się więc start jeszcze 12 browarków, z czego 6 to takie, o których wcześniej mało kto wiedział.
              Mapa Czech została zatem zaktualizowana o te 6 nowych planowanych, a w stosunku do 6 pozostałych dodano informację o starcie w 2010r., bo rozumiem, że tak właśnie będzie. Na koniec roku w Czechach może być już 140 browarów...
              Last edited by Pendragon; 02-06-2010, 22:34.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • kishar
                Senior
                • 10-2003
                • 1691

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                I już jest 121, a 71 w kategorii mini - browarek na południowo-wschodnich przedmieściach (dosłownie, tuż obok jest granica miasta) Pragi.
                Třebonický rukodělný pivovárek mieści się jak sama nazwa wskazuje w Trzebonicach na ulicy K Řeporyjím 4. J.
                Co do Třebonickego rukodělnego browaru to jeszcze nie działa, będąc w ostatnim tygodniu maja w Pradze, postanowiłem go odwiedzić ale niestety nie ma po nim śladu nawet najmniejszego szyldu, pod podanym adresem działa coś jakby ośrodek jeździecki, a że nikt się nie kręcił nie udało się uzyskać żadnych informacji.

                Comment

                • bastion
                  PremiumUżytkownik
                  • 10-2006
                  • 1117

                  Działa jak najbardziej. Mały reportaż z wizyty na pivni.info: http://pivni.info/minipivovary/728-r...vni-krase.html
                  Ten browarek faktycznie znajduje się w obiektach dawnej stajni, czy coś w tym stylu. Na miejscu mają knajpke wewnątrz całą wytapetowaną starymi etykietkami.
                  Piwo zazwyczaj jest w jednym rodzaju + jakieś z innego browaru. (ostatnio z Rakovnika) Zjeść tam można co najwyżej utopenca albo nakladany Hermelin. To bardziej klub dla kumpli niż knajpa z prawdziwego zdarzenia.
                  Czynne codziennie ale w godz. 18.30- 22.00 co mogło być przyczyną że nikogo tam nie Zastałeś. Goście pracują w Pradze, i po pracy sie spotykają.

                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    • 08-2003
                    • 10738

                    Lokalizacja browaru w Jeseniku wypada na środku boiska ?
                    Wiadomo kiedy otwarcie ?
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                      Lokalizacja browaru w Jeseniku wypada na środku boiska ?
                      Wiadomo kiedy otwarcie ?
                      Browary planowane - póki ich adres nie jest znany, to zlokalizowane są gdzie bądź.

                      Jeśli ktoś ma wiedzę o dokładnej lokalizacji, niech da znać - przeniosę znacznik we wskazane miejsce.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • docent
                        Senior
                        • 10-2002
                        • 5205

                        Rožnov pod Radhoštěm już ma własne piwo, a podają je w kamionkowych kufelkach. Zdjęcia dostępne w galerii na pivovary.info.
                        Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                        Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                        Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                        Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                        Comment

                        • bastion
                          PremiumUżytkownik
                          • 10-2006
                          • 1117

                          Jak wysyp, to wysyp. Następny nowy w Štiřínie w bliskiej okolicy Velkych Popovic.
                          http://pivni.info/blok/6563-magnat-ze-stirina.html (strona nie jest pusta! post na samym dole )

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13949

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bastion Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jak wysyp, to wysyp. Następny nowy w Štiřínie w bliskiej okolicy Velkych Popovic.
                            http://pivni.info/blok/6563-magnat-ze-stirina.html (strona nie jest pusta! post na samym dole )
                            Ha, czyli nie tylko ja mam problem z tą stroną. Niedawno go tutaj zgłaszałem w celu sprawdzenia i wyszło, że to tylko u mnie tak głupio działa

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13949

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                              Rožnov pod Radhoštěm już ma własne piwo, a podają je w kamionkowych kufelkach.
                              Te kamionki to pewnie tylko na otwarcie i w łaźniach są używane. Browar nie ma swojej restauracji czy nawet pivnicy, a wiec piwo jest / ma być dostępne gdzieś na mieście.

                              Uaktualniłem mapę do 132 browarów, w tej liczbie jest "U dvou koček" bo wg. zapowiedzi piwo powinno być już dostępne od dawna, chociaż lokal nawet nie zająknął się na ten temat na swojej stronie.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • danhaj
                                Senior
                                • 04-2010
                                • 619

                                W Operze 10.10 wyświetla się poprawnie.
                                A co do browaru w Štiřínie to jak na początek duży wybór. Zaczęli z rozmachem. Jak ktoś ma problem z otwarciem tamtej strony to pod tym linkiem znaleźć można ich asortyment:

                                Można odwiedzić przy okazji wizyty w Pradze - jakieś 30 km. Nocleg od 600,- Kč /os.
                                Wycieczki do czeskich browarów (z Krakowa)

                                www.czechforum.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎