Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciechan, Pszeniczne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mluk
    Senior
    • 01-2005
    • 778

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika annetka Wyświetlenie odpowiedzi
    "A.J. Consult" ul. Powst.Śląskich paw. 11 Warszawa
    "Donat" ul. Ebro 39 Warszawa
    "Studio Image" ul. Karabeli 2A Warszawa
    "Oaza" ul. Szobera 5 Warszawa
    Widzę, że na Bemowie pszeniczne zagłębie.
    "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

    Comment

    • annetka
      Senior
      • 03-2003
      • 120

      #32
      taka trasa akurat na ten dzień
      warszawa@ciechan.com.pljeśli masz jakieś uwagi ad produktów Ciechana, ich dytrybucj czy wizerunku zapraszam do korespondencji!!

      Comment

      • Maidenowiec
        Senior
        • 07-2004
        • 2287

        #33
        Szkoda, że nie mam czasu ani chęci tam jechać
        Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

        Thou shallt not spilleth thy beer!

        Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

        Comment

        • Stasiek
          Senior
          • 02-2007
          • 608

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika annetka Wyświetlenie odpowiedzi
          Obiecana lista sklepów z Warszawy, które wczoraj wzięły Pszeniczne:
          [...]
          A "Piotr i Paweł" zaspał?

          Comment

          • piotry
            Oj tam, oj tam !
            • 08-2005
            • 761

            #35
            A czy we Wrocławiu także będzie dostępne ??

            Z góry dzięki za info

            Pozdrawiam
            piotr

            Comment

            • Kamień
              Senior
              • 07-2007
              • 361

              #36
              Dziś w Łodzi, w Zofmarze, jeszcze nie ma

              Comment

              • annetka
                Senior
                • 03-2003
                • 120

                #37
                Piotr i Paweł który? Tzn w żadnym nie było jeszcze naszej dostawy z Pszenicznym ale to pewnie kwestia czasu.
                O Wrocławiu nic nie wiem, ale trwają prace nad naszym sklepem internetowym, będzie można sobie zamówić prosto do domu czy też w inne ulubione do picia piwa warunki
                warszawa@ciechan.com.pljeśli masz jakieś uwagi ad produktów Ciechana, ich dytrybucj czy wizerunku zapraszam do korespondencji!!

                Comment

                • tfur
                  Senior
                  • 05-2006
                  • 1303

                  #38
                  ja się na razie nie napiję, bo w olsztynie to szukaj wiatru w polu, ale niedugo wrócę do stolicy i nowe piwo nabędę. tymczasem koledze od piwa, wiedząc, że będzie z pracy wracał, podałem kilka namiarów na sklepy z tych wyżej podanych i okazało się, że dostał smsa, właśnie gdy przejeżdżał koło placu grunwaldzkiego. natychmiast wysiadł i rzeczone piwo kupił, po czym spożył w pobliskiej zieleni. oto potęga internetu!
                  veni, emi, bibi

                  Comment

                  • docent
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 5205

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tfur Wyświetlenie odpowiedzi
                    natychmiast wysiadł i rzeczone piwo kupił, po czym spożył w pobliskiej zieleni.
                    determinacja godna podziwu
                    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                    Comment

                    • Stasiek
                      Senior
                      • 02-2007
                      • 608

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika annetka Wyświetlenie odpowiedzi
                      Piotr i Paweł który?
                      Mi konkretnie chodziło o warszawski, ale szczerze mówiąc myślałem, że zamawiają globalnie jako sieć.
                      Ale spoko... mogę dziś wracać z pracy przez Bemowo.

                      Comment

                      • annetka
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 120

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                        determinacja godna podziwu
                        prawda, prawda

                        Piotry i Pawły w Warszawie są 3 (BlueCity, Targówek i Janki) i do każdego z osobna trzeba dowieść towar
                        warszawa@ciechan.com.pljeśli masz jakieś uwagi ad produktów Ciechana, ich dytrybucj czy wizerunku zapraszam do korespondencji!!

                        Comment

                        • zAjkA
                          Senior
                          • 12-2004
                          • 1089

                          #42
                          Zakupione na Żeromskiego w cenie 4,20 + 0,35gr kaucji. Osobiście przyznam że po jednej wypitej butelce na pewno szybko nie kupie tego piwa ponownie. W tej cenie wolę Fratra bądź Faustusa gdzie znajdę prawdziwy pszeniczny smak. W Ciechanie tego brakuje. Piwo smakuje jak zwykły Ciechan Wyborny oczywiście niepasteryzowany z odrobine zmienionym posmakiem. Brak równiez typowych akcentów bananowo goździkowych. Wogóle nie czuć drożdży. Plusem jest że brobwar zdecydował się na wypuszczenie pszenicznego. Mam nadzieję że receptura z czasem będzie udoskonalana co na pewno przełoży się na smak. Sądzę że pszenica z Ciechanowa nie spotka się z takim entuzjazmem piwoszy jak miało to miejsce w przypadku filtrowanej Reginy.
                          Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                          Comment

                          • piotrrat
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 730

                            #43
                            Piłem wiele piw pszenicznych bo bardzo je lubie ale po wypiciu Ciechana niestety stawiam go na ostatnim miejscu. Podobny zupełnie do niczego .
                            Oczywiście chwała browarowi za próby uwarzenia pszenicy (a zrobić dobrą nie jest łatwo) i myślę że kolejne będą bardziej udane.

                            Comment

                            • p12
                              Junior
                              • 05-2007
                              • 3

                              #44
                              zAjkA gdzie w Wrszawie mozna dostac Faustusa? Rozlewają go jeszcze w ogóle?
                              taki mały off top mam nadzieje ze nie dostane juz na wstepie bana

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23799

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika p12 Wyświetlenie odpowiedzi
                                zAjkA gdzie w Wrszawie mozna dostac Faustusa? Rozlewają go jeszcze w ogóle?
                                taki mały off top mam nadzieje ze nie dostane juz na wstepie bana
                                pewnie że dostaniesz , takie pytania proszę kierować do działu Piwo-Gdzie.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎