Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Zielona Góra, pl. Pocztowy 9, Minibrowar Haust

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #46
    A gdzie się podziały wpisy z początków istnienia Hausta, tj. z lat 2005-2007 ?

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      #47
      Byłem w zlotowy piątek. Piwowar właśnie warzył Robust Portera
      Ox Bile kończy leżakowanie i myślę, że będzie gotowy na Octoberfest, w Hauście, który odbędzie się w dniach 4-6.10.1013. Piwo ma być lane, taniej, niż zwykle
      Przybywajcie
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • concerto
        Senior
        • 09-2003
        • 859

        #48
        Rok temu rzuciło dyniowymi, teraz widać moda na RISy. Nuda
        "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

        Comment

        • telek
          PremiumUżytkownik
          • 05-2011
          • 530

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          Od niedawna w poniedziałki browar jest zamknięty.
          Szkoda że nie wiedziałem i odbiłem się od drzwi

          Comment

          • KobiNalewka
            Senior
            • 05-2012
            • 286

            #50
            Ktoś wybiera się na Oktoberfest do Hausta w najbliższy weekend? Nie ukrywam, że wyjątkowo nie mam z kim się tam wybrać/spotkać, a cierpliwości na bycie z samym sobą starcza mi ledwie na jedno piwo, a chętnie skosztowałbym z trzy

            Rok temu były promocje cenowe, jakieś specjalne menu, oraz konkurs lub konkursy (nie wiem czy było ich więcej, ale na jeden się załapałem i wygrałem Pilsa )

            No i niech kelnerki w tym roku założą odpowiednie stroje

            Comment

            • docent
              Senior
              • 10-2002
              • 5205

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
              a cierpliwości na bycie z samym sobą starcza mi ledwie na jedno piwo, a chętnie skosztowałbym z trzy
              Tekst dnia
              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

              Comment

              • noga_butelki
                Junior
                • 09-2013
                • 1

                #52
                No niestety jak obsługa zobaczy, że klient jest po kilku piwach, to lubi się mylić przy wydawaniu reszty (mimo otrzymania napiwku).wq... mnie takie cwaniactwo. Lokal niby na poziomie, a tu takie zagrania :/
                Last edited by ART; 02-03-2016, 08:51. Powód: usunięto niepoprawny politycznie wtręt

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #53
                  Odwiedzony w sobotę 20.08
                  Wystrój na parterze barowy, całe ściany w podstawkach i etykietach.
                  Z kuchni naprawdę warto zjeść dwie zupy jakie mają w menu czyli gulaszowa i cebulowa, są naprawdę smaczne. Pozostałe pozycje to raczej przegryzki, zagryzki, dopychacze do piwa, podawane z ketchupem czy sosami rodem z barów wietnamskich.

                  Obsługa miła, pomocna, zachęcająca.
                  Dostępne na kranach było 5 piw: Citra, Pszeniczne, Pils, Belgian Blond Ale, piątego już nie pamiętam, może dlatego, że żadne z nich nie było warte zapamiętania, a pszenica w ogóle w niczym nie przypominała pszenicy. Belgijskie nawet nie dopite, za mocno alkoholowo-likierowate.
                  Podawane w szkłach "no name", firmowe szkło do sprzedaży po 20 zł za szklankę.

                  W sobotę po 20-ej, można powiedzieć - pustki, może oprócz nas z 10-12 osób w środku i na malutkim ogródku, to wszystko.

                  Niczym nas ten przybytek nie zachwycił. Samo własne piwo to za mało.
                  Last edited by becik; 22-08-2016, 10:31.
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • CzlowiekJamnik
                    Junior
                    • 04-2017
                    • 19

                    #54
                    W sobotę się wybiorę na piwko i sprawdzę czy coś się zmieniło.

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      #55
                      Już się nie boisz?
                      Last edited by Pendragon; 18-04-2017, 15:38.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • CzlowiekJamnik
                        Junior
                        • 04-2017
                        • 19

                        #56
                        Boję się, ale trzeba spróbować. Mam nadzieję, że nie będą robili problemu z etykietami.

                        Comment

                        • kishar
                          Senior
                          • 10-2003
                          • 1691

                          #57
                          A czego można się bać w pójściu na piwo ?

                          Comment

                          • CzlowiekJamnik
                            Junior
                            • 04-2017
                            • 19

                            #58
                            Można się bać tego, że pojdziesz spróbować kiepskiego piwa albo napotkać przerostu formy nad treścią itp.

                            Comment

                            • kishar
                              Senior
                              • 10-2003
                              • 1691

                              #59
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika CzlowiekJamnik Wyświetlenie odpowiedzi
                              Można się bać tego, że pojdziesz spróbować kiepskiego piwa albo napotkać przerostu formy nad treścią itp.
                              No bez przesady to aż tak nie boli..przy takim podejściu to nigdy nic nowego nie spróbujesz.

                              Comment

                              • CzlowiekJamnik
                                Junior
                                • 04-2017
                                • 19

                                #60
                                Spróbuję. Chyba od ponad roku nie wypilem takiego samego piwa

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎