Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Zielona Góra, pl. Pocztowy 9, Minibrowar Haust

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika CzlowiekJamnik Wyświetlenie odpowiedzi
    Boję się, ale trzeba spróbować. Mam nadzieję, że nie będą robili problemu z etykietami.
    Etykiety sprzedają
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • CzlowiekJamnik
      Junior
      • 04-2017
      • 19

      #62
      Trzeba było tak od razu.

      Comment

      • CzlowiekJamnik
        Junior
        • 04-2017
        • 19

        #63
        No i byłem. Pomyślałem sobie, że wybiorę się za dnia, bo wtedy bez ścisku it. Miałem rację, bo byłem sam. Chciałem wziąć 3 butelki, aby spróbować wieczorem w spokoju przy jakimś fajnym filmie. Kupiłem tylko jedną butelkę, bo... terminal się rozladowal i nie mogłem zapłacić kartą. Bankomat daleko i okropna pogoda itd. Kupiłem pilsa zielonogórskiego. Wieczorem spróbuję.
        Szkoda, że nikomu nie zależało (prócz mnie) na tym, abym wyszedł z kilkoma butelkami piwa.

        Ps. Kelnerka ładna

        Comment

        • grodek
          Senior
          • 06-2015
          • 527

          #64
          Byłem w niedzielę z wizytą w Hauście. Na kranach mieli 4 piwa: Pilsa Zielonogórskiego, pszeniczne, Ox Bile (double IPA) oraz Victorię (Oatmeal IPA) i to samo w butelkach. Na wynos wziąłem po jednej butelce z każdego. Ceny od 9 do 13 zł.
          Jako że musiałem jechać autem, to na miejscu spróbowałem od żony tylko po łyku pilsa i pszenicznego. Pils całkiem dobry, z chęcią do powtórki, natomiast pszenica taka sobie.
          Jedzenie przeciętne, były rozbieżności między tym co napisane było w karcie, a daniem które otrzymaliśmy.
          Ogólnie lokal nie zachwycił mnie. Można tam wpaść na piwo będąc w okolicy przejazdem, ale jechać specjalnie z daleka to moim zdaniem nie warto.
          604 piw (Polska: 366, Czechy: 93, Belgia: 71, pozostałe: 74). Razem 216 browarów z 19 krajów.

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            #65
            Browar na sprzedaż.
            Jeszcze otwarty, ale ostatnie piwo uwarzono w nim w grudniu 2017r.
            Jeśli nie znajdzie się kupiec, to ubędzie nam 1 browar...

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • dyczkin
              Serce w kolorze blaugrana
              • 05-2011
              • 3657

              #66
              Trzeba będzie przejechać się ostatni raz.
              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

              Moje warzenie // Piwny Wojownik

              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

              Comment

              • KobiNalewka
                Senior
                • 05-2012
                • 286

                #67
                U...

                W sumie troszkę dziwiło mnie, że kilka dni temu na kranie zastałem jedynie 3 piwa, ale nie sądziłem, że to ostatnie trzy..

                Comment

                • anteks
                  maruda
                  • 08-2003
                  • 10738

                  #68
                  Lokal czynny ma być do czerwca
                  Mniej książków więcej piwa

                  Comment

                  • dyczkin
                    Serce w kolorze blaugrana
                    • 05-2011
                    • 3657

                    #69
                    A jakie piwa na kranie? Nie wiem czy warto.
                    Last edited by dyczkin; 26-03-2018, 11:38.
                    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                    Moje warzenie // Piwny Wojownik

                    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      #70
                      Kupią kilka beczek z Witnicy i będzie co pić, może nawet portera. jak było na początku, tak i na końcu.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10738

                        #71
                        W sobotę na kranie były 4 piwa. W tankach było widać że to końcówki. W jednym tanku leżakuje jeszcze RIS
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • KobiNalewka
                          Senior
                          • 05-2012
                          • 286

                          #72
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                          A jakie piwa na kranie? Nie wiem czy warto.
                          Ja miałem do wyboru Red AIPE, Pilsa i Ciemne.

                          Comment

                          • dyczkin
                            Serce w kolorze blaugrana
                            • 05-2011
                            • 3657

                            #73
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                            W sobotę na kranie były 4 piwa. W tankach było widać że to końcówki. W jednym tanku leżakuje jeszcze RIS
                            To w takim razie poczekam na RISa.
                            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                            Moje warzenie // Piwny Wojownik

                            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                            Comment

                            • KobiNalewka
                              Senior
                              • 05-2012
                              • 286

                              #74
                              ÓSMY PROCES, Zielona Góra. 2015 osób lubi to · 1 osoba mówi o tym · 360 użytkowników tu było. Jesteśmy nowym rodzajem pubu. Czymś niespotykanym do tej pory na rynku zielonogórskim. Jesteśmy


                              Jakby co, to płakać za Haustem nie będziemy

                              Comment

                              • AndrewZG
                                Senior
                                • 08-2009
                                • 261

                                #75
                                No - ja jednak będę płakał jeżeli rzeczywiście browar w ZG skończy swoją działalność, i to rzewnymi łzami. Cały czas jednak mam nadzieję, że nowy właściciel zechce kontynuować piwowarskie tradycje Hausta, choćby pod zmienioną nazwą, ale jednak z własnym piwem.
                                Co do nowego multitapu to pozostaje mi liczyć tylko na to, że nie będzie tam nowoczesnego lokaliku z kolorowymi krzesełkami w stylu "artezanowym".

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎