Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2008.09.12-14 - VII Wielki Zlot Forumowiczów [Zawiercie!] - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    2008.09.12-14 - VII Wielki Zlot Forumowiczów [Zawiercie!] - ploty

    zakładam nowy temacik, by data - drugi weekend września 2008 zapadła Ci w pamięci. Pogadaj z szefem (lub sobą) i zarezerwuj sobie już teraz urlop

    Planowane miejsce to Zawiercie i odwiedziny w Browarze Na Jurze. Browar jeszcze nie wie o uknutym spisku, więc sprawa jest jak zwykle niepewna (jeszcze). A może i pojawią się inne SENSOWNE propozycje, więc można puścić wodze fantazji.

    Bo fantazja, bo fantazja, bo fantazja jest od tego...

    Tym razem organizatorem głównym nie mogę być ja i Maggyk, bo oszalejemy nie mogąc w pełni bawić się na Zlocie Z doświadczeń obecnych - na pewno zbieranie funduszy od ok. 100 osób na samej imprezie nie wchodzi w rachubę w przyszłości. Oczywiście w organizowaniu części spraw chętnie pomożemy, ale główne działania mam nadzieję że przejmą inni Forumowicze.

    liczę na deklarację e-prezesa
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    ... główne działania mam nadzieję że przejmą inni Forumowicze.

    liczę na deklarację e-prezesa
    deklaruję, że pomogę i nie będę zbytnio przeszkadzał

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      #3
      Ja z Łysą rezerwujemy miejsce w budynku murowanym!
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
        na pewno zbieranie funduszy od ok. 100 osób na samej imprezie nie wchodzi w rachubę w przyszłości.
        Rozwiązaniem jest oczywiście wpłata całości kwoty na konto przed Zlotem, tak jak rozmawialiśmy o tym na Zlocie Chyba jedyne sensowne rozwiązanie
        Myślę nawet, że warto założyć na okazję Zlotu osobne konto, np. w mBanku (bo za free), żeby się wpłaty nie kićkały z innymi wpływami.

        Mogę to wziąć na siebie, pod warunkiem, że Art będzie prowadził listę zlotowiczów, a ja tylko będę aktualizować mu dane na PW

        Ja oczywiście też chętnie pomogę, ale oczywiście bez inicjatywy osób mieszkających bliżej Zawiercia się nie uda - trzeba namierzyć jakiś fajny ośrodek, po Trzciance już byle gdzie spać nie będziemy

        Jeśli chodzi o browar, to myślę, że Admiństwo weźmie to na siebie?
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • strzelczyk76
          Senior
          • 11-2003
          • 823

          #5
          Może zlot wśród skałek - blisko Zawiercia są Podlesice - podobno bardzo ładne miejsce, super skały do wspinaczek... chciaż może lepiej nie

          mozliwy nocleg - Zajazd Jurajski
          i to może być zarówno luksusowo jak i agroturystycznie - do tego fajne wyposażenie ośrodka
          NORMALNOŚĆ



          Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

          Comment

          • piotry
            Oj tam, oj tam !
            • 08-2005
            • 761

            #6
            też na to miejsce patrzyłem - wydaje sie byc idealne - dzisiaj do nich zadzwonie dowiedziec się jakie by nam warunki dali

            pozdrawiam
            piotr

            Comment

            • JAQBA
              Senior
              • 08-2006
              • 1351

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
              Rozwiązaniem jest oczywiście wpłata całości kwoty na konto przed Zlotem, tak jak rozmawialiśmy o tym na Zlocie
              Ja jestem jak najbardziej za. Powodów jest kilka:
              - nie muszę szukać w każdej dziurze bankomatu lub jechać z dużą gotówką przy sobie.
              - nie robię "sztucznego" tłoku przy skarbniku jednocześnie nie wkurzam go,
              - daję czas na odprężenie i zabawę sobie i innym,
              - mam spokojne sumienie, że się na spokojnie rozliczyłam i nie wiszę żadnych pieniędzy,
              Przelew to nie taka straszna rzecz Wystarczy solidna kalkulacja i wszyscy będą zadowoleni. Kochani ułatwmy życie sobie i innym.
              Last edited by ART; 10-04-2008, 21:05. Powód: poprawiono cytowanie

              Comment

              • arzy
                Senior
                • 06-2002
                • 2814

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                (...)
                do zobaczenia na Zlocie numer 7 - choć tylko najprawdopodobniej w Zawierciu, ale za to na pewno 12-13-14 września 2008 (...)
                Czy data może ulec zmianie? Pytam bo chciałbym również odwiedzić Chmielaki, a jeszcze nie wiadomo kiedy się odbędą. No chyba, że ja nie wiem
                "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                Bractwo Piwne
                Skład Piwa
                Piszę poprawnie po polsku!

                Comment

                • piotry
                  Oj tam, oj tam !
                  • 08-2005
                  • 761

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arzy Wyświetlenie odpowiedzi
                  Czy data może ulec zmianie? Pytam bo chciałbym również odwiedzić Chmielaki, a jeszcze nie wiadomo kiedy się odbędą. No chyba, że ja nie wiem
                  podobno maja zrobic w 3-cim tygodniu września

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23782

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arzy Wyświetlenie odpowiedzi
                    Czy data może ulec zmianie? Pytam bo chciałbym również odwiedzić Chmielaki, a jeszcze nie wiadomo kiedy się odbędą. No chyba, że ja nie wiem
                    data raczej nie ulegnie zmianie, szczególnie że w jedną stronę będzie kolidowało z giełdą w Grodzisku a w drugą z Koźlakami, a jeśli się weźmie pod uwagę chęć przesunięcia terminu przez organizatorów Chmielaków to wyniknie z tego jeden wielki bajzel jeśli i my coś będziemy zmieniać.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      #11
                      Miejsce noclegowe wydaje się bardzo atrakcyjne, ale widzę jeden minus - dojazd. Jakoś tam trzeba dojechać - mam na myśli dojazd PKPowo-PKSowy. Jest coprawda kilkanaście kursów PKSu z Zawiercia, ale postulowałbym miejsce bliższe kolei. Akurat blisko przebiega linia CMK, ale chyab nikt nie bedzie zatrzymywał ekspresu Warszawa - Katowice w polu?

                      Zanim zapadła decyzja o tegorocznym zlocie i prowadzono dywagacje na temat zorganizowania go w okolicach Zawiercia, ktoś zaproponował ośrodek nad jeziorem Porajskim. Lokalizacja o tyle lepsza, bo linia kolejowa tuż tuż, a i przy okazji bliżej do GABa - może dałoby się wtedy tak zrobić, by zaopatrzyły nas te 2 browary?

                      No a już najlepsze miejsce to by było "U Stacha" (może za rok bedzie już ten hotel czynny)
                      Last edited by Pendragon; 28-09-2007, 14:32.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10836

                        #12
                        Karczma "U Stacha" odpada, po pierwsze nawet gdyby został otwarty w następnym sezonie letnim hotel przy karczmie to na pewno nie pomieści około 100 osób, a po drugie miejsce zlotu było zawsze w cichej a zarazem pięknej okolicy a samo miasto Zawiercie do takich nie można zliczyć.
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • iommi
                          Senior
                          • 07-2003
                          • 1522

                          #13
                          Polecam Morsko ( http://www.morsko.pl ). Blisko Zawiercia, przyjemne okoliczności przyrody, do wyboru domki Brda bądź hotel w dobrym standardzie.
                          Ilość miejsc też zadowalająca.
                          *****************************

                          Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                          *****************************

                          Comment

                          • abernacka
                            Senior
                            • 12-2003
                            • 10836

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                            (...)

                            Zanim zapadła decyzja o tegorocznym zlocie i prowadzono dywagacje na temat zorganizowania go w okolicach Zawiercia, ktoś zaproponował ośrodek nad jeziorem Porajskim. Lokalizacja o tyle lepsza, bo linia kolejowa tuż tuż, a i przy okazji bliżej do GABa - może dałoby się wtedy tak zrobić, by zaopatrzyły nas te 2 browary?
                            (...)
                            Pół roku temu proponowałem ten ośrodek (Ośrodek Wypoczynkowo - Szkoleniowy "Hutnicza Radość") i tym razem także będę obstawał przy nim. Strona ośrodka: http://www.put-vena.pl/poraj.html
                            Last edited by abernacka; 28-09-2007, 14:48.
                            Piwna turystyka według abernackiego

                            Comment

                            • arzy
                              Senior
                              • 06-2002
                              • 2814

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                              Pół roku temu proponowałem ten ośrodek (Ośrodek Wypoczynkowo - Szkoleniowy "Hutnicza Radość") i tym razem także będę obstawał przy nim. Strona ośrodka: http://www.put-vena.pl/poraj.html
                              do ośrodka jest dobre parę kilometrów od PKP

                              jeżeli zapadanie decyzja, że wybieramy http://www.put-vena.pl/poraj.html podejmuje się rozmów w celu organizacji miejsc noclegowych
                              Last edited by arzy; 28-09-2007, 16:37.
                              "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              Bractwo Piwne
                              Skład Piwa
                              Piszę poprawnie po polsku!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎