Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Oszukany na Allegro

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Andi
    Senior
    • 07-2001
    • 1915

    Oszukany na Allegro

    Nie wiem czy to miejsce na takie sprawy ale sprobuje.
    Bardzo chetnie sprzedaje i Kupowalem na Allegro ale niestety musze stwierdzic ze sie bardzo zawiodlem bo coraz wiecej tam Oszustow i Cwaniakow.
    Zakupilem kilka Zeczy tz Nowosci Kapsli Polskich i juz po raz kkorys nic nie otrzymalem.
    Nie chodui mi o tych 100 Zlotych ale o reguly iZasady.
    Moj post zamieszczam po rozmowie z kilkoma Kolekcjonerami w Polsce i wlasnie oni mi doradzili podanie do publicznej wiadomosci danych nieuczciwych Osobnikow a podobno juz sa oni znani z tych praktyk.
    Pisalem rowniez do Allegro ale bez skutku i Ci radza mi podac sprawe na Policje co w moich oczach jest Smieszne
    Podajac te wiadomosci na Browarze Biz uwazam ze To lepiej poskutkuje
    Na poczatek najbardziej mnie irytujace Postacie

    Dane kontaktowe Kontrahenta
    Sprzedający: Dingusiek101
    Adam K*********
    ***********
    32-825 Borzęcin
    małopolskie
    Polska
    dingus101@interia.pl
    661******

    Dane kontaktowe Kontrahenta
    Sprzedający: piwosz23air
    Sebastian T*****
    ********* **************
    32-800 Brzesko
    małopolskie
    Polska
    piwosz23air@interia.pl
    661******

    I w zasadzie musze powiedziec ze chyba te dwie osoby bardzo ze soba wspolpracuja bo otrzymywalem wiadomosci od jednego z nich piszacy w immieniu tego innego.

    A wiec kto zna tych Osobnikow niech sie wypowie albo podaje inne przyklady
    Last edited by ART; 11-11-2007, 10:12. Powód: usunięto dane osobowe na prośbę jednej z zainteresowanych osób
    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

    http://www.andreas-kronkorken.de
  • danio_145
    Senior
    • 02-2005
    • 723

    #2
    piwosz21air to już chyba 6 z koleji nick na allegro. Poprzednie były stopniowo usuwane właśnie ze względu na oszustwa. Występował napewno jako sebus21air oraz sebek21air.

    Comment

    • kishar
      Senior
      • 10-2003
      • 1691

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andi Wyświetlenie odpowiedzi
      Pisalem rowniez do Allegro ale bez skutku i Ci radza mi podac sprawe na Policje co w moich oczach jest Smieszne
      Uważam, że zdecydowanie powinneś to zgłosić na Policję, to jest najlepszy sposób na oszustów i skuteczny, wykrywalność tych przestępstw jest bardzo duża a i dowody są najczęściej mocne i nie wiem co jest śmiesznego w radzie udzielonej przez Allegro od ścigania jest policja a sadze że Allegro ze swojej strony też zareaguję.

      Comment

      • danio_145
        Senior
        • 02-2005
        • 723

        #4
        No i zapomniałem o jeszcze jednym. Z tego co słyszałem mama 21air'a pracuje w Can Packu w Brzesku. Stąd ma kapsle, na których robi przekręty. Idąc tym tropem łatwo byłoby go namierzyć.

        Comment

        • Andi
          Senior
          • 07-2001
          • 1915

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kishar Wyświetlenie odpowiedzi
          Uważam, że zdecydowanie powinneś to zgłosić na Policję, to jest najlepszy sposób na oszustów i skuteczny, wykrywalność tych przestępstw jest bardzo duża a i dowody są najczęściej mocne i nie wiem co jest śmiesznego w radzie udzielonej przez Allegro od ścigania jest policja a sadze że Allegro ze swojej strony też zareaguję.


          Zapomniales chyba o tym ze mieszkam poza Granicami Polski i Allegro o tym tez wie.
          Allegro nic nie zaraagowalo i mi nie pomogli w tych przypadkach a jedynie wysylaja Maile zeby im odpowiedziec czy jestem zadowolony z Obslugi Allegro
          Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

          http://www.andreas-kronkorken.de

          Comment

          • Andi
            Senior
            • 07-2001
            • 1915

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danio_145 Wyświetlenie odpowiedzi
            No i zapomniałem o jeszcze jednym. Z tego co słyszałem mama 21air'a pracuje w Can Packu w Brzesku. Stąd ma kapsle, na których robi przekręty. Idąc tym tropem łatwo byłoby go namierzyć.

            Moze w tym cos jest prawdy bo zwracalem sie w tej sprawie do Can Packu i mi nawet na moj E-Mail nie odpisali
            Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

            http://www.andreas-kronkorken.de

            Comment

            • kishar
              Senior
              • 10-2003
              • 1691

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andi Wyświetlenie odpowiedzi
              Zapomniales chyba o tym ze mieszkam poza Granicami Polski i Allegro o tym tez wie.
              Allegro nic nie zaraagowalo i mi nie pomogli w tych przypadkach a jedynie wysylaja Maile zeby im odpowiedziec czy jestem zadowolony z Obslugi Allegro
              Nie zapomniałem o tym, ale zawiadomić Policję możesz pisemnie (tak będzie najprościej), poprzez Polska ambasadę/konsulat lub też złożyć zawiadomienie do niemieckiej policji.

              Comment

              • kangurpl
                Senior
                • 03-2002
                • 2660

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danio_145 Wyświetlenie odpowiedzi
                No i zapomniałem o jeszcze jednym. Z tego co słyszałem mama 21air'a pracuje w Can Packu w Brzesku. Stąd ma kapsle, na których robi przekręty. Idąc tym tropem łatwo byłoby go namierzyć.
                A po co go namierzać?
                Jego dane Andi podał w pierwszym poście.
                Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                Comment

                • dzidek1960
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 1548

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andi Wyświetlenie odpowiedzi
                  Zwróćcie uwagę na numery tel. Wygląda to jak by zakupiono numery na kartę z jednej serii, a więc równocześnie. Nie zdziwiłbym się gdyby należały do jednej osoby.
                  Last edited by ART; 12-11-2007, 14:02. Powód: usunieto nr tel. na prośbę jedego z właścicieli
                  "Ma jednak kraj polski napój warzony
                  z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                  piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                  do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                  mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                  wybornym smakiem"
                  Jan Długosz, Historie Piwne
                  Moja strona www w początkowym okresie budowy

                  Comment

                  • mr-perez
                    † 1971-2008 Piwosz w Raju
                    • 09-2005
                    • 514

                    #10
                    Sebek23air, patryk23air, sebus23air, piwosz23air... to tylko niektóre z jego nicków na Allegro. Często blokowano mu konto. Kilku kapslarzy skarżyło się na tego typa, że ma problemy z wysyłką. Osobiście omijałem go szerokim łukiem i nigdy nie połasiłem się na jego kapsle. Oszustów trzeba eliminować, Andi nie odpuszczaj.

                    Tu jest temat o tym cwanym gapie
                    RTS WIDZEW
                    www.kapsle.piwko.pl

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      #11
                      Kompletnie nie kumam, dlaczego gość w każdej ksywce umieszcza 23air. Oszust z ambicjami, lubi dawać autografy?

                      Comment

                      • mr-perez
                        † 1971-2008 Piwosz w Raju
                        • 09-2005
                        • 514

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                        Kompletnie nie kumam, dlaczego gość w każdej ksywce umieszcza 23air. Oszust z ambicjami, lubi dawać autografy?
                        Może z założenia nie chciał oszukiwać, tylko jakoś tak wyszło . Poza tym, jak mu blokowali konto i zmieniał nick to dzięki charakterystycznej końcówce "23air" można było łatwo trafić do ulubionego i sprawdzonego sprzedawcy z dobrym towarem. Sporo tego chłopak pogonił, to się później pogubił z wysyłkami. Tak sobie myślę .
                        RTS WIDZEW
                        www.kapsle.piwko.pl

                        Comment

                        • Latarnik
                          Premium Lamplighter
                          • 06-2004
                          • 4996

                          #13
                          Ta sprawa ma jeszcze jeden aspekt.
                          Otóż ten ktoś sprzedaje kapsle, które jego mamusia wynosi z fabryki (kradnie).
                          Wszyscy od dawna o tym wiedzieli i mimo to kupowali kradziony towar.
                          Pozostawię to bez komentarza.
                          5400 kapsli z wypitych piw
                          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                          Comment

                          • Andi
                            Senior
                            • 07-2001
                            • 1915

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ta sprawa ma jeszcze jeden aspekt.
                            Otóż ten ktoś sprzedaje kapsle, które jego mamusia wynosi z fabryki (kradnie).
                            Wszyscy od dawna o tym wiedzieli i mimo to kupowali kradziony towar.
                            Pozostawię to bez komentarza.
                            Ja tego nie wiedzialem a czy kradnie czy tez nie to inna sprawa.
                            Znam wielu sprzedawcow na Ebay ktorzy maja dostep do Fabryk Kapsli i po prostru je sprzedaja i nikt im nie zarzuca ze cos Kradna.
                            Otrzymanie z Fabryki Kapslidla Kolekcjonera jest prawie nierealne a niektore fabryki same wystawiaja je na EBAY bo maja dosc odpisywania na kazdy Mail.
                            Sam myslalem ze tak wlasnie jest z Com Pack bo ostatnio bardzo duzo reklamowych Kapsli i nietylko pojawialo sie na EBAY i Allegro i wyslalem do nich E-Maila ze ich przedstawiciel albo pracownik nie wysyla Zakupionych i Zaplaconych Kapsli.
                            W E-Mailu do Con Pacu poruszylem kilka Spraw zwiazanych z Kapslami,Allegro,Nieuczciwymi Sprzedawcami itd itp ale nawet nie otrzymalem potwierdzenia odbioru Poczty i pomimo ze minely juz 2.3 Miesiece jest Cisza od Can-Pack
                            Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                            http://www.andreas-kronkorken.de

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎