Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konstancin, Mazowieckie Specjal

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Konstancin, Mazowieckie Specjal

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Kolor budzi sympatię, złotobursztynowy, sugerujący nawet wyższy "woltaż". [4]
    Piana: Gęsta, drobna, powoli znika, zostawiając niezbyt ładną plamę na powierzchni. [3.5]
    Zapach: Czuję zrównoważone nuty słodu i chmielu, z lekką przewagą chmielu. Mnie to właśnie odpowiada. [4.5]
    Smak: Dziwne, wyczuwam "moc", mimo, iż to jedynie 6,2% . Smak zdominowany przyjemną goryczką, jest jeszcze ślad "czegoś" (ale czego?...). [3.5]
    Wysycenie: Dla mnie trochę za małe, ale pewnie większości konsumentów to odpowiada. [4]
    Opakowanie: Bączek, goły kapsel. Nie ma info o ekstrakcie. Etykieta i kontra mogą być, podobnie jak pozostałe piwa z tej linii. Do mnie to przemawia, grafiką piwo niczego nie próbuje udawać. [4]
    Uwagi: Jak już pisałem wcześniej, mam sentyment do produkcji z Konstancina. Piwo ma dla mnie urok, będę do niego wracał.
    Tak sobie wyobrażam "warszawską charakterność". Ja jestem elementem napływowym, ale mam żonę "syrenkę"... Wiem, co piszę... .

    Moja ocena: [3.925]

    Comment

    • tfur
      Senior
      • 05-2006
      • 1303

      #3
      ja swoje pozytywne uczucia do tego piwa już przelałem na ekran przy okazji tegoż jeszcze pod poprzednim szyldem. właściwie nic się nie zmieniło, oprócz tego, że nastąpiła drastyczna podwyżka i teraz bączek nie kosztuje już 1,20 zł ale horrendalne 1,40. koniec świata!
      veni, emi, bibi

      Comment

      • tfur
        Senior
        • 05-2006
        • 1303

        #4
        ktoś powie, że to nie miejsce (czytaj: wątek) na takie wynurzenia, ale tak, przyznaję, przez ostatnie dwa tygodnie piwo mazowieckie nie smakowało mi tak, jak przedtem, ba, chwilami nie smakowało mi wcale i nie wiedziałem już, co począć. wszystko skutkiem świątecznego zatrucia, wcale nie alkoholowego, po którym, ku mojemu przerażeniu, smak na piwo straciłem, co wielkim niepokojem na przyszłość mnie napawało. ale dziś wieczorej, nareszcie, spojrzałem na butelkę mazowieckiego i pomyślałem - już pora. a potem, jak dawniej, nastąpiły przyjemne wrażenia, tzw. organoleptyczne, związane z konsumpcją. mazowieckie wciąż bardzo dobre, to ja nie byłem godzien. zdrowie!
        veni, emi, bibi

        Comment

        • szefunio
          Senior
          • 01-2007
          • 481

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tfur Wyświetlenie odpowiedzi
          ktoś powie, że to nie miejsce (czytaj: wątek) na takie wynurzenia, ale tak, przyznaję, przez ostatnie dwa tygodnie piwo mazowieckie nie smakowało mi tak, jak przedtem, ba, chwilami nie smakowało mi wcale i nie wiedziałem już, co począć. wszystko skutkiem świątecznego zatrucia, wcale nie alkoholowego, po którym, ku mojemu przerażeniu, smak na piwo straciłem, co wielkim niepokojem na przyszłość mnie napawało. ale dziś wieczorej, nareszcie, spojrzałem na butelkę mazowieckiego i pomyślałem - już pora. a potem, jak dawniej, nastąpiły przyjemne wrażenia, tzw. organoleptyczne, związane z konsumpcją. mazowieckie wciąż bardzo dobre, to ja nie byłem godzien. zdrowie!
          No to mnie uspokoiłeś.
          Robię to co lubię - produkuję piwo.

          Comment

          • PanKrecik
            Member
            • 09-2007
            • 57

            #6
            Napiszcie prosze gdzie na terenie Warszawy mozna kupic to piwo? czy inne produkty Konstancina? moga byc sklepy lub puby.
            Nigdy go jeszcze nie spotkałem

            Comment

            • tfur
              Senior
              • 05-2006
              • 1303

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PanKrecik Wyświetlenie odpowiedzi
              Napiszcie prosze gdzie na terenie Warszawy mozna kupic to piwo? czy inne produkty Konstancina? moga byc sklepy lub puby.
              Nigdy go jeszcze nie spotkałem
              poszukaj na forum -> dział sklepy -> woj. mazowieckie (warszawa czy co tam) -> i: wyszukaj w temacie: mazowieckie. samo wyjdzie. ja kupuję na zwycięzców. cześć
              veni, emi, bibi

              Comment

              • tfur
                Senior
                • 05-2006
                • 1303

                #8
                wczoraj kupiłem mazowieckie z nową etykietą, moim zdaniem, o wiele ładniejszą. niestety, nie mam zdjęcia. a samo piwo trzyma klasę...
                veni, emi, bibi

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎