Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Rydygiera / Brodatego, Drink Hala

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • JAckson
    Senior
    • 05-2004
    • 6122

    Byłem dzisiaj po długiej przerwie, bo wreszcie miałem po drodze.

    Zestaw piw bardzo mi się podobał. Tym bardziej, że jest odmienny od tego w Browarku - i o to chodzi Do obu sklepów warto się wybrać , bo w każdym trafi się coś odmiennego.

    Szczególną uwagę zwróciłem na dawno nie oglądane piwa z Grybowa i Raciborza.
    Piękny zestaw Jagiełło, w tym lipcowe.

    Zakupiłem także kilka niemieckich. Szkoda, że nie było zestawu piw oktoberfestowych (jedynie Lowenbrau).

    Można płacić kartą
    MM961
    4:-)

    Comment

    • unkel
      Senior
      • 08-2008
      • 244

      Czy Brackie może już wróciło? :>

      Comment

      • wrojtek
        PiwBiz
        • 11-2005
        • 377

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika unkel Wyświetlenie odpowiedzi
        Czy Brackie może już wróciło? :>
        Brackie powinno wjechać we środę po południu. Dam znać na forum jak tylko pojawi się na półce. pozdrawiam

        Comment

        • wrojtek
          PiwBiz
          • 11-2005
          • 377

          Wróciło Brackie, Urpiner 12 jasna i 11 ciemna, Sklepni i Leżak z CH, Racibor w dwóch kolorach( już chyba ostatni raz ), noteckie n/p
          Nowości:
          Kowal jasny,ciemny i miodowy w litrowych but. zw.
          Kłodawa: Lew Pils i Mocny, Relax, Zodiak, Mocne duże
          Lubelskie Pils i Mocne
          Lubusz

          P.S. Mam jedną butelkę porteru z Witnicy tzw. wieżę z przydatnością do spożycia do końca tego miesiąca, oddam w dobre ręce za 30 zł.
          Zapraszam

          Comment

          • wolkow22
            Junior
            • 05-2006
            • 7

            Holba

            Mam pytanie czy posiadacie Panstwo w swoim asortymencie wysmienite piwo czeskie HOLBA Premium.

            Comment

            • kopyr
              Senior
              • 06-2004
              • 9475

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wolkow22 Wyświetlenie odpowiedzi
              Mam pytanie czy posiadacie Panstwo w swoim asortymencie wysmienite piwo czeskie HOLBA Premium.
              Z tą wyśmienitością to bym nie przesadzał. Mają wiele bardziej wyśmienitych piw niż Holba, a czy samą Holbę, to już musi wrojtek się wypowiedzieć.
              blog.kopyra.com

              Comment

              • wrojtek
                PiwBiz
                • 11-2005
                • 377

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wolkow22 Wyświetlenie odpowiedzi
                Mam pytanie czy posiadacie Panstwo w swoim asortymencie wysmienite piwo czeskie HOLBA Premium.
                Obecnie Holby nie mamy w ofercie.

                Zapraszam za to na dzisiajsze nowości:
                - Augustiner i Hofbrau Oktoberfest
                - Porter Warmiński
                - Perła Extra Strong
                Wróciło Lipcowe i Twierdzowe.

                Comment

                • JAckson
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 6122

                  Bylem w sobotę i rzeczywiście sporo piwa jest do kupienia.

                  Porter Warmiński, Lipcowe, Janów Mocny....

                  I po raz kolejny spotkałem się z zupełnie bezproblemowym zwrotem butelek. Nikt nie przeprowadzał śledztwa w stylu 'dlaczego nie ma etykiety', 'a takich piw nie mamy', 'ta butelka nie jest czeska tylko polska" itp. Duzy plus Najlepszy sklep we Wrocławiu, jaki odwiedziłem, pod tym względem. Obsługa miła.
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • cambridgei
                    Senior
                    • 05-2009
                    • 124

                    Sklep wg mnie taki sobie a okolica, szczególnie w godzinach wieczorowych i nocnych ...:0
                    W poprzednim wcieleniu, z całą pewnością byłem piwowarem

                    Pozdrawiam
                    Piotr

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      A gdybym przywiózł np 100 butelek a kupił tylko 10 , czyli 90 oddał, to też nie byłoby problemu?

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • wrojtek
                        PiwBiz
                        • 11-2005
                        • 377

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                        A gdybym przywiózł np 100 butelek a kupił tylko 10 , czyli 90 oddał, to też nie byłoby problemu?
                        Jeżeli byłyby to butelki NRW albo steine to nie byłoby problemu. Z resztą jest trochę inaczej, wszystko zależy od 2 czynników:
                        1. ilość pustych skrzynek
                        2. miejsce na magazynie
                        Jeżeli mam taką możliwość to biorę butelki, jeżeli nie to odmawiam (cały czas mówię o sytuacji kiedy ktoś nie ma na nie paragonu, jeżeli ktoś ma paragon sprawa jest bezdyskusyjna)

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cambridgei Wyświetlenie odpowiedzi
                        Sklep wg mnie taki sobie a okolica, szczególnie w godzinach wieczorowych i nocnych ...:0
                        Jestem wdzięczny za wszystkie pozytywne jak i negatywne opinie, tej jednak nie rozumiem.
                        Co oznacza zwrot: "taki sobie"? Za mało asortymentu, zła obsługa...? Komentarz jest bezpłciowy i nie wnosi nic abym mógł ( w ramach możliwości ) to zmienić. Od razu mówię, że na okolicę nie mam wpływu.

                        Comment

                        • cambridgei
                          Senior
                          • 05-2009
                          • 124

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrojtek Wyświetlenie odpowiedzi
                          J
                          Jestem wdzięczny za wszystkie pozytywne jak i negatywne opinie, tej jednak nie rozumiem.
                          Co oznacza zwrot: "taki sobie"? Za mało asortymentu, zła obsługa...? Komentarz jest bezpłciowy i nie wnosi nic abym mógł ( w ramach możliwości ) to zmienić. Od razu mówię, że na okolicę nie mam wpływu.
                          Dobra wyrwałem się z tą opinią bo pierwsze wrażenie całokształtu było negatywne (koleś jakiś -z całą siatka butelek po piwie, widac było że mu się spieszyło prawie drugiemu nie dał w ryja tuż przed sklepem jak tam akurat byłem, nie wnikam). W samym sklepie czułem się troche skrępowany podczas przeglądania oferty, pan obsługujący (widocznie wziął mnie za intruza ) w ciągu 2 minut przeszedł za moimi plecami krokiem patrolowym z 15 razy ... myślał że chcę piwo zawinąć i uciec czy co ?? .
                          Oferta - nie zążyłem jej do końca "zgłębić" , zabrałem 2 piwa których nie piłem, zapłaciłem i wyszedłem czym prędzej.
                          W poprzednim wcieleniu, z całą pewnością byłem piwowarem

                          Pozdrawiam
                          Piotr

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cambridgei Wyświetlenie odpowiedzi
                            pan obsługujący (widocznie wziął mnie za intruza ) w ciągu 2 minut przeszedł za moimi plecami krokiem patrolowym z 15 razy ...
                            Też miałam coś takiego, ale mnie to bardzo rozśmieszyło, nie skrępowało

                            Jak sam zauważyłeś - okolica jest, jaka jest, to trzeba pilnować towaru
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13949

                              Mi, jako przybyszowi z dalekiej północy, brakuje na tym sklepie jakiegoś szyldu, że to jest właśnie Drink Hala. Gdy pierwszy raz tam zawitałem (w maju), to kręciłem się po okolicy "bo przecież ten sklep z wielką reklamą Tyskiego, to nie może być to" I dopiero jak wszedłem do środka i spojrzałem na półki, to wiedziałem, że jestem w dobrym miejscu.
                              Za drugim razem już wiedziałem bezbłędnie jak trafić.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • kopyr
                                Senior
                                • 06-2004
                                • 9475

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                                Mi, jako przybyszowi z dalekiej północy, brakuje na tym sklepie jakiegoś szyldu, że to jest właśnie Drink Hala. Gdy pierwszy raz tam zawitałem (w maju), to kręciłem się po okolicy "bo przecież ten sklep z wielką reklamą Tyskiego, to nie może być to" I dopiero jak wszedłem do środka i spojrzałem na półki, to wiedziałem, że jestem w dobrym miejscu.
                                Za drugim razem już wiedziałem bezbłędnie jak trafić.
                                Przecież na tej wielkiej reklamie Tyskiego napisano "Drink Hala Sp. z o.o.".
                                blog.kopyra.com

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎