Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Rydygiera / Brodatego, Drink Hala

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wolkow22 Wyświetlenie odpowiedzi
    Sklep dobrze zaopatrzony, tylko dlaczego co wizyta w tym punkcie to ceny wyższe, nie zawsze sa to podwyżki producenta , ostatnio np. perła chmielowa (2,30 zł).
    Jak za drogo, to w markecie masz 10 groszy taniej. Na pewno będzie ci się opłacało jechać za kilkoma butelkami. Tylko potem nie płacz, jak hipermarket zrezygnuje z Perły i nie będziesz miał gdzie jej kupić, bo sklep o którym piszesz i jemu podobne nie utrzyma się na rynku.
    Jeżeli jest dla Ciebie za drogo to nie kupuj, ale takie komentarze są co najmniej nieeleganckie. Gdyby to Perła była po 4zł, to mógłbyś tak napisać, ale jak 2,30zł to jest dla Ciebie drogo, to sam się ośmieszasz.
    blog.kopyra.com

    Comment

    • wolkow22
      Junior
      • 05-2006
      • 7

      #47
      Rydgiera

      Masz racje nie muszę kupowa w tym sklepie, najpierw podpucha u nas tanio, a później powoli podnosimy ceny.Nic to nie ma do utrzymania klientów ( nie żuli których tam nie brakuje).Jeszcze jedno dziś ( 11.05.) czynny sklep ,,piwny" i zrobione tam zakupy na Żeromskiego, czynny również Piwosz na Zawalnej, czyli można jak się chce.

      Comment

      • kopyr
        Senior
        • 06-2004
        • 9475

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wolkow22 Wyświetlenie odpowiedzi
        Masz racje nie muszę kupowa w tym sklepie, najpierw podpucha u nas tanio, a później powoli podnosimy ceny.Nic to nie ma do utrzymania klientów ( nie żuli których tam nie brakuje).Jeszcze jedno dziś ( 11.05.) czynny sklep ,,piwny" i zrobione tam zakupy na Żeromskiego, czynny również Piwosz na Zawalnej, czyli można jak się chce.
        Człowieku, nie jesteś sobie kupić piwa na zapas, na jeden wolny dzień raz na kilka tygodni? Tylko 12 dni w roku sklepy są bezwzględnie zamknięte. I jak kiedyś byłem przeciwny takim zakazom, tak teraz uważam, że są one bardzo słuszne, bo niestety jak się czegoś Polakom nie zakaże, to się nie nauczą. Presja jaką klienci wywierają na sklepy jest olbrzymia. Zrozum, że to też są ludzie, którzy chcieliby odpocząć. Już patologią jest handel w niedzielę, ale jak sklepy są zamknięte w 12 dni w roku, to się okazuje, że ciemny naród nie jest w stanie przewidzieć swoich potrzeb na 48 godzin. Musi kupować codziennie.

        Nie będę się wypowiadał na temat innych sklepów, ale żeby to było zgodnie z prawem to właściciel sam powinien stać za ladą. Podejrzewam, że wcale nie zawsze tak jest, ale ludzie liczą na fuksa. W każdym bądź razie uważam, ze przymuszanie do tego pracowników jest świństwem. Z kolei jeśli sam właściciel staje za ladą, bo liczy na zarobek, kiedy inne sklepy są zamknięte to widać, że chyba ma coś nie tak z hierarchią celów w swojej działalności.

        My kilka lat temu zamknęliśmy sklep w każdą niedzielę. I bardzo nam z tym dobrze.
        blog.kopyra.com

        Comment

        • wrojtek
          PiwBiz
          • 11-2005
          • 377

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wolkow22 Wyświetlenie odpowiedzi
          Masz racje nie muszę kupowa w tym sklepie, najpierw podpucha u nas tanio, a później powoli podnosimy ceny.Nic to nie ma do utrzymania klientów ( nie żuli których tam nie brakuje).Jeszcze jedno dziś ( 11.05.) czynny sklep ,,piwny" i zrobione tam zakupy na Żeromskiego, czynny również Piwosz na Zawalnej, czyli można jak się chce.
          Twoje zarzuty dotyczące podnoszenia cen przez sklep "ot tak sobie" są co najmniej śmieszne dlatego muszę stanowczo zaprotestować! Zaczynam się zastanawiać kto ustala ceny w tym sklepie ty czy ja...? Dla mnie przykładowa Perła mogłaby dalej kosztować 2 zł. ale wybacz nie będę dokładał do interesu. Piwo, które przyjeżdża od dostawców DROŻEJE i taki jest fakt, dlatego twoje oszczerstwa dotyczące jakichś podpuch cenowych są nie na miejscu.

          DRINK HALA jest sp. z o.o., w święta spółki tego typu mają zakaz handlu, czyli nie można nawet jak się chce!

          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10738

            #50
            będę jechał przez Wrocek za 3 tygodnie i obowiązkowo odwiedzę ten sklep (niezależnie od cen )
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            • Jarasty
              PremiumUżytkownik
              • 05-2007
              • 187

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrojtek Wyświetlenie odpowiedzi
              Twoje zarzuty dotyczące podnoszenia cen przez sklep "ot tak sobie" są co najmniej śmieszne dlatego muszę stanowczo zaprotestować! Zaczynam się zastanawiać kto ustala ceny w tym sklepie ty czy ja...? Dla mnie przykładowa Perła mogłaby dalej kosztować 2 zł. ale wybacz nie będę dokładał do interesu. Piwo, które przyjeżdża od dostawców DROŻEJE i taki jest fakt, dlatego twoje oszczerstwa dotyczące jakichś podpuch cenowych są nie na miejscu.

              DRINK HALA jest sp. z o.o., w święta spółki tego typu mają zakaz handlu, czyli nie można nawet jak się chce!
              Sam prowadzę sklep przy ulicy Szczęśliwej i 100% potwierdzam do mnie też
              Perła przyjechała ostatnio droższa i naprawdę nikt z nas nie podnosi cen wedle własnego uznania. Pozdrawiam serdecznie

              Comment

              • wrojtek
                PiwBiz
                • 11-2005
                • 377

                #52
                Pojawiło się trochę piwek z Witnicy:
                - Boss Porter na czele,
                - Boss Mocny
                - Sudeckie Mocne
                - Boss Beer
                Zapraszam

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9732

                  #53
                  W ramach krótkiego pobytu we Wrocławiu zajrzałem w piątek także do Drink-Hali.
                  Nabyłem chyba (?) komplet produkcji Raciborza: Racibora Pełnego, Racibora Premium, Mocne z Zamku, Bercika, Halne Hajduka i Bizona.
                  Do tego niepasteryzowany tercecik EDI'ego: Jasne Wschowskie Mocne, Ciemne i Swojskie Palone.
                  Było o wiele więcej, ale skoncentrowałem się na piwach znanych mi jedynie śladowo albo wcale.

                  Comment

                  • wrojtek
                    PiwBiz
                    • 11-2005
                    • 377

                    #54
                    Dzisiaj w ofercie pojawiły się:
                    - niepasteryzowane Bernardy - SVÁTEČNÍ LEŽÁK oraz SPECIÁLNÍ ČERNÉ PIVO
                    - Holba Serák i Holba Premium
                    - Radegast Original i Premium
                    - Svyturys Ekstra i pszeniczny Baltas
                    Poza tym doszło nowe piwko z Browaru EDI
                    - Swojskie Ciemne Niepasteryzowane oraz wróciło Swojskie Jasne
                    Zapraszam serdecznie

                    Comment

                    • dabu1
                      Senior
                      • 04-2005
                      • 159

                      #55
                      Byłem wczoraj w sklepie, zakupiłem zestaw Schofferhoffera ( 5piw + szklanka za 35zł).
                      Dodatkowo zauważyłem, że wybór piw czeskich i słowackich jest ogromny.
                      Takiego wyboru piw nie ma nawet w sklepach czeskich

                      Comment

                      • piwko1
                        Junior
                        • 11-2007
                        • 5

                        #56
                        Dzisiaj zakupiłem w tym przybytku kilka piw z Browaru Koreb i Primatora Weizena. Wcześniej nie zauważyłem, ale teraz Primatory, Svijany, Skalaki i parę innych piwek są w lodówce

                        Comment

                        • wrojtek
                          PiwBiz
                          • 11-2005
                          • 377

                          #57
                          Wjechał Stout Ciechanowski
                          Serdecznie zapraszam.

                          Comment

                          • darekd
                            PremiumUżytkownik
                            • 02-2003
                            • 12171

                            #58
                            jaka jest przewidywana cena?

                            Comment

                            • wrojtek
                              PiwBiz
                              • 11-2005
                              • 377

                              #59
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                              jaka jest przewidywana cena?
                              Na razie przewidywana cena to 4.05, butelka bezzwrotna.

                              Comment

                              • skitof
                                Senior
                                • 11-2007
                                • 2478

                                #60
                                Potwierdzam, że Drink Hala ma bardzo ciekawy i ambitny asortyment. Zakupiłem dziś tylko dwa polskie trunki, bo jutro znikam na urlop, ale na pewno będę wpadał częściej.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎