Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Rydygiera / Brodatego, Drink Hala

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wrojtek
    PiwBiz
    • 11-2005
    • 377

    #61
    Z dzisiejszych nowości:
    - Svijanska Desitka
    - Svijansky Knize beczka 5l.
    - Rybnicki Full
    - Miodowe Mocne z Jabłonowa
    Zapraszam serdecznie

    Comment

    • Jurandofil
      Senior
      • 10-2007
      • 976

      #62
      Wrocław 4.09.2008 - część III

      Niestety Ediego nie było
      Pani obsługująca zadzwoniła do albo syna (który ściąga ciekawsze piwa do sklepu), albo Pana Ediego i przekazała mi informację, że na razie nie wiadomo kiedy pojawi się w DrinkHali piwo ze Wschowej. Co gorsza nie wiadomo nawet czy w ogóle się pojawi, ponieważ właściciel Ediego coś kombinuje z dostawami - przyjedzie - nie przyjedzie; przywiezie - nie przywiezie. Niepewny to temat jest - dodał pan obsługujący.
      Jarasty! Miałeś rację, że coś w temacie dostaw Ediego jest nie w porządku (zarówno cenowo jak i organizacyjnie).
      Cóż, na spróbowanie wschowskeho będzie mi jeszcze trzeba trochę poczekać.

      Muszę powiedzieć, że wnętrze tego sklepu zaskoczyło mnie. Pewnie dlatego, że zupełnie co innego sobie wyobrażałem, a także myląca jest nazwa. Drink Hala to po prostu zwykły spożywczak z koszykami o stosunkowo niewielkiej liczbie regałów z asortymentem. Ale może tym bardziej trzeba docenić starania właścicieli, że w - przynajmniej na zwykły wyglądającym - sklepie jest specjalna półka z dobrymi pozycjami piwnymi. Nawet wypatrzyłem coś dla siebie (mimo ciężkich bagaży oczekujących na mnie w Raju): raciborski pils z zamku oraz Rotmistrz i Kunter export. Szkoda, że ceny nie są najniższe.

      Mimo wrocławskich korków (spiętrzeń na mostach?) i prac remontowych (w objazdach linii tramwajowych skutecznie gonicie Warszawę - ale jeszcze nie jest tak źle) w miarę sprawnie wróciłem przez centrum do CeskehoRaju.
      Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

      Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
      Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

      Comment

      • wrojtek
        PiwBiz
        • 11-2005
        • 377

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
        Niestety Ediego nie było
        Pani obsługująca zadzwoniła do albo syna (który ściąga ciekawsze piwa do sklepu), albo Pana Ediego i przekazała mi informację, że na razie nie wiadomo kiedy pojawi się w DrinkHali piwo ze Wschowej. Co gorsza nie wiadomo nawet czy w ogóle się pojawi, ponieważ właściciel Ediego coś kombinuje z dostawami - przyjedzie - nie przyjedzie; przywiezie - nie przywiezie. Niepewny to temat jest - dodał pan obsługujący
        Pani obsługująca zadzwoniła do syna czyli do mnie ( wszak to firma rodzinna ) Wyjaśniam sprawę związaną ze ściąganiem piw z Browaru Edi: Na początku wszystko było na dobrej drodze gdyż większość piw jakie przywoziłem sprzedawała się. Myślę, że było to spowodowane tym, że produkty z Ediego wzbudzały pewną ciekawość u klientów i.. jak to z "nowościami" na początku bywa sprzedają się całą partią. Niestety po 3,4 dostawie wszystko oklapło, piwa przeterminowały się. Nie chciałem ich trzymać dłużej niż te 10 dni jakie są przeznaczone do spożycia, pomimo tego że nie było zaznaczonej daty rozlewu piwa do butelek. Zauważyłem, że piwa z Browaru Edi wywałoują bardzo skrajne emocje jedni ich poprostu nie cierpią a innym to piwo bardzo smakuje, niestety tych pierwszych jest znacznie więcej. Jest jeszcze jedna kwestia-osoby z którymi rozmawiałem mówiły, że piwa w butelkach są znacznie gorsze niż te lane prosto z tanka. Także niestety nie kalkulowało mi się to w ogóle, dlatego zrezygnowałem ze ściągania piw z browaru Edi. Czytałem ostatnio że kolega kopyr chce ściągnąć piwa z Ediego do siebie do sklepu. Moja przygoda z browarem wyglądała tak jak to powyżej opisałem może Twoja będzie odmienna, trzymam kciuki. Dziękuję za przybycie do sklepu Jurandofil'owi, zapraszam ponownie bo kolejne nowości niebawem, pozdrawiam serdecznie

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrojtek Wyświetlenie odpowiedzi
          Nie chciałem ich trzymać dłużej niż te 10 dni jakie są przeznaczone do spożycia, pomimo tego że nie było zaznaczonej daty rozlewu piwa do butelek. Zauważyłem, że piwa z Browaru Edi wywałoują bardzo skrajne emocje jedni ich poprostu nie cierpią a innym to piwo bardzo smakuje, niestety tych pierwszych jest znacznie więcej.
          To zależy ja z lanymi nie mam jakichś niesamowitych doświadczeń.

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrojtek Wyświetlenie odpowiedzi
          Jest jeszcze jedna kwestia-osoby z którymi rozmawiałem mówiły, że piwa w butelkach są znacznie gorsze niż te lane prosto z tanka. Także niestety nie kalkulowało mi się to w ogóle, dlatego zrezygnowałem ze ściągania piw z browaru Edi. Czytałem ostatnio że kolega kopyr chce ściągnąć piwa z Ediego do siebie do sklepu. Moja przygoda z browarem wyglądała tak jak to powyżej opisałem może Twoja będzie odmienna, trzymam kciuki.
          Powiedzmy, że mój zapał trochę osłabł. No i do tanga trzeba dwojga... Zobaczymy jak wypadnie test piw z EDIego w mojej piwniczce.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • skitof
            Senior
            • 11-2007
            • 2478

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
            Muszę powiedzieć, że wnętrze tego sklepu zaskoczyło mnie. Pewnie dlatego, że zupełnie co innego sobie wyobrażałem, a także myląca jest nazwa. Drink Hala to po prostu zwykły spożywczak z koszykami o stosunkowo niewielkiej liczbie regałów z asortymentem.
            Daj Boże, żeby każdy spożywczak miał tak świetny i urozmaicony wybór piw. Nie psioczylibyśmy wtedy nad kondycją polskiego pijacza piwa. I ja tam dziś byłem i jak zwykle kupiłem coś nowego.

            Comment

            • wrojtek
              PiwBiz
              • 11-2005
              • 377

              #66
              Wjechał Browar Staropolski:
              - Porter - Ciemne Mocne
              - Nasze Mocne
              - Mocne
              - Super
              oraz Noteckie niepasteryzowane z Czarnkowa
              Zapraszam

              Comment

              • wrojtek
                PiwBiz
                • 11-2005
                • 377

                #67
                Dobra wiadomość - od dzisiaj w ofercie piwa z Konstancina:
                - Mazowieckie pasteryzowane i niepasteryzowane
                - Zdrojowe pasteryzowane i niepasteryzowane
                - Dawne niepasteryzowane
                - Konstancin Bardzo Mocne
                a także prawie cała bateria Cernej Hory:
                - Páter
                - Ležák
                - Granát
                - Kvasar
                - Tas
                Zapraszam

                Comment

                • wrojtek
                  PiwBiz
                  • 11-2005
                  • 377

                  #68
                  Pojawiły się nowości z Krajana:
                  -Irlandzkie Czerwone i Miodowe,
                  poza tym
                  -Mocne Mazowieckie z Konstancina,
                  trochę Witnicy w tym BOSS Porter
                  z czeskich:
                  -OPAT kvasnicak, pepper i coriander w pet'ach litrowych,
                  oraz Klaster 12%

                  Comment

                  • siwym
                    Junior
                    • 11-2007
                    • 1

                    #69
                    bywa też lech pils w butelce

                    Comment

                    • wrojtek
                      PiwBiz
                      • 11-2005
                      • 377

                      #70
                      Wjechały (na razie eksperymentalnie) Pilsweisery z Grybowa 10%,12% i 14%
                      Zapraszam

                      Comment

                      • darekd
                        PremiumUżytkownik
                        • 02-2003
                        • 12118

                        #71
                        Miła niespodzianka, kupiłem w Drink Hali słowackiego Urpinera /12 jasna/ z Banskiej Bystrzycy

                        Comment

                        • wrojtek
                          PiwBiz
                          • 11-2005
                          • 377

                          #72
                          Po długiej nieobecności wjechały Ciechany z nowymi etykietami:
                          -Wyborne
                          -Mocne
                          -Miodowe
                          Wróciło Naturalne i Rycerz z Gościszewa.
                          W ofercie również torby i kufle z logiem browar.biz'u zatem...
                          Serdecznie zapraszam


                          P.S. dzięki ART

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23782

                            #73
                            Niezamaco Zawsze to oszczędność na przesyłce
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • wrojtek
                              PiwBiz
                              • 11-2005
                              • 377

                              #74
                              Dzisiaj pojawiło się parę nowości:
                              - Leffe ciemne
                              - Urpiner 11% ciemna
                              - Primator Stout
                              - Weissbier Niepasteryzowane prod. dla Tarczyna
                              W ofercie również Lubuskie i Koźlak z Witnicy.
                              Zapraszam

                              Comment

                              • wrojtek
                                PiwBiz
                                • 11-2005
                                • 377

                                #75
                                Wróciły PETy z Broumova:
                                -Kvasnicak
                                -Coriander
                                -Pepper
                                Pojawił się także Frater, na razie tylko Podwójny.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎