Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2008.06.21-22 - Żywiec, XIII Międzynarodowa Giełda Birofiliów & Festiwal Piwowarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Żywiec
    Senior
    • 12-2001
    • 1571

    2008.06.21-22 - Żywiec, XIII Międzynarodowa Giełda Birofiliów & Festiwal Piwowarów

    Tradycyjnie w trzeci weekend czerwca zapraszamy na trzynastą edycję Międzynarodowej Giełdy Birofiliów w Żywcu. Trudno mi teraz mówić o innych szczegółach poza tym, że napewno impreza trwać będzie 2 dni, tj. piątek i sobota 20-21.06.2008 r. Giełdzie towarzyszyć będzie Festiwal Piwowarów i VI Ogólnopolski Konkurs Piw Domowych.

    Wspólnie z załogą Browamatora popracujemy nad ciekawym programem imprezy. Oczywiście jesteśmy otwarci na podpowiedzi, uwagi i sugestie.

    Osoby chcące sprawdzić swoje dane w naszej bazie adresowej proszonę są o kontakt mailowy pod adresy:
    piwiarnia.zywiecka@grupazywiec.pl
    grzegorz.zwierzyna@grupazywiec.pl

    Zapraszam serdecznie do udziału w imprezie i dyskusji. Wasze
  • Żywiec
    Senior
    • 12-2001
    • 1571

    #2
    Zaproszenie na XIII M.G.B. Żywiec 2008, VI K.P.D.

    Zapraszamy do Żywca!
    Attached Files

    Comment

    • KwAsU_pl
      Senior
      • 02-2007
      • 107

      #3
      Jeszcze tylko 6 miesięcy i znów wielka biesiada w Żywcu. Już nie mogę się doczekać
      Szkło, tak małe a daje tyle radości !!!!!!!!!!

      Comment

      • Żywiec
        Senior
        • 12-2001
        • 1571

        #4
        PIWNA TURYSTYKA w fotografii - konkurs!

        W związku z rosnąca rolą jaką w naszym życiu odgrywa turystyka piwna zdecydowaliśmy się w trakcie giełdy zorganizować konkurs fotograficzny prezentujący bliżej ten aspekt naszych pasji. Szczegóły poniżej.

        Konkurs fotograficzny „PIWNA TURYSTYKA W FOTOGRAFII”

        Miejsce konkursu: Piwiarnia Żywiecka w Browarze w Żywcu (XIII Międzynarodowa Giełda Birofiliów, VI Konkurs Piw Domowych, Festiwal Piwowarów - Żywiec 2008)
        Termin nadsyłanie materiałów: 31.05.2008 r.
        Ogłoszenie wyników: 21.06.2008 r.
        Czas ekspozycji: 20.06.-31.12.2008 r.

        Tematyka konkursu:
        - piwna turystyka krajowa i zagraniczna

        Cel konkursu:
        - pokazanie szerszej liczbie osób rosnącego zainteresowania turystyką piwną
        - prezentacja ginącej tradycji piwowarskiej
        - promocja turystyki piwnej, birofilii i tradycyjnego piwowarstwa

        Regulamin konkursu:
        - fotoreportaż musi dotyczyć jednej konkretnej wyprawy/wycieczki piwnej (zwiedzanie browaru, impreza piwowarska, giełda birofiliów, warsztaty piwowarskie, eksploracje birofilskie, itp.)
        - fotoreportaż musi dotyczyć wyjazdu turystycznego/imprezy wyjazdowej a nie np. imprezy organizowanej przez uczestnika konkursu
        - wiek uczestnika powyżej 18 lat
        - zgłoszenie musi zawierać następujące informacje: imię i nazwisko uczestnika, adres korespondencyjny, datę wyjazdu i krótki opis do materiału fotograficznego
        - materiały w formie elektronicznej (15-20 fotografii, pliki JPG, 300 dpi) należy dostarczyć do organizatora nie później niż do 31.05.2008 r.
        - materiały należy dostarczyć na płycie CD lub DVD na adres pocztowy: Piwiarnia Żywiecka Sp. z o.o., ul. Browarna 88, 34-300 Żywiec, lub na adres poczty elektronicznej: piwiarnia.zywiecka@grupazywiec.pl
        - organizator konkursu na własny koszt dokona wydruku powierzonych materiałów oprawienia w antyramy i ekspozycję w czasie wystawy
        - jury w trakcie drugiego dnia giełdy z nadesłanych i eksponowanych prac dokona wyboru 3 najlepszych fotoreportaży
        - wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają nagrody a ich wartość będzie uzależniona od zdobytego miejsca
        - na życzenie uczestników organizator dokona zwrotu powierzonych materiałów

        Zapraszam serdecznie do udziału w konkursie!

        Grzegorz Zwierzyna
        Piwiarnia Żywiecka Sp. z o.o.
        tel. mob. 515216040

        Comment

        • zic
          Senior
          • 06-2005
          • 118

          #5
          suuper konkurs

          suuper ten konkurs fotograficzny
          Czas goni wiec czas sie zabrac do robienia fotek
          Wasze zdrowie

          Comment

          • Rozporek
            Junior
            • 08-2007
            • 20

            #6
            No zapowiada się ciekawie Obym znalazł czas to na pewno się pojawie.
            AdamGabler

            Comment

            • skandal
              Senior
              • 05-2002
              • 1439

              #7
              Szkoda że pomysłu na konkurs fotograficzny nie było już w tamtym roku. Teraz zostaje praktycznie 4 miesiące na wymyślenie tematu, zrobienie wyjazdu i fotek. Trochę mało, tymbardziej że większość wyjazdów zaczyna się w maju. Ale jeśli jednak konkurs będzie coroczny to w przyszłym roku startuje w nim bo mam juz pomysł

              Comment

              • browar23
                Senior
                • 09-2006
                • 178

                #8
                Super już w czerwcu giełda znowu się napije dobrego piwa tylko szkoda że muszę czekać tak długo i mam tak daleko do żywca pozdro

                Comment

                • huanghua
                  Senior
                  • 10-2005
                  • 1910

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika browar23 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Super już w czerwcu giełda znowu się napije dobrego piwa tylko szkoda że muszę czekać tak długo i mam tak daleko do żywca pozdro
                  Jeśli jesteś z gdańskiego Chełma, to mamy tak samo daleko. Jeśli z tego "tego" Chełma... to nie marudź
                  W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                  Comment

                  • Seta
                    Piję piwo
                    • 10-2002
                    • 6964

                    #10
                    O Huanghua! Masz fotkę! Sorki - musiałem...
                    W temacie - mam naprawdę wielką nadzieję, że tym razem uda mi się odwiedzić Giełdę!
                    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                    Comment

                    • browar23
                      Senior
                      • 09-2006
                      • 178

                      #11
                      z chełma lubelskiego mam 560 km cały dzień pks

                      Comment

                      • Dziubak
                        Member
                        • 08-2005
                        • 67

                        #12
                        Z Warszawy do Żywca mam 400km - 7,5h autobusem Ale WARTO!!!

                        Comment

                        • browar23
                          Senior
                          • 09-2006
                          • 178

                          #13
                          ja z chełma do krakowa 6.30 i z krakowa do żywca 2

                          Comment

                          • kony
                            breweriarz
                            • 08-2005
                            • 1701

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika browar23 Wyświetlenie odpowiedzi
                            z chełma lubelskiego mam 560 km cały dzień pks
                            W tamtym roku było dwóch delikwentów z Krasnegostawu samochodem. Odezwij się do mnie bliżej czerwca, jak będą jechać w tym roku to może się z nimi zabierzesz.

                            Comment

                            • browar23
                              Senior
                              • 09-2006
                              • 178

                              #15
                              spoko

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎