Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2008.06.21-22 - Żywiec, XIII Międzynarodowa Giełda Birofiliów & Festiwal Piwowarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika browar23 Wyświetlenie odpowiedzi
    Czyli lada dzień będą wysłane zaproszenia
    Bez zaproszenia tez można się Brackiego napić.
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    • Żywiec
      Senior
      • 12-2001
      • 1571

      #62
      Zaproszenia powinny być wysłane w pierwszym tygodniu maja tak więc powinny do wszystkich dotrzeć na czas. Osobiście aktualizowałem bazę adresową i wyszło mi 2700 polskich adresów i 200 zagranicznych.

      Comment

      • LenDo
        Senior
        • 09-2006
        • 395

        #63
        No to ładnie kasy zostawisz na poczcie prawie 4000zł
        "Zbieracze to szczęśliwi ludzie" J.W.Goethe

        Comment

        • danio_145
          Senior
          • 02-2005
          • 723

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
          21:00-23:00 Koncert gwiazdy wieczoru JEDEN OSIEM L.
          Rok temu była Cerekwica, teraz 18L, mam taką uwagę, dałoby rady za rok załatwić jakiś naprawdę fajny zespół z klimatem?

          Pozatym do zobaczenia w Żywcu, impreza zapowiada się świetnie

          Comment

          • Żywiec
            Senior
            • 12-2001
            • 1571

            #65
            Zespoły " z klimatem" trzeba załatwiać min. 6 miesięcy wcześniej a mi budżet klepneli w kwietniu a wtedy jest już pozamiatane i nie ma za bardzo co wybrać.

            POPARZENI KAWĄ TRZY są nieźle zakręceni. Widziałem ich na żywo w ubiegłym roku. To jest zespół dziennikarzy m.in. występuje tam W. Jagielski.

            Comment

            • danio_145
              Senior
              • 02-2005
              • 723

              #66
              Nie ma sprawy Tak tylko spytałem. Z doświadczenia już wiem, że te mniejsze piątkowe kapele i tak dawali najwięcej zabawy

              Comment

              • Małażonka
                Senior
                • 03-2003
                • 4602

                #67
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danio_145 Wyświetlenie odpowiedzi
                (...) dałoby rady za rok załatwić jakiś naprawdę fajny zespół z klimatem? (...)
                np. mało znaną kapelę z mazowsza o jakże znaczącej nazwie "Radosław Stolar"

                Comment

                • Ahumba
                  Senior
                  • 05-2001
                  • 8962

                  #68
                  Ja bym jeszcze zorganizował wystawę kotów (ironowych)
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
                    Zespoły " z klimatem" trzeba załatwiać min. 6 miesięcy wcześniej a mi budżet klepneli w kwietniu a wtedy jest już pozamiatane i nie ma za bardzo co wybrać.
                    Ja myślę, że Radosław Stolar spokojnie dałby się zaklepać, a kapela jest naprawdę z fajnym klimatem Mogłaby Giełda Żywiecka przy okazji popromować domowego piwowara.
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • Doodeck
                      Senior
                      • 05-2003
                      • 1612

                      #70
                      Nie wiadomo, czy Radosław Stolar ma wolne terminy w tym czasie...
                      Trzeba by popytać menadżera - ale ten coś przebąkiwał, że w tym czasie RS gdzieś wyjeżdża
                      Dalekosiężny
                      Obserwator
                      Obiektów
                      Dynamicznie
                      Epatujących
                      Ciekawymi
                      Koncepcjami

                      Comment

                      • Maggyk
                        Szara Adminiscjencja
                        • 05-2004
                        • 5615

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doodeck Wyświetlenie odpowiedzi
                        Nie wiadomo, czy Radosław Stolar ma wolne terminy w tym czasie...
                        Trzeba by popytać menadżera - ale ten coś przebąkiwał, że w tym czasie RS gdzieś wyjeżdża
                        Faktycznie jedzie na jakąś imprezę dla jakichś Beer o'Phil*ów, zboczeniec jeden


                        *Ph=f
                        Last edited by Maggyk; 07-05-2008, 19:50.
                        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                        Piwo domowe -
                        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                        Reklama w BROWARZE
                        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                        Comment

                        • Robaczek
                          Member
                          • 02-2005
                          • 63

                          #72
                          Browar Żywiec stawia chyba na młode zespoły
                          Ja proponuję Perfect, Kombi, Maryle Rodowicz.
                          Acha! Zapomniałbym: Tylko nie DODĘ, bo obciach murowany:-)
                          Piwo to jedyny napój, który może poszczycić się piękną, gęstą pianą.

                          Comment

                          • jasiu_piwosz
                            Senior
                            • 12-2004
                            • 620

                            #73
                            My też chcemy usłyszec' Radosława Stolara. Jako saport może byc' Doda

                            Comment

                            • Żywiec
                              Senior
                              • 12-2001
                              • 1571

                              #74
                              W tym tygodniu powinny dotrzeć do mnie z drukarni zaproszenia. Oczywiście bezwłocznie ropoczniemy ich wysyłkę. Starałem się jak mogłem, żeby to było wcześniej ale z przyczyn niezależnych ode mnie nie udało się. W bazie adresowej mamy już 2604 adresy polskie, 181 zagranicznych i nowe z ostatniego tygodnia w ilości 71.

                              Comment

                              • brow-ok
                                Junior
                                • 04-2008
                                • 8

                                #75
                                będę w żywcu 1 raz

                                mam nadzieje być w żywcu 1 raz może ktoś podpowie czego nie powinienem przegapić

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎