Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Het Anker, Gouden Carolus Christmas

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lzkamil
    kierowca bombowca
    • 01-2003
    • 3611

    Het Anker, Gouden Carolus Christmas

    Alk. 10.5%, but. 0.75 l zamknięta szampańskim korkiem. Warzone ze słodów jęczmiennych z dodatkiem kukurydzy i cukru.
    Ciemnobrązowe, klarowne, słabo nagazowane, piana bardzo wysoka ale niezbyt trwała.
    Zapach owocowy (śliwki?), ciemnosłodowy, minimalnie alkoholowy.
    Smak gładki, ciemnosłodowy, słodkawy, trochę jak owoce z cukrem, dosyć ciężki, zalepiający, w posmaku trochę równoważącej palonej goryczki, wolty nieźle zamaskowane.
    Cała duża flacha to trochę za dużo, nie tyle ze względu na woltaż co na wspomniane uczucie zaklejenia. Nie wiem czy występuje w mniejszych, ale jakieś 0.33 l by było idealną porcją.
    Attached Files
    Lepszy jabol pod okapem
    niż GŻ, CP i KP !


    Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

    Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

    Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)
  • grochal122
    Senior
    • 03-2009
    • 102

    #2
    Mowisz i masz 0,33.Lepiej pozno,niz wcale
    Attached Files

    Comment

    • docent
      Senior
      • 10-2002
      • 5205

      #3
      Wizualnie prezentuje się całkiem przyjemnie - ciemne z ładną czapą piany. Zapach słodkawo-przyprawowy z lekkim alkoholem. Pierwsze łyki tego piwa sprawiają wrażenie picia coli, to wskutek dość wysokiego nasycenia. Potem jest lepiej, piwo jest rozgrzewające, przyjemnie alkoholowe. Słodkość utrzymana w ryzach, jak na świąteczne jest akurat. W odróżnieniu od lzkamila weszło mi gładko, pijalnosć bardzo dobra
      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎